Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 1:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG GIEWONT
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy38

WysłanyWysłany: Czw Sie 24, 2017 20:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warunki nie byly ma sto procent, choc czasem golebie byly puszczane w gorszych warunkach a lot byl udany. Dziwi mnie tylko to ze na prywatnych golebnikach gdzie nie ma regul czasowych jedzie sie na nie pewna pogode i puszcza golebie przy podejrzanej pogodzie, majac taki golebnik i regulamin ktory pozwala na przesuniecie lotu jade tylko na pewna i ladna pogode. A co teraz z finalem ile mozna czekac tydzien dwa niektorzy mieli po dwa golebie w pietwszy dzien i na pewno chcieli final w niedziele a tu masz czekanie to tez troche niesprawiedliwe.\
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lotnikkk

WysłanyWysłany: Czw Sie 24, 2017 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Mag, piszesz ze na WG daja ci co nie umia sie wykazac w oddziałach, chyba nie widziales listy uczestnikow WG Giewont?:):) mnostwo znanych mistrzowskich nazwisk, pozdrawiam
danielbednarczyk

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 0:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Warunki pogodowe może nie idealne ale na wypuszczenie gołębi byly wystarczajace. Przynajmniej na podstawie tego co wodać gołym okiem.
Coś jednak przyczyniło sie do pomylenia kierunku lotu. Szkoda bo dużo gołębi sie zmarnowało a to co zostało to zajechane i jeszcze 500 przed nimi.
Walbis

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 8:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jaki wypadek przy pracy,widzieli co się dzieje mogli nie puszczać.A prognozy pogody to sie nie ogląda i to jest efekt .
Popatrz na WG Małopolska podloty dopasowywane do pogody ,loty konkursowe też a straty małe teraz będzie już 350 km szkoda tylko że w sobotę ale zobaczymy jak będzie
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 15:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super warunki do wypuszczenia, o lepsze trudno sobie wymarzyc. Gdyby były wypuszczone w takich warunkach jak moje ,to byłby koniec tego Wg. A dlaczego takie straty nie wiemy , ale napewno nie jest to wina pogody.
waldix

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 15:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.przykro patrzec na te puste siodelka.garstka golebi na podlodze,czesc z nich w zlym stanie nastroszone i nie nadajace sie na final.nasuwa sie pytanie.co zrobi organizator????na final wysle wszystkie ,czy te nie nadajace sie do lotu zostawi w domu.ciezka decyzja.ja osobiscie odczekalbym jakis czas,doprowadzil golebie do formy i dopiero zrobil final.pozdr
rudy38

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 18:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dlaczego czekac mam dwa w pierwszy dzien i chce finalu moje sa gotowe, byly najlepsze, maja forme i chce to wygrac czemu dawac fory innym. Oczywiscie nie mam takiej sytacji ale sa uczestnicy ktorzy moga tak powiedziec, tak czy siak sytuacja patowa a decyzje musi podjac Jan
kazik57

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 18:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.przykro patrzec na te puste siodelka.garstka golebi na podlodze,czesc z nich w zlym stanie nastroszone i nie nadajace sie na final.nasuwa sie pytanie.co zrobi organizator????na final wysle wszystkie ,czy te nie nadajace sie do lotu zostawi w domu.ciezka decyzja.ja osobiscie odczekalbym jakis czas,doprowadzil golebie do formy i dopiero zrobil final.pozdr
Witam kolego waltku popieram twoj wpis. pozdrawiam
bogdan1111

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 13:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bym tych gołębi nie włożył na lot finałowy odczekałbym tydzień ale decyzja należy do organizatora wiem że przepisy was obowiązują szkoda tych gołębi Pozdrawiam.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy38 napisał:
Dlaczego czekac mam dwa w pierwszy dzien i chce finalu moje sa gotowe, byly najlepsze, maja forme i chce to wygrac czemu dawac fory innym. Oczywiscie nie mam takiej sytacji ale sa uczestnicy ktorzy moga tak powiedziec, tak czy siak sytuacja patowa a decyzje musi podjac Jan

KOLEGO ZNAM JANKA Z ROZMÓW TELEFONICZNYCH I WIEM ŻE DOBRO GOŁEBI BĘDZIE NA PIERWSZYM MIEJSCU . NP FINAŁ W ZESZŁYM ROKU BYŁ PRZEKŁADANY ZE 2 RAZY .ODBYŁ SIE W DZIEŃ POWSZEDNI I UDAŁ SIE LECIAŁY SUPER .A ZA DZIEŃ SPADŁ ŚNIEG .DLATEGO W TYM ROKU CHCIELI ODBYĆ LOTY WCZEŚNIEJ .

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 6:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tu widać formę https://youtu.be/ZpBDQNV-BuQ
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: