Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 22, 2017 10:44 Zobacz posty bez odpowiedzi
Lot narodowy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Czw Kwi 20, 2017 18:10
PostTemat postu : Lot narodowy
Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko ze zarzad okregu kalisz powiedzial ze nie bedziemy brac udzialu w. LOCIE NARODOWYM .Mozna by pomyslec ze to poczatek konca w 2016 brak wystawy teraz lot narodowy ciekaw jestem co dalej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bogdan1111

WysłanyWysłany: Pią Kwi 21, 2017 8:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

i zarząd okręgu ma rację bo ten 1000 km lotu do niczego jest nie potrzebny chyba tylko do tego żeby gołębie zajechać jak konia po westernie , {A CO NA TO ZIELONI OBROŃCY ZWIERZĄT }
borsuk100

WysłanyWysłany: Pią Kwi 21, 2017 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan 1111 specialnie pisze z małej litery bo jestes malutkim człowiekiem ... który by chciał wszystko pod siebie ustalać ... nie chcesz nie dawaj i nie zajezdzisz golębi a co cię obchodzi jak ktoś chce dać na ten lot Narodowy . Widzisz mnie nie obchodzi że ty katujesz co niedziele gołębie w deszcz czy w upał ... więc nie wp.iepszaj sie tam gdzie nie trzeba ! pozwól żyć i lotować wszystkim tak jak chcą bo to jest piekne hobby . Tylko przez takich malutkich jak ty za dużo zazdrości i chamstwa . Pozdrawiam zwoleników zarówna krótkich jak i długich lotów . Dobry lot.
Krisz

WysłanyWysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

borsuk jestem zwolennikiem lotów dalekodystansowych ale w twoim artykule jest wiele więcej chamstwa niż w poprzednim artykule
Pp026

WysłanyWysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan1111 napisał:
i zarząd okręgu ma rację bo ten 1000 km lotu do niczego jest nie potrzebny chyba tylko do tego żeby gołębie zajechać jak konia po westernie , {A CO NA TO ZIELONI OBROŃCY ZWIERZĄT }

Bez przesady.
Nie dajmy się zwariować.
Niektórym wydaje się, że cały plan lotów zrealizują wszystkimi gołębiami i to jest oczywisty błąd.
Gdy w planie lotów pojawia się lot wymagający za wszelką cenę chcą by go nie było.
To typowe egoistyczne myślenie.
Jak ustalić loty pod to co ma się w gołębniku.
Normalnym wydawałoby się, że to plan lotów realizujemy tym co mamy w gołębniku.
Czyżby obawa o to , że jeden lub dwa "wazony" trafią na ręce jakiegoś niezbyt zamożnego hodowcy.

WysłanyWysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

borsuk100 a czymże cie tak obrazilem ?? że nie jestem zwolennikiem takich lotów? 1000km są 500km 700km i OK ja uważam że 1000km to za daleka odległość ale to tylko moja opinia, a w przeciwieństwie do ciebie nikomu na forach za jakie kolwiek wpisy nie ubliżam nikmu ani nie poniżam nikogo że jest malutki czy chamem w przeciwieństwie do PANA Zyczę udanych lotów i pozdrawiam DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: