Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Wrz 29, 2020 13:22 Zobacz posty bez odpowiedzi
Dobra Zmiana
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Georg

WysłanyWysłany: Czw Lut 02, 2017 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A jednak ciemnogród jest tutaj też .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Kedlaw

WysłanyWysłany: Czw Lut 02, 2017 19:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mario1111 napisał:
http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=22888&postdays=0&postorder=asc&start=0
Czerwony tu masz więcej o tej sprawie, chociaż moder ją przeczyścił
Szpak65 wyjaśnił- potem edytował, a na koniec moder - usunoł ten post i parę innych.

Zapisałem się do forum, ponieważ mieliśmy na sprzedaż kabinę i musiałem umieścić ogłoszenie.
Od tej pory zacząłem zaglądać na forum, czytać komentować do pewnego czasu- dopóki nie zauważyłem, że tu jest CENZURA JAK ZA KOMUNY. TRUDNE TEMATY SĄ USUWANE. POSTY RÓWNIEŻ. I TO WSZYSTKO ZA NASZE PIENIĄDZE. SIEDZI SOBIE CZŁOWIECZEK I NAS RECENZUJE. GDZIE SĄ WULGARYZMY, CZY OBRAŻANIE INNYCH TO MOGĘ ZROZUMIEĆ ALE NIE NORMALNA POLEMIKA NA TRUDNE TEMATY. POZDRAWIAM KOLEGÓW ALE NIE RECENZENTA- TO BARDZO NIE OK!!
[i]
[/i]
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 03, 2017 10:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kedlaw, jak myslisz, ktos musi czuwac nad forum, bo byly by same rekamy i cwaniakow dalej by przybywalo, czy usunieto Twoj post jak sprzedawales kabine ?. Zawsze sa wyory by cos zmienic tak jak to ma teraz inna wladza inne rzady i czy komus sie podoba czy nie to zostala wybrana demokratycznie. Przypadek tego hodowcy co laduja mu urzedasy to jest czysta zawisc ludzka. Przykre to ze nie mozna do takich prostych spraw podejsc po ludzku i ze zrozumienie. Nikomu to nie przeszkadzalo to przez 15 lat a teraz wielki problem.
Jan7493

WysłanyWysłany: Pią Lut 03, 2017 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co zrobil czlonek zeby pomoc hodowcy ?
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 03, 2017 10:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jan tydzien temu zostale przyjety w szeregi PZHGP a co bede robil w przyszlosci to napewno nie bede oszukiwal jak to ty zrobiles wykozystujac swoja pozycjie w okregu i w/g mnie oszust powinien byc natychmiast usuniety z tego forum tak jak usunieto ciebie z PZHGP i bede o to zabiegal, nie ma miejsca dla oszustow 5km. Mowi ci to cos ?.
Z-48

WysłanyWysłany: Pią Lut 03, 2017 15:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbych57 napisał:
Gdybyś Kolego potrafił normalnie myśleć to wiedział byś że;; powiatowy inspektor budowlany, pracuje w Starostwie Powiatowym, ale podlega pod Województwo. Z tego co mi wiadomo Wojewodami są wszyscy z nowego nadania. Po za tym jest to decyzja administracyjna i można się odwołać jeżeli się z nią nie zgadzamy do wyższej instancji.

Kolego ja potrafię normalnie myśleć i jeżeli masz w tym temacie wiadomości to pewnie wiesz że władza się zmieniła a takie kasty jak sędziowie co przyznają odszkodowania za pobyt zabójców w więzieniu , powiatowi inspektorzy budowlani i im podobni robią wszystko niby w imieniu prawa aby dokopać obecnej władzy a po co jak myślisz bo ja myślę że po to by okradać Polskę i to robiąc w białych rękawiczkach . Pozdrawiam
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 03, 2017 16:15
PostTemat postu : JAK ZMIANA TEMATU TO ZMIANA
Odpowiedz z cytatem

. BEZDUSZNOŚĆ TAKICH ŁOTRÓW NA STANOWISKACH PRZERAŻA. http://www.tvn24.pl/lodz,69/twoj-ojciec-zmarl-rok-temu-oddaj-alimenty,709947.html Serce się kraje człowiekowi i łzy napływają do oczu gdy się czyta o takiej chłopaka tragedii,a gnoje na stanowiskach są bezlitośni,i tylko kombinują jak tu kogoś bezbronnego załatwić.Takie haniebne i godne najwyzszego potępienie stanowiska określa się jakże jednym pięknym wyrazem PROCEDURY,czyli tak na wejsciu przywitać człowieka,by już nigdy do nas nie przyszedł,byśmy mogli w błogim spokoju pierdoły roznosić i popijać kawkę.Pozdrawiam tych Kolegów co na takie łajzy biurowe na stanowiskach patrzeć nie umieją.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Jan7493

WysłanyWysłany: Sob Lut 04, 2017 9:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co zrobil czerwony czlonek zeby pomoc hodowcy. Mija juz 3 dzien ,a czlonek siedzi cicho !
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Lut 04, 2017 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tobie to juz nic nie pomoze.
sg84

WysłanyWysłany: Sob Lut 04, 2017 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
AMERYKI NIE ODKRYJE ALE W,, PORADNIKU HODOWCY'' SĄ PORADY RADCY PRAWNEGO PANA ŁUKASZA KOSIŃSKIEGO ( GDZIEŚ WYCZYTAŁEM ŻE TEŻ HODOWCY JAK MY )

Zgadza się, kol. Kosiński to czołowy hodowca Oddziału 0370 Żary.
Na łamach Poradnika Hodowcy piszemy o problemach prawnych
dotyczących hodowców gołębi.

P.S. W tej sprawie Łukasz z tego co wiem to już pomagał.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lut 05, 2017 14:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sg84 napisał:
mirek2001 napisał:
AMERYKI NIE ODKRYJE ALE W,, PORADNIKU HODOWCY'' SĄ PORADY RADCY PRAWNEGO PANA ŁUKASZA KOSIŃSKIEGO ( GDZIEŚ WYCZYTAŁEM ŻE TEŻ HODOWCY JAK MY )

Zgadza się, kol. Kosiński to czołowy hodowca Oddziału 0370 Żary.
Na łamach Poradnika Hodowcy piszemy o problemach prawnych
dotyczących hodowców gołębi.

P.S. W tej sprawie Łukasz z tego co wiem to już pomagał.

CIESZY MNIE TO ŻE KOLEGA SG 84 ZAGLĄDA NA NASZE FORUM W MIARĘ CZĘSTO I NASZE BOLĄCZKI PRZEKAZUJE W ODPOWIEDNIE RĘCE.ZA CO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM -MIREK

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: