Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lut 19, 2020 14:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ciekawostki z Sosnowca 2016
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
qwer41

WysłanyWysłany: Pon Sty 18, 2016 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bracia Czarny widac torszke upadli małe zainteresowanie. Oleksiak w niedziele nie miał juz nic gołebi, Słynne Tygrysy od Henkla tez nei bardzo sie sprzedawały ale za to Niemcy tanio puszczali gołębie, Pan Wiosna jak co roku zbił kase za losy hahaha a tak to nic ciekawego drożyzna ;d
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
andrzej c

WysłanyWysłany: Pon Sty 18, 2016 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gwer41 Wiem kolego że Ślązacy nie chcą się ruszyć poza Śląsk. Mieszkałem w Katowicach i znam to z własnych obserwacji.
maleńki

WysłanyWysłany: Pon Sty 18, 2016 19:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wystawy podobne super gołębie były i w kielcach i w sosnowcu handel też na remis,gastronomicznie mały plus po stronie kielc natomiast koronacja naszych mistrzów w sosnowcu to była porażka.co to było ?koledzy ze Sląska jak nie byliście w Kielcach to zobaczcie na filmikach jak powinno się nagradzać mistrzów którzy ciężko na to pracowali
maleńki

WysłanyWysłany: Pon Sty 18, 2016 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no i oczywiście dojazd okropny.
19wronka92

WysłanyWysłany: Pon Sty 18, 2016 21:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ale hodowcom ze śląska żal du*e ściska że trzeba za rok jechac do Kielc. Jeśli chodzi o organizację dużo lepiej w Kielcach, miejsca parkingowe, dojazd lepiej rozwiązane, jeśli chodzi o samą wystawę również wydaje mi się że Kielce, w Sosnowcu wszystko zgonione w jednym miejscu, jeden wielki gwar i ścisk, a w Kielcach jednak wszystko elegancko podzielone po halach, koronacja mistrzów w sali konferencyjnej a nie jak w Sosnowcu wszystko razem a i tak nic nie było słychać. A jeszcze dygresja do qwer41, pamiętaj kiedyś trzeba z tego śląska wyjechać i jak to ty mówisz "nie liczą sie kilometry tylko pasja" i za rok to ty sie trochę przejedziesz a ja zamiast dymać 400km bede miał do przejechania 150 :)
dora

WysłanyWysłany: Wto Sty 19, 2016 16:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej w Kielcach policja potrafi kierować ruchem ,a nie tak jak w Sosnowcu lizakiem stukali sobie w kolana dla zabawy, parking jak przed biedronką ,masakra.
dirk

WysłanyWysłany: Wto Sty 19, 2016 16:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hehehe ja myslalem ze padne ze smiechu jak jak pani policjantka kierowala ruchem,kabaret,a na koniec poszla do radiowozu ,hehehe ale mina jej bezcenna :lol:
0197

WysłanyWysłany: Wto Sty 19, 2016 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rozdanie nagród to Kielce. tworzą nie zapomniana atmosferę.Wielka scena,nagłosnienie ,światło poprostu klimat bez porównania. Jednak na hali ciasnota. Byłem w Kielcach na 5-ciu różnych imprezach związanymi z golebiami i targi gołębi pocztowych plus wystawa ogolnopolska to wg.mnie najgorsza impreza z tych wszystkich. Tu wolę jednak Sosnowiec.Ale szanuje wybór władz związkowych.

WysłanyWysłany: Wto Sty 19, 2016 20:50
PostTemat postu : WIELKA OGÓLNOPOLSKA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.........Na wystawie w Sosnowcu byłem i jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem.Każdy z nas wystawę widzi po swojemu,ma na ten temat swoje własne zdanie,i nie ma co się przekomarzać,sprzeczać,i niech tak pozostanie.Ja nigdy nie będę krytykował działaczy-organizatorów wystawy,czy to w Gdańsku,Poznaniu,Wrocławiu,Opolu,Bielsku-Białej,Kielcach Rudzie Śląskiej,czy w Sosnowcu,nie będę im wyszukiwał drobnych potknięć,czy wybierał myszek.Uważam,że niejeden Kolega krytykujący nigdy nie pracował w komitecie wystawy tak oddziałowej jak i okręgowej,nie wspominając już w ogóle o ogólnopolskiej,i nie zdaje sobie sprawy ile to kosztuje pracy,zjada zdrowia,wielu telefonów,nieprzespanych nocy,czasu urywanego rodzinie i ogólnego dobrego zabezpieczenia wystawy.Nie wypada po prostu raz na rok wybrać się na ogólnopolską i widzieć wszystko w czarnych barwach,bo tak nie jest.Każdy organizator staje na głowie,by wszystko grało, by Hodowcy byli usatysfakcjonowani.Już w piątek było bardzo dużo zwiedzających,a w sobotę,to zjechała wręcz lawina z całego kraju.Był nawet moment,że nie było czym oddychać,taki tłok panował.Parkingi zatłoczone,wiele samochodów stało na chodnikach z dala od hali wystawowej,Mnie osobiście ten widok cieszył,bo pokazał,że mamy nadal ogrom Hodowców,miłośników i przyjaciół naszego najpiękniejszego sportu,i nie grozi nam wielki ubytek Hodowców,co nie którzy przepowiadaja,i od lat o tym marzą,i nam tego serdecznie życzą.Każdy mógł się posilić ciepłym posiłkiem,rozgrzać się,wypić jak nie w hali to na dworze,przewietrzyć się,ochłonąć z emocji i wrażeń na świerzym powietrzu,a to tylko wychodzi na zdrowie.Nie robię porównań Kielce-Sosnowiec,bo w każdym mieście na wystawie czuję się wspaniale,wśród przyjaciół,prawdziwie jak w rodzinie,i byłbym niesprawiedliwy wyrażając swoją opinię i dając lepszą ocenę jednym,czy drugim.Tam i tu mam przyjaciół.Radość mam wielką jadąc na wystawę,widząc ten ogrom pracy co włożyli organizatorzy,a ja nie zrobiłem nic przy tej wystawie,przyjechałem na gotowe oglądać eksponaty,porozmawiać z wieloletnimi przyjaciółmi,nie często widzianymi,poznaniem nowych Kolegów,i nie straszne mi ani zimowa aura,ani kilometry,ani pociąg,ani autobus,jak dawniej bywało.Gdańsk-360 km.Sosnowiec-216 km,Kielce-250 km,i póki zdrowie dopisze będę jeżdził.Miła obsługa Złotego Gołębia też pozostanie na długo w mojej pamięci.Imponujące wrażenie robiły stoiska Kolegi Pawelca,a na stojącego przy nich mercedesa każdy zawieszał oko,i nikt obojętnie nie przeszedł.Podziękowałem Koledze Pawelcowi za propagowanie w internecie naszego sportu,zachęcałem do dalszych filmowych opisów hodowli tak naszych polskich jak i zagranicznych,co z uśmiechem przyrzekł.Wyjątkowo miłe było poznanie Vi-ce Mistrzów Polski Kolegów A.M Podyma,wspaniałych chłopaków,którym serdecznie dziękuję za niespodziewany wspaniały prezent jaki od Nich otrzymałem.Serdecznie podziękowałem naszym przemiłym dziewczynom z Zarządu Głównego,za ogrom pracy co dla nas wykonują, Panu Prezydentowi Janowi Kawalerowi,za 17 lat ciężkiej harówki,t.j.kierowania naszą organizacją.Trudno by było wymienić wszystkich znanych i teraz poznanych, wszystkim dziękuję za przemiłe spotkania,co na zawsze pozostaną w mojej pamięci.Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie z 46 zwiedzonej przeze mnie ogólnopolskiej wystawy,i do.........zobaczenia w Kielcach w następnym roku.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
videolotnik

WysłanyWysłany: Czw Sty 21, 2016 10:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.videolotnik.pl/2016/01/exposilesia-sosnowiec-2016-targi-i.html

Oglądaj innych i daj się poznać innym hodowcom.
https://www.facebook.com/VideoLotnik
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: