Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 16, 2019 7:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Krzysztof Kawaler
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
orion

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 22:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No ładnie!
Jest dużo gorzej niż myślałem.
Ci pseudo założyciele, niech cicho siedzą i cieszą się, że tylko tak zostali potraktowani.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Darek0210

WysłanyWysłany: Sob Lut 25, 2017 6:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ten związek musi upaść, myślę, iż do 2019 nie doczekamy w takim jego kształcie,
hodowcawlkp

WysłanyWysłany: Sob Lut 25, 2017 10:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tadeuusz140 {peksa] jesteś członkiem oddziału kępno a cały czas na tym forum bronisz tylko oddziału sycowskiego może pochwalisz się wszystkim z tego forum jakim to ty jesteś awanturnikiem i dwulicowcem
Jakieś siedem lat temu za poprzedni zarząd zostałeś pozbawiony funkcji wiceprezesa a walne zebranie chciało cię wyrzucić z oddziału. w zamian na koniec swojej kadencji wyrzuciłeś wraz z twoim przyjacielem misiakiem wszystkim hodowcom z kępna wyniki na młode w okręgu swoim hodowcom
przez następne cztery lata był spokój w oddziele bo nie lotowałeś i nik do niczego cię nie wybrał dwa lata temu ponownie weszłeś do zarządu i znowu zaczeło się wprowadzanie zamętu po 5 miesiącach zarząd oddziłu kępno ponownie musiał się ciebie pozbyć bo nie dało się z tobą współpracować
wystąpiłeś do oddziału kępno o zgodę na przejście do innego oddziału i je dostałeś ale nie przyjeli cię w oddziele syców no bo kto by brał sobie na głowę takie cos jak ty
ostatnio sobie upodobałeś pisanie donosów do ZG na swój oddział jakie to tam są przekręty finansowe
to właś nie cały peksa

...
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sob Lut 25, 2017 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowcawlk nie chcialem juz tu pisac bo prawda wyszla na jaw pismo jestdo zobaczenia ,jeslichcesz mnie obrazac to sie przedstaw bo cos slyszales ale niewiesz ktorym kosciele dzwonilo.Odnosnie proby wyzucenia mnie na walnym todotyczylo to wynikow na mlode ktore nieuznano w okregu a teraz ci powiem dlaczego. Spisy zostaly oddane przez hodowcow domnie ja oddalem spisy prezesowi 27 lipca a ze prezes wymyslil ze ci co maja duzo mlodych po podlotach moga sobie uzupelnic 50 do gmp golebiami z poza 50 ja uwarzalem to za lamania regulaminu w ktorym pisalo ze raz oddany spis na dany sezon nie moze ulec zmianie i po terminie wyznaczonym przez okreg nasz prezes probowal pod stolem dac spisy prezesow okregu. Na zebraniu wyborczym mnie nie bylo to oczywiste ze nie moglem byc wybrany do zarzadu.
Na ostatnim zebraniu zostalem wybrany na lotowego i byl to pierwszy sezon na loty stare od 4 lat gdzie nie mielismy lotu katastrofalnego ale moja osoba nie pasowala 1 czlonkowi zarzadu oddzialu kepno i robil wszstko zeby mnie usunac z zarzadu co mu sie udalo Odnosni pisma doZarzadu Glownego to wiesz ze zadalem pytani czy zarzad moze kupowac kabine i zbierac pieniadze nie umieszczajac tego w preliminazu na dany rok twierdzac ze wystarczy uchwala podjeta przez zarzad .Odnosnie przejscia do bralina to wogule nie zlorzylem deklaracji do tej sekcji,ani oddzialu .A jak teraz dziala zarzad i jakiego narobil wstydu naszemu oddzialowi to przeczyta pismo z Zarzadu Glownego kilka razy dobrze pomysl wiesz dobrze kto rzadzi w oddziale kepno i jesli bedziesz dalej chcial pluc jadem po moim adresem to odwage sie przedstawic z prwdziwego nazwiska i imienia .Dlamnie to jest koniec tematu zalorzenia oddzialu ostrzeszow pismo wyjasnilo wszystko teraz czekam na odpowiedz na moje zapytanie
aarden99

WysłanyWysłany: Sob Lut 25, 2017 11:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najlepiej powiedzieć ten związek jest zły...Tylko pytam co w zamian?nie ma super rozwiązań...trzeba szanować to co jest...i próbować coś zmienić... Ale najlepiej zacząć od swojego podwórka...Gdzie wszystko się zaczyna... Musi skończyć się płycie na ludzi którzy chcą pracować...i robią to dla Nas wszystkich...
Pp026

WysłanyWysłany: Pon Lut 27, 2017 9:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz140 napisał:
http://www.0418.oddzial.com/ link do pisma zarządu głównego

W mojej ocenie w tym piśmie jest wszystko wyjaśnione.

WysłanyWysłany: Nie Mar 05, 2017 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp 026 w pismie jest wszystko wyjasnione ale ci panowie stwierdzili unas na walnym ze to moja wina ze niema oddzialu ostrzeszow twierdzac ze Zarzad Glowny powinien zwrocic skladke ze niepowolali im oddzialu,krotko mowiac woznica zawinil a konia ukarali tak samo w tej sprawie okreg cacy a reszta be.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Nie Mar 05, 2017 11:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowcawlk ja nie ucieklem tylko pojechalem do pracy a i dziadem nie jestem .
k098

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 0:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czemu usówacie posty które mówią prawdę a szszególnie o zakale oddziału który piszie donosy bez pokrycia do zg
mod_02

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 10:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbyszek2 napisał:
Dziadu ......... Pewnie ten wpis za chwilę usuną ale na pewnno gro POLAKÓw HODOWCÓW to odczyta.

Odrobina prawdy:
IP dla tego postu
87.204.1??.??? [ 8 Posty ] [ Szukaj IP ]
Użytkownicy piszący z tego IP
Adrian 1 [ 9 Posty ]
zbyszek2 [ 8 Posty ]
Leszek2 [ 4 Posty ]
Kaziu19 [ 1 Post ]

Oj odczyta
Jan7493

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 10:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ktory punkt regulaminu mowi ze z jednego IP nie moze pisac kilku uzytkownikow ?
kkscy

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 10:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mod_02 napisał:
zbyszek2 napisał:
Dziadu ......... Pewnie ten wpis za chwilę usuną ale na pewnno gro POLAKÓw HODOWCÓW to odczyta.

Odrobina prawdy:
IP dla tego postu
Adrian 1 [ 9 Posty ]
zbyszek2 [ 8 Posty ]
Leszek2 [ 4 Posty ]
Kaziu19 [ 1 Post ]

Oj odczyta

Mod_02 tej odrobinę prawdy powinno być więcej z innymi użytkownikami tego forum......
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 11:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kkscy napisał:
mod_02 napisał:
zbyszek2 napisał:

Odrobina prawdy:
IP dla tego postu
Adrian 1 [ 9 Posty ]
zbyszek2 [ 8 Posty ]
Leszek2 [ 4 Posty ]
Kaziu19 [ 1 Post ]

Oj odczyta

Mod_02 tej odrobinę prawdy powinno być więcej z innymi użytkownikami
tego forum......

ZE WSZYSTKIMI BEZ WYJĄTKU!!!
hodowcawlkp

WysłanyWysłany: Czw Mar 09, 2017 4:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

administratorze usuwając wpisy które nie są obrażliwe łamiesz uchwałę walnego która mówiła o usuwaniu wpisów obrażliwych a nie o cenzurze
mod_02

WysłanyWysłany: Czw Mar 09, 2017 5:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowcawlkp napisał:
administratorze usuwając wpisy które nie są obrażliwe łamiesz uchwałę walnego która mówiła o usuwaniu wpisów obrażliwych a nie o cenzurze

Dlaczego usuwam te wpisy?
Ano dlatego, że nic nie wnoszą do tematu dyskusji.
Doczepiłeś się do użytkownika Tadeusz i ciągle piszesz to samo a wystarczyło przeczytać jego odpowiedź.
Twoje wpisy:
Cytat:

tadeuusz140 {] jesteś członkiem oddziału kępno a cały czas na tym forum bronisz tylko oddziału sycowskiego może pochwalisz się wszystkim z tego forum jakim to ty jesteś awanturnikiem i dwulicowcem

tadeusz 140 [] to jak kto z tobą ustala co tu pisac młot czy misiak
napewno hodowcy z kępna ci tego nie zapomną

panie tadeusz 140 a może napiszesz jak wyrzuciłeś swoim
hodowcom z oddziału kępno winik a teraz ślesz pisma do zg na swój oddział jak tam się żle dzieje

Proponuję jednak dyskutować meritum sprawy czyli powody nie nadania nr oddziałowi.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: