Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 21, 2020 0:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
Krzysztof Kawaler
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Leszek2

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak jak piszesz kolego tak było.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:20
PostTemat postu : PYSKÓWKA
Odpowiedz z cytatem

Panie Leszek2......absolutnie nie życzę sobie robienia zadymy moją osobą.Rozmowe moja Pan nie słyszał i proszę mi tu nie zarzucać takiego swiństwa jak słowo PYSKÓWKA.bo ono nie padło w trakcie rozmowy,i na przyszłośc radzę się powstrzymywać,a zadyme robić sobie świecą dymną może pan na swoim podwórku.Wiesław Puchalski
Adrian 1

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie było by tematu jakby Pan PREZYDENT miał odwagę odpisac wiemy ze czyta .
Leszek2

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja Pana nie obrażam tylko piszę tak jak było i sam Pan o tym wie najlepiej. Dzwonili do Pana z ZG aby nie przyjeżdżali członkowie Zarządu Okręgu bo nie potrzebuje hałasów i konfliktów. A sami wiemy o tym dobrze że gdy by zachowali się jak przystoi na ZG to w ogóle takie sytuacje nie miały by miejsca,konflikt wywołali sami swoim postępowaniem. Wiemy o tym bardzo dobrze i Pan też o tym wie bo sprawę zna Pan bardzo dobrze i tą nie czystą grę z ich strony.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:48
PostTemat postu : TE SŁOWA NIE PADŁY
Odpowiedz z cytatem

Panie Leszek 2.......wcala nie muszę się przed panem tłumaczyć,tym bardziej ze atakujesz zza węgła jako anonim obrońca.Tak jak napisałem zadymę proszę robic u siebie w swoim domu lub na podwórzu.Słowa pyskówka,hałas i konflikt nie padły.więc nie podpieraj się i nie wycieraj się moją osobą.Temat zakańczam.Dobranoc,Puchalski Wiesław
I.Z.

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Prezydencie,Panie Kawaler.
Muszę przyznać że nigdy w życiu nie przepuszczałem że ktokolwiek mnie sprowokuje do uczestnictwa w utargach na forum. Sam jako Prezes jak Pan to ujął ,, dziadostwa" a dla mnie przedstawiciela legalnie i demokratycznie wybranego zarządu Okręgu Kalisz byłem wielokrotnie opluwany i znieważany na tymże forum. Teza wysnuta przez Pana że w Zarządzie Okręgu Kalisz zasiadają osoby pozbawione kręgosłupa moralnego a co gorsz tchórze myślę że będzie do obalenia. Zawsze ceniłem i do dnia dzisiejszego cenię i obdarzam szacunkiem osoby które wyrażają swoje przekonania i opinie prosto w oczy gdyż mam nadzieję do takich się zaliczam(może to potwierdzić Pana zaufany kolega,może nawet przyjaciel Wiesław Puchalski) Słowo ,, odważny " tak łatwo wypowiedzieć gorzej jeśli chodzi o wdrożenie go w życie, wiedzą o tym ci wszyscy którzy mieli okazję się o tym osobiście przekonać w chwilach ekstremalnych.Czy ja do nich się zaliczam no cóż byłbym ogromnym snobem gdybym tak twierdził mimo że niejednokrotnie miałem okazję się o tym przekonać. Pan jako osoba poważana oraz zapewne pewna siebie nie poniży się do wykonania gestu podniesienia słuchawki i rozmowy telefonicznej z podwładnym o czym mogłem się przekonać próbując się do Pana dodzwonić.
Żyję zatem nadzieją że już niedługo będzie Pan miał okazję osobiście i prosto w oczy nazwać mnie ,, dziadem i sprawdzić moją odwagę "

Z wyrazami szacunku
Ireneusz Zwierz
Prezes Okręgu Kalisz
ANDEK

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 9:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zg napisał:
Adrian1,zbyszek2, Leszek2,Kaziu19 - takiemu dziadowi piszącemu pod 4 nickami i jemu podobnym Prezydent nie będzie odpisywał. Natomiast za oszczerstwa, oczernianie i przypisywanie zachowań korupcyjnych Prezydentowi i jego rodzinie, na tym i podobnych forach odpowiecie w postępowaniu karnym. Nie myśl, że jesteś anonimowy. Za dziadostwo jakie istnienie w Oddziale Kępno odpowiada jego Zarząd i popierający go Zarząd Okręgu. Zakres tego dziadostwa( na razie tylko w ograniczonym zakresie) opisany został w Uchwale przesłanej do Zarządu Okręgu, a w piśmie przewodnim wskazano drogę odwoławcza. Niech Zarząd Okręgu nadal będzie taki odważny i w postępowaniu sądowym obroni swoje stanowisko w zakresie powołania z tych "słupów", nie hodujących gołębi, nowego Oddziału, ponadto na terenie istniejące już Oddziału. Proponuję aby Zarząd Okręgu zamieścił na tym forum otrzymaną Uchwałę i pismo przewodnie Z.Gł. Słowa "dziadostwo" na co dzień nie używam, ale jest ono ulubionym zwrotem w tym temacie używanym przez wymienionego wyżej klona. Jan Kawaler

Analizując treść tego wpisu należy zadać podstawowe pytanie – czy jest to wypowiedz Pana Jana Kawalera ??? Moim zdaniem nie , gdyż forma używanych słów świadczy o tym! Sprawa druga nick „zg” to jak się nie mylę jest to 21 członków Zarządu Głównego – czy jest to stanowisko wszystkich. Kto podszywa się pod podpisem Jan Kawaler??? Dla porównania proszę poczytać wpis i jego formę Prezesa Okręgu Kalisz. Dl
Halba

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 14:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ponaglam prośbę kolegi andek, aby pan prezes zamieścił tą uchwałę.Zobaczymy jakie jest uzasadnienie odmowy nadania numeru organizacyjnego oddziału.Temat wywołał tyle emocji,więc zarówno ja,jak i pewnie koledzy forumowicze byli by zainteresowani.
I.Z.

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 14:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Halba chętnie to uczynię jednak do chwili obecnej nie wpłynęło ani pismo przewodnie czy wspomniana Uchwała. Z uzyskanych informacji wiem że zostały wysłane. Ireneusz Zwierz
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 15:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

JAKO MŁODY HODOWCA I ZA RAZEM MAŁY TRYBIK MACHINY PZHGP CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ JAKIE SĄ POCZYNANIA TYCH KTÓRZY NAMI RZĄDZĄ.
BĘDĄDZ W PRZEKONANIU ŻE SĄ KRYSTALICZNIE CZYŚCI A DOBRO NASZE WSPÓLNE STAWIAJĄ NA PIERWSZYM PLANIE I JEST DLA NICH DROGOWSKAZEM ,PROSZĘ KOLEGÓW Z OKREGU O UPUBLICZNIENIE DOKUMENTU O KTÓRUM MÓWI ZG .
MOŻEMY TO PORÓWNAĆ DO ZEGARA ON W CAŁOŚCI TO PZHGP TE MAŁE TRYBIKI TO MY WSZYSCY POZOSTAJE TARCZA ZEGAROWA I WSKAZÓWKI .
TARCZA TO WIZERUNEK NASZEGO ZWIĄZKU TWORZENY PRZEZ LUDZI W TERENIE .A WSKAZÓWKI TO ZG . JEŚLI ODKRĘCIMY SĘKUNDNIK ZEGAR BĘZIE NADAL WSKAZYWAŁ GODZINĘ I MINUTY .......
JEŚLI NAOLIWIMY I ZADBAMY O PRZEJRZYSTOŚC BĘDZIE JESZCZE DŁUGO Z NIEGO POCIECHA ,GORZEJ JEŚLI WTYKAĆ BĘDZIEMY ŚRUBOKRĘT W TRYBY -WTEDY STANIE
DLA TEGO WSKAZANE BY BYŁO ABY ZARZĄD OKRĘGU OPUBLIKOWAŁ OWE PISMO NIE WTYKAJĄĆ ŚRUBOKRĘTA W TRYBIKI I NIE ZAOGNIAJĄĆ SPRAWY .Z POWAŻANIEM MIREK

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Sob Lut 18, 2017 22:30, w całości zmieniany 3 razy

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 15:21
PostTemat postu : Pytanie
Odpowiedz z cytatem

Jak to jest, że wywołuje się do tablicy decydentów a gdy owi się wypowiedzą to krytyka ich stanowiska.
Wydaje się , że z wpisu "zg" wynika jednoznacznie na jakich przesłankach decyzja została podjęta.

Osobiście uważam, że forum internetowe nie jest miejscem sporów w PZHGP.
tomix50

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 15:36
PostTemat postu : Re: Pytanie
Odpowiedz z cytatem

kapiszon napisał:
Jak to jest, że wywołuje się do tablicy decydentów a gdy owi się wypowiedzą to krytyka ich stanowiska.
Wydaje się , że z wpisu "zg" wynika jednoznacznie na jakich przesłankach decyzja została podjęta.

Osobiście uważam, że forum internetowe nie jest miejscem sporów w PZHGP.

a ja nadal, pomimo dość dokładnego czytania tych już 5-ciu stron,
jako osoba postronna, nie wiem kto tutaj ma rację,
a jako długoletni członek PZHGP chciałbym też coś wiedzieć
co się w naszym związku dzieje bo komunikaty związkowe dotyczą raczej
spraw organizacyjnych.

Pozdrawiam. DL.
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co prawda "SŁUPY"teraz są w modzie.
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zg napisał:
Adrian1,zbyszek2, Leszek2,Kaziu19 - takiemu dziadowi piszącemu pod 4 nickami i jemu podobnym Prezydent nie będzie odpisywał. Natomiast za oszczerstwa, oczernianie i przypisywanie zachowań korupcyjnych Prezydentowi i jego rodzinie, na tym i podobnych forach odpowiecie w postępowaniu karnym. Nie myśl, że jesteś anonimowy. Za dziadostwo jakie istnienie w Oddziale Kępno odpowiada jego Zarząd i popierający go Zarząd Okręgu. Zakres tego dziadostwa( na razie tylko w ograniczonym zakresie) opisany został w Uchwale przesłanej do Zarządu Okręgu, a w piśmie przewodnim wskazano drogę odwoławcza. Niech Zarząd Okręgu nadal będzie taki odważny i w postępowaniu sądowym obroni swoje stanowisko w zakresie powołania z tych "słupów", nie hodujących gołębi, nowego Oddziału, ponadto na terenie istniejące już Oddziału. Proponuję aby Zarząd Okręgu zamieścił na tym forum otrzymaną Uchwałę i pismo przewodnie Z.Gł. Słowa "dziadostwo" na co dzień nie używam, ale jest ono ulubionym zwrotem w tym temacie używanym przez wymienionego wyżej klona. Jan Kawaler

Szanowny Kalego zg
Rozumiem ostra słowa które padły w/w poście. Ja również nie cierpię "dziadów" czyli inaczej kłamców, cwaniaków i wszelkiej maści kombinatorów.
W związku z powyższym mam prośbę aby zrobić z tym porządek!!!
Usunąć oraz uniemożliwić ludziom pokroju "dziada" na zaszczyt pisania na Forum PZHGP.
Dzień po dniu jesteśmy faszerowani, jak dobra kasza skwarkami, różnymi reklamami , filmikami oraz cudownymi produktami przez tych samych ludzi ale o innych nickach.
Czy to jest w prządku???? W mojej ocenie nie!!!!

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Miałem nic nie pisać w tym temacie pomimo tego, że zostałem wielokrotnie obrażony i pomówiony przez "kolegów" z Kalisza. Oświadczam, że pełnię funkcję Wiceprezesa Oddziału Skoczów i Okręgu Bielsko – Biała oraz Wiceprezydenta PZHGP społecznie, za żadną z tych funkcji nie pobieram wynagrodzenia, jedynie na forum czasami dostaję „zapłatę” od hodowców tak jak w tym temacie. Do tego wpisu zmobilizował mnie dzisiaj "hodowca" z Kalisza, który przed chwilą zadzwonił do mnie, przedstawił się jako duży przedsiębiorca, który dużo może, bo zatrudnia między innymi prawników w swojej firmie. Przedsiębiorca ten, już nie obrażał, nie pomawiał, ale zaczął straszyć mnie ( źle trafił, bo od dziecka nie jestem strachliwy ) i cały związek dużymi kłopotami finansowymi, jeśli nie powstanie nowy oddział w Kaliszu. Poświęcam dużo czasu na sprawy związkowe i nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Te karalne groźby usłyszałem z telefonu nr 607 949 404 – może jest Wam znany ?
Pozdrawiam Krzysztof Kawaler
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: