Miesięcznik „Hodowca Gołębi Pocztowych” w wydaniu cyfrowym

Aktualności

Od lutego będzie można czytać „Hodowcę” w internecie – w komputerze, telefonie, na tablecie – wedle potrzeb. Uruchamiamy wydanie internetowe, dostępne w prenumeracie cyfrowej. Nasza gazeta, w 95. roku swojego istnienia (jesteśmy najstarszym, wydawanym ciągle – z przerwą w latach wojennych – tytułem prasowym w Polsce) stanie się jednocześnie najmłodszą, pierwsza gazetą internetową o tematyce sportu i hodowli gołębi pocztowych.

Od 1 lutego 2021 r. „Hodowca” będzie dostępny na serwerze PZHGP, adres https://hgp.pzhgp.pl. Zawartość numeru z czołówkami artykułów będzie mógł oglądać każdy, ale dostęp do pełnej treści artykułów i wszystkich zdjęć będzie możliwy tylko po wykupieniu prenumeraty rocznej – koszt 75 zł.

Prenumeratę można wykupić bezpośrednio przez internet, wchodząc na stronę gazety https://hgp.pzhgp.plTrzeba założyć konto i zalogować się. Następnie zapłacić wchodząc do zakładki „Prenumerata”, albo w okno blokady pod artykułem i postępując zgodnie z instrukcjami ukazującymi się w trakcie operacji. Nasze prenumeraty obsługiwane są przez system Przelewy24.
System logowania na stronę gazety jest dwuetapowy, więc po wpisaniu loginu i hasła otrzymają Państwo wiadomość od operatora na swoje konto e-mail z jednorazowym hasłem dostępu.

Prenumerata edycji cyfrowej, podobnie jak tradycyjna, uprawnia do udziału w Konkursie Redakcji, który od 45. lat wyłania najlepsze polskie lotniki i zespoły lotników, a ich hodowcy dekorowani są podczas gali mistrzów na Wystawach Ogólnopolskich. Pierwsze trzy gołębie z kat. Lotniki FCI na krótkim, średnim i dalekim dystansie biorą udział w konkursie FCI i będą honorowani podczas Olimpiad FCI.

Uprzedzając pytania, informujemy, że w tym roku nie będzie możliwości zamiany prenumeraty tradycyjnej na internetową.