Święto Hodowców Gołębi Pocztowych

Aktualności

ZAPROSZENIE

Już po raz drugi pragniemy zaprosić hodowców gołębi pocztowych wraz z całymi rodzinami oraz wszystkich chętnych do Szybu Galerii Wilson przy ul. Oswobodzenia 1 w Katowicach na Święto Hodowców Gołębi Pocztowych połączone z licytacją gołębi na rzecz podopiecznych Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego w dniu 23 listopada 2019 roku (9.30 – 22.00).
W ramach Święta przygotowaliśmy wiele atrakcji – min. Występ Kabaretu Rak, zespołu Universe, Blaskapelle Świbie. Ponadto co godzinę w ramach konkursu z nagrodami (loterii) z zakupionych cegiełek będą losowane bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak: Skuter (motorower), rowery, zestawy meblowe, gołębniki, pobyt w sanatorium pobyty wakacyjne i weekendowe nad morzem i w górach, koszulki z autografami, pakiety produktów dla hodowców gołębi itp. (łączna pula nagród do wylosowania to ok. 80 tysięcy złotych!!!).
Punktem kulminacyjnym Święta będzie finał licytacji gołębi na rzecz podopiecznych Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego. Dzięki wsparciu sponsorów i ludzi dobrej woli całkowity dochód ze sprzedanych cegiełek i z wylicytowanych gołębi będzie przeznaczony dla potrzebujących dzieci! Zachęcamy bardzo do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! Szczegółowe informacje o II Święcie Hodowców Gołębi Pocztowych można znaleźć na stronie www.naszegolebie.pl; www.pigebook.com; supergolab.pl
Każda zakupiona cegiełka weźmie udział w losowaniu cennych nagród. Każdy ma prawo zakupienia dowolnej ilości cegiełek! Cegiełki w cenie 20 złotych będzie można nabyć przed samym świętem a przy większej ilości (powyżej 10 sztuk) można je zamawiać w fundacji Ludzki Gest w Opolu już od 15 października. Telefon kontaktowy – 603161602.
Więcej informacji na temat wydarzenia także pod numerem telefonu – ks. Jerzy Kostorz – 664 477 422.
Do zobaczenia 23 listopada 2019 roku!

POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
FUNDACJA LUDZKI GEST JAKUBA BŁASZCZYKOWSKIEGO