Mistrzostwo Regionu III - 2005 - w Kategorii A

Mistrzostwo Okręgu Katowice - 2005 - w Kategorii A

Reg. Okr. NAZWISKO i Imię Hodowcy Oddział Coeffic.
    MISTRZOWIE :    
I. I. MUC Krystyna ZAWIERCIE 165,26
II. << GLENC Bogusław WODZISŁAW ŚL. 175,98
III. II. GRIMME Harald RUDZIENIEC 189,98
1. III. GÓREK Stefan KATOWICE-1 191,03
    PRZODOWNICY :    
2. 1. BOCHYNEK Marcin ZABRZE 196,97
3. 2. LIPOK Krzysztof MIKOŁÓW 207,72
4. 3. HERICH Józef PILCHOWICE 233,62
5. 4. TOKARCZYK KwartetLot TRZEBINIA 270,97
6. 5. MATERLA Grzegorz TARNOWSKIE G.-2 301,71
7. 6. SLOMKA T. - JUCHA T. PSZCZYNA 303,63
8. 7. JAWOR Artur WOLBROM 308,91
9. 8. KURCIUS A.H.i ojciec J. PSZCZYNA 309,24
10. 9. KAISER Bolesław i Wilhelm PRZYSZOWICE 320,32
11. 10. WIOSNA Andrzej KNURÓW 338,17
12. 11. WALA Henryk PSZCZYNA 346,50
13. 12. SYREK Tadeusz ZAWIERCIE 372,98
14. 13. OŹLAŃSKI Wiesław DĄBROWA GÓR.-1 374,85
15. 14. OLEKSIAK Z. - MACHURA D. MYSZKÓW 389,49
16. 15. WIEDLOCHA Waldemar SIEMIANOWICE 393,16
17. << GREŃ Alojzy PSZÓW 399,14
18. 16. LOKWENC Sebastian i St. MIKOŁÓW 405,57
19. 17. KWIATEK Krzysztof GÓRA 410,11
20. 18. JANIK Adam RUDA ŚL.-2 412,94
21. 19. STANIA Józef RUDZIENIEC 417,16
22. << GŁOMBICA Henryk GASZOWICE 419,80
23. 20. PISZCZEK Stanisław i Michał KATOWICE-1 421,20
24. 21. GWIAZDOWSKI Zbigniew TWORÓG 425,16
25. 22. GOLA Rudolf-Hubert TOSZEK 431,56
26. 23. KAHLER Krystian KATOWICE-2 442,47
27. 24. PYCLIK Marek PYSKOWICE 445,28
28. 25. WOJTYLA Tadeusz-Piotr MYSZKÓW 447,42
29. 26. BAKIERA - AMANOWICZ MYSŁOWICE 451,28
30. 27. KARKOSZKA Henryk RYBNIK-2-ŚWIERK. 463,93
31. 28. KASTELIK Tadeusz CZECHOWICE 479,28
32. 29. POLOCZEK Henryk-Patrycja RYBNIK-1 483,94
33. 30. KLICH Stanisław SOSNOWIEC 484,21
34. 31. KAISER Kamil i Bolesław PRZYSZOWICE 486,69
35. 32. URBAŃCZYK Grzegorz DĄBROWA GÓR.-1 493,04
36. 33. BARCZYK Bogumił ORZESZE 494,74
37. 34. LATA Paweł-Artur TARNOWSKIE G.-2  495,14
38. 35. LEBOCH Henryk SIEMIANOWICE 500,51
39. 36. SKRZYPEK Kazimierz SIEMIANOWICE 506,54
40. 37. GREGER Krzysztof SIEMIANOWICE     507,32
41. 38. KOŚMIDER Franciszek CHRZANÓW 515,10
42. 39. DROZD Bernard i Mariusz SOŚNICOWICE      517,16
43. 40. JAROSZ Mirosław JAWORZNO 518,96
44. << ROBENEK J. D. GODÓW 527,41
45. 41. POTEMPA Otto TARNOWSKIE GÓRY-1 529,52
46. 42. KRÓL Czesław RYBNIK-2-ŚWIERK. 529,64
47. 43. KOCOT Edmund TRZEBINIA 529,89
48. 44. PIOTROWSKI Marian ŻORY 529,94
49. << RÓZYCKI Piotr RYBNIK-3 530,35
50. 45. BUCHWALD Jan GLIWICE-1 534,07
  46. HAŚNIK B. - KLAJA K. BIERUŃ 535,76
  47. NOWAK Piotr ZAWIERCIE 538,72
  48. SMÓŁKA Jan i syn JAWORZNO 557,04
  49. ADAMCZYK Marek BĘDZIN 561,64
  50. MALCHER Zbigniew GÓRA 570,07
Mistrzostwo Regionu III - 2005 - w Kategorii B
 Mistrzostwo Okręgu Katowice - 2005 - w Kategorii B
Reg. Okr. NAZWISKO i Imię Hodowcy Oddział Coeffic.
    MISTRZOWIE :    
I. I. BAKIERA - AMANOWICZ MYSŁOWICE 45,45
II. II. BARCZYK Bogumił ORZESZE 78,15
III. III. PŁASZCZYK Stanisław BYTOM-1 81,43
    PRZODOWNICY :    
1. 1. ŚLUSARCZYK Edw. i Rob. SOSNOWIEC 95,90
2. 2. KAISER Kamil i Boles. PRZYSZOWICE 97,44
3. 3. FOLTYN Józef PSZCZYNA 110,51
4. 4. BOCHYNEK Marcin ZABRZE 120,24
5. 5. SMUDA Marcin i Ryszard LĘDZINY 125,06
6. 6. POTEMPA Otto TARNOWSKIE G.-1 132,52
7. 7. LOKWENC Sebastian i St. MIKOŁÓW 133,88
8. 8. OLEKSIAK Z. - MACHURA D MYSZKÓW 135,18
9. 9. KOZUBEK Jerzy RUDA ŚL.-2 135,77
10. 10. GRIME Harald RUDZINIEC 137,39
11. 11. SORYCHTA Joachim RADZIONKÓW 143,53
12. 12. RAK Stefan CHORZÓW 151,59
13. 13. KOCOT Edmund TRZEBINIA 152,97
14. 14. KLICH Stanisław SOSNOWIEC 154,53
15. 15. ODOJ S.- SLEBODA S. TWORÓG 164,59
16. << BEN - STRZELEC WODZISŁAW ŚL. 165,06
17. 16. JĘDYCZEK Piotr LĘDZINY 172,29
18. 17. HAŚNIK B. - KLAJA K. BIERUŃ 187,28
19. 18. MATERLA Grzegorz TARNOWSKIE G.-2 188,41
20. 19. MYCZKA Wojciech ŁAZY 193,99
21. 20. KROCZEK-SYKOSZ BYTOM-1 195,34
22. 21. CZENCZEK - WORZAŁA ZABRZE 200,13
23. 22. ŻAK Adolf i Zbigniew CHORZÓW 200,52
24. 23. MICHALSKI Krystian ORZESZE 200,88
25. 24. MUC Krystyna ZAWIERCIE 208,54
26. 25. KAMIŃSKI Bogusław SOSNOWIEC 212,96
27. 26. RIEGEL Helmut GLIWICE-2 213,76
28. 27. JURASZEK Zdzisław GLIWICE-1 218,34
29. 28. KULA Ryszard MYSŁOWICE 219,36
30. 29. MAREK Henryk PILCHOWICE 219,59
31. 30. PRZYWARA Czesław RADZIONKÓW 225,13
32. 31. BIADACZ Łucjan RYBNIK-1 225,57
33. 32. RYSZKOWSKI Andrzej RUDA ŚL.-2 225,79
34. 33. KAWKA Stanisław PSZCZYNA 228,15
35. 34. LEBOCH Halina SIEMIANOWICE 231,68
36. 35. HERICH Józef PILCHOWICE 231,82
37. 36. CIESIELKA Tadeusz TYCHY 232,34
38. 37. NOWAK A.-Łukasz-Krzysztof PIEKARY ŚL.-1 232,82
39. 38. SKOCZYLAS Andrzej ZABRZE 235,38
40. 39. GÓREK Stefan KATOWICE-1 241,48
41. 40. WÓJCIK Janusz BĘDZIN 244,61
42. 41. KLUSZCZYK Henryk PIEKARY ŚL.-1 246,61
43. 42. OŹLAŃSKI Wiesław DĄBROWA GÓR.-1 246,75
44. << GREŃ Alojzy PSZÓW 254,95
45. 43. COFAŁA Andrzej BIERUŃ 266,82
46. 44. KAHLER Krystian KATOWICE-2 268,68
47. 45. TARNOWSKI Antoni DĄBROWA GÓR.-1 271,98
48. 46. KAISER Bolesław i Wilhelm PRZYSZOWICE 273,51
49. << CIEŚLOK Alojzy GASZOWICE 276,86
50. 47. SZROMNIK Jan ŁAZY 277,17
  48. POLOCZEK Henryk-Patrycja RYBNIK-1 278,50
  49. SYREK Tadeusz ZAWIERCIE 290,92
50. KRÓLIKOWSKI Zbigniew CHORZÓW 297,60
Mistrzostwo Regionu III - 2005 - w Kategorii C
 Mistrzostwo Okręgu Katowice - 2005 - w Kategorii C
Reg. Okr. NAZWISKO i Imię Hodowcy Oddział Coeffic.
    MISTRZOWIE :    
I. I. SMUDA Marcin i Ryszard LĘDZINY 78,64
II. II. JENDRYSIK Krystian TOSZEK 101,45
III. III. KAISER Kamil i Bolesław PRZYSZOWICE 120,68
    PRZODOWNICY :    
1. 1. WÓJCIK Mieczysław TARNOWSKIE G.-1 124,11
2. 2. ŻAK Adolf i Zbigniew CHORZÓW 124,24
3. 3. KRÓLIKOWSKI Zbigniew CHORZÓW 133,68
4. 4. SYREK Tadeusz ZAWIERCIE 144,80
5. 5. KOCOT Edmund TRZEBINIA 148,58
6. 6. MĘTEL Jan+Tomasz+Adam TARNOWSKIE G.-1 148,71
7. 7. MATERLA Grzegorz TARNOWSKIE G.-2 148,82
8. 8. SZCZASNY Werner TOSZEK 153,93
9. 9. ĆWIĘKAŁA Władysław BIERUŃ 162,48
10. 10. JAWOR Artur WOLBROM 185,08
11. 11. MALEK Joachim PYSKOWICE 186,38
12. 12.  KAISER Bolesław i Wilhelm PRZYSZOWICE 186,77
13. 13. POLAK Edward PIEKARY ŚL.-2 201,56
14. 14. KOBEDZA Piotr TWORÓG 220,70
15. 15. PYCLIK Marek PYSKOWICE 225,54
16. 16. LOKWENC Sebastian i St. MIKOŁÓW 225,58
17. 17. WOJTYLA Tadeusz - Piotr MYSZKÓW 231,31
18. 18. SKORUPA Piotr ZABRZE 235,46
19. 19. KOTARSKI - PRAWDZIUK PYSKOWICE 235,88
20. 20. CZEKAL Leopold TOSZEK 238,22
21. 21. KURCIUS A.H.i ojciec J. PSZCZYNA 239,73
22. 22. GLUCH Wilhelm RADZIONKÓW 244,29
23. 23.  DYBALA W. - RZYTKI K. SOŚNICOWICE 248,37
24. << TATURA - BOCZEK RYDUŁTOWY 248,61
25. 24. LESZCZYŃSKI Antoni DĄBROWA GÓR.-1 250,42
26. 25. KAHLER Krystian KATOWICE-2 250,57
27. 26. HERICH Józef PILCHOWICE 254,41
28. 27. GOLABEK Józef GLIWICE-2 255,65
29. 28. DZIKIEWICZ Arkadiusz LESZCZYNY 258,78
30. 29. OŹLAŃSKI Wiesław DĄBROWA GÓR.-1 260,85
31. 30. PŁASZCZYK Stanisław BYTOM-1 260,98
32. 31. TRAUTMANN G .- Krzysztof PYSKOWIC 261,03
33. 32. DZIURKOWSKI Jacek ZAWIERCIE 262,76
34. 33. KLICH Stanisław SOSNOWIEC 264,73
35. 34. LEBOCH Henryk SIEMIANOWICE 266,38
36. 35. MATLOK Karol RUDZINIEC 269,71
37. 36. ŁAKOMSKI Piotr GLIWICE-1 272,43
38. 37. NORAS Krystian TYCHY 274,13
39. 38. DRABIK Jerzy LĘDZINY 275,87
40. 39. PIETKIEWICZ Marek GÓRA 278,94
41. 40. UJMA Tadeusz TYCHY 278,95
42. 41. FREJ Jan - FREJ Andrzej RADZIONKÓW 280,58
43. 42. TKOCZ S. - BALCAREK T. ORZESZE 285,01
44. 43. GRALA Rudolf TOSZEK 285,34
45. 44. ZAWADZKI J. i A. BIERUŃ 285,48
46. 45. HAŚNIK B. - KLAJA K. BIERUŃ 290,01
47. 46. MROWIEC M. P. PSZCZYNA 291,86
48. 47. MUC Krystyna ZAWIERCIE 296,24
49. 48. JAWORSKI Kazimierz TARNOWSKIE G.-2 300,75
50. 49. SKAWIŃSKI Mariusz TOSZEK 302,66
50. JANIK Adam RUDA ŚL.-2 303,43
Mistrzostwo Regionu III - 2005 - w Kategorii D
 Mistrzostwo Okręgu Katowice - 2005 - w Kategorii D
Reg. Okr. NAZWISKO i Imię Hodowcy Oddział Coeffic.
    MISTRZOWIE :    
I. I. BOCHYNEK Marcin ZABRZE 626,14
II. II. MATERLA Grzegorz TARNOWSKIE G.-2 638,94
III. III. MUC Krystyna ZAWIERCIE 670,04
    PRZODOWNICY :    
1. 1. KAISER Kamil i Bolesław PRZYSZOWICE 704,81
2. 2. HERICH Józef PILCHOWICE 719,85
3. 3. LOKWENC Seb. i St. MIKOŁÓW 765,03
4. 4. KAISER Bolesław i Wilhelm PRZYSZOWICE 780,60
5. 5. SYREK Tadeusz ZAWIERCIE 808,70
6. 6. KOCOT Edmund TRZEBINIA 831,44
7. 7. OLEKSIAK Z. -  MACHURA D. MYSZKÓW 855,24
8. 8. OŹLAŃSKI Wiesław DĄBROWA GÓR.-1 882,45
9. 9. JAWOR Artur WOLBROM 893,47
10. 10. KLICH Stanisław SOSNOWIEC 903,47
11. 11. KAHLER Krystian KATOWICE-2 961,72
12. << GREŃ Alojzy PSZÓW 963,95
13. 12. HAŚNIK B. - KLAJA K. BIERUŃ 1 013,05
14. 13. WOJTYŁA Tadeusz Piotr MYSZKÓW 1 023,61
15. 14. PYCLIK Marek PYSKOWICE 1 032,61
16. 15. KURCIUS A. H. i ojciec J. PSZCZYNA 1 039,69
17. 16. SŁOMKA T. - JUCHA T. PSZCZYNA 1 057,73
18. 17. LEBOCH Henryk SIEMIANOWICE 1 107,10
19. 18. POLOCZEK Henryk i Patrycja RYBNIK-1 1 115,78
20. 19. BARCZYK Bogumił ORZESZE 1 151,05
21. 20. KOŚMIDER Franciszek CHRZANÓW 1 166,63
22. 21. JANIK Adam RUDA ŚL.-2 1 246,72
23. 22. ĆWIĘKAŁA Władysław BIERUŃ 1 262,03
24. 23. MICHALSKI Krystian ORZESZE 1 264,47
25. 24. GWIAZDOWSKI Zbigniew TWORÓG 1 282,89
26. 25. ŚLUSARCZYK Edw. i Rob. SOSNOWIEC 1 316,74
27. 26. WALA Henryk PSZCZYNA 1 323,86
28. << ROBENEK Józef - Dariusz GODÓW 1 346,74
29. 27. STANIA Józef RUDZINIEC 1 369,47
30. 28. ŻAK Adolf i Zbigniew CHORZÓW 1 386,53
31. << BEM - STRZELEC WODZISŁAW ŚL. 1 504,45
32. 29. FOLTYN Józef PSZCZYNA 1 537,59
33. 30. BIADACZ Lucjan RYBNIK-1 1 578,96
34. 31. TOKARCZYK KwartetLot TRZEBINIA 1 603,41
35. 32. MYCZKA Wojciech ŁAZY 1 682,99
36. 33. PIĄTEK Paweł i Henryk OLKUSZ 1 684,84
37. 34. CUDAK Jan CHRZANÓW 1 712,66
38. 35. ŻMIJA Wiesław BIERUŃ 1 765,16
39. 36. SMÓŁKA Jan i syn JAWORZNO 1 771,27
40. 37. DZIURKOWSKI Jacek ZAWIERCIE 1 792,26
41. 38. POHL J. - BARTODZIEJ SOŚNICOWICE 1 797,50
42. 39. JAROSZ Mirosław JAWORZNO 1 803,54
43. << CIEŚLOK Alojzy GASZOWICE 1 808,25
44. << RÓŻYCKI Piotr RYBNIK-3 1 854,91
45. << CICHY Adam RYDUŁTOWY 1 922,22
46. 40. MROWIEC M. P. PSZCZYNA 1 991,56
47. 41. PIWOWARCZYK W.-Z.-M.-W. WOLBROM 2 059,31
48. 42. KRÓL Czesław RYBNIK-2-ŚWIERKLANY 2 075,45
49. << PRUS Czesław RYBNIK-3 2 076,53
50. << MIKA Henryk GODÓW 2 107,53
  43. KAMIŃSKI Bogusław SOSNOWIEC 2 115,79
44. KOZERSKI Mirosław ZAWIERCIE 2 242,78
45. BUCHTA - ZGRYŹNIAK CZERWIONKA 2 276,24
46. TURLEJ Ł.-M. bracia ŁAZY 2 385,12
47. NIEPSUJ Marek DĄBROWA GÓR.-1 2 419,44
48. BIAŁAS Grzegorz SOSNOWIEC 2 521,06
49. KRANZ W. - GŁOGOWSKI M. KATOWICE-1 2 573,36
50. PASEK Mirosław SOSNOWIEC 2 580,53