Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Wrz 26, 2017 21:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
FINAL na WG GIEWONT
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek.m

WysłanyWysłany: Nie Wrz 10, 2017 8:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

stachna , imbecylów szukaj najlepiej w swojej rodzinie bo nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska wielkiego noblisty Alberta Einsteina.
Kalkulacja jest bardzo prosta , przelicz sobie ile kasy zostaje z nagród pieniężnych które zostają nie wypłacone za ten rok i czy w przybliżeniu nie pokryje się to z opłatami potencjalnych "DARMOWYCH GOŁĘBI". Jedno jest pewne zapewni to w jakimś stopniu obsadę na wg. Dobrze przemyślane posunięcie .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Nie Wrz 10, 2017 9:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na krakusie poszly przy bardzo mocnym bocznym wietrze oddzialy z 200km maja straty 40% a nie 530.jak na krakusie.tu pogoda przynajmniej dopisala nie to co na giewoncie gdzie widoczność prawie zero deszcz zimno 10stopni a w gorach snieg!tylko nie rycz ze tak nie było gdzie sa filmy z finalu ? jak zobaczę to zwracam honor no ale niebedzie bo co bys mogl zobaczyć w tej mgle
stachna

WysłanyWysłany: Nie Wrz 10, 2017 13:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to widzisz lepsze warunki i większe straty . ale ty i tak tego nie zrozumiesz Dziad Swoje A baba Swoje.

Mirek i znowu potwierdziłeś to co napisałem wytłumacz mi skoro zostało 50tyś i 50 idzie z tego na nagrody

to u mnie wygląda to tak 50-50=0

popraw mnie jeśli si mylę
druga sprawa 150 gołębi to nie 40% obsady
skoro wchodzi 800 chyba że tobie tak wychodzi to też nie rozumiem.
Ass

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 10:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, po zmianie pielęgniarza na WG Giewont od początku nie działo się najlepiej więc myślę że na przyszły sezon już tak wielu chętnych na ten najdroższy gołębnik nie będzie. A te 150 darmowych miejsc powinno być rozlosowanych wśród tych wszystkich którzy nie dowieźli do finału żadnego gołębia. Według mnie najlepiej wym roku wypadają WG Małopolska(półfinał 350km i finał 555km z małymi stratami i może Bieszczady jak finał dobrze pójdzie).
LES

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na wg małopolska dolatują gołębie na krakus też a na Giewont nic😡
stachna

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 19:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

les skąd wiesz czy dolatują na 4 dzien jak jeszcze nie było 4 dnia po finale na krakusie a tak w ogóle to wyników nie ma to ty jakiś prorok.
widzę że nawet nie zerkłeś na giewont bo zauważył byś ze w 5 dniu doszedł gołąb ( więc zegar pracował) wiem ze ty chciał byś żeby ich 40 doleciało ale z takiej ilości to i tak sukces zobaczymy ile w 5 dzień na krakusie dojdzie.
a z tego co gadałem z Jankiem to dolatują również z poprzednich lotów chyba już 60 szt jest.
LES

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

stachyna jaja sobie robisz -no pewnie że widzałem tego gołąbka hehe
powinny fora oszaleć z tego powodu i odtrąbić sukces i by zamilkli krytykanci

stachyna bo jesteś zakochany w giewoncie i nierdzisz sobie z klawiaturą wysil sie i zobacz na krakusa co się tam dzieje
stachna

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 20:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ass widzę ze nie jesteś w temacie to kiedy pielęgniarza zmieniono skoro na początku to jest 1 lot kon. 400szt w kilka minut. 2lot 150szt w kilka minut

ja widzę że te loty wyszły najlepiej w historii tego wg widzę ze kolega na przekór faktom tak jak Leś coś..............Konkurencją ????????????

Zobaczymy Bieszczady narazię to wiatr 150 km/h w ogon to nawet liście z drzewa z gołębiami przylatują.

Leś 1300=200 prosta Matematyka

Owszem krakus jest super gołębnikiem ale to co ty na przekór prawdzie wyrabiasz to czysta mściwość
LES

WysłanyWysłany: Wto Wrz 12, 2017 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

stachyna chodziłeś do szkoły ?ile klas?
1300-200=15%
800-40=5%

stachyna nie ośmieszaj się
stachna

WysłanyWysłany: Sro Wrz 13, 2017 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Les czemu wczoraj nic nie przyszlo a dzisiaj 2 czemu ni dochodza ja ci odp. Bo ty nie wiesz to jest 500 wbij sobie to do tej glowki albo lataj z bieszczadami :P
LES

WysłanyWysłany: Czw Wrz 14, 2017 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty sobie wbij do główki tą prostą matematykę bo narazie jesteś cienki
LES

WysłanyWysłany: Czw Wrz 14, 2017 6:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stachyna nie pisz więcej bo się ośmieszasz , u ciebie 5 to jest 2
Prosta matematyka
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Wrz 14, 2017 8:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

LES napisał:
Stachyna nie pisz więcej bo się ośmieszasz , u ciebie 5 to jest 2
Prosta matematyka

Panie Les W jednej z Państwowych firm szef postanowił zatrudnić dodatkowego magazyniera Zgłosiło się trzech kandydatów Wchodzi pierwszy na rozmowę a szef pyta Ile jest 3x3 ten odpowiada 9 Dobrze dziękuję ale Pan się nie nadaje Wchodzi drugi i to samo pytanie ile jest 3x3 ten odpowiada 6 Pan to się już kompletnie nie nadaje Wchodzi trzeci i szef znów pyta Ile jest 3x3 ten odpowiada 3 Szef popatrzył i pyta a jak Pan to policzył A on odpowiada rachunek jest prosty 3 dla Pana 3 dla mnie i 3 zostaje w magazynie Ot i mądrego miło posłuchać mówi szef Jest Pan zatrudniony Witam w firmie Pozdrawiam
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Wrz 14, 2017 11:29
PostTemat postu : BYSTRZY I PRZEBIEGLI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego spokojny24........Dyrektor dużej i poważnej firmy do sekretarki.....Beatko daj ogłodzenie,że potrzebujemy stróża.Już się robi szefie......na drugi dzień pyta.....co z ogłoszeniem....zamieściłam mówi z płaczem sekretarka,i ...... jaki odzew.....w nocy złodzieje opróżnili cały magazyn.Dobrego Lotu życzę Szanowni Koledzy.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Wrz 14, 2017 11:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Podczas egzaminu do szkoły policyjnej przewodniczący pyta egzaminowanego. Wymień mi trzech najważniejszych Polskich generałów po chwili zastanowienia pada odpowiedz Jaruzelski , Kiszczak i ty wujku .DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: