Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 12:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
60 szt z Niemiec
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hazard541

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z GWARANCJĄ???
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Medalikxxl

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jaki to musi być straszny biznes jakie kokosy skoro kol. B caly czas oglasza Dv redukcja woliery itp i caly czas nowe i nowe widac dużo chętnych jest Tu na forum a czlowiek by sprzedał coś za grosze a tu chetnych nie ma :( Ja nawet dam GWARANCJE że będą jeść za dwoje każdy jeden.

Ostatnio zmieniony przez Medalikxxl dnia Pią Wrz 22, 2017 10:48, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Bryan

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Idą bo się sprawdzają praktycznie wszędzie
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:45
PostTemat postu : Re: 60 szt z Niemiec
Odpowiedz z cytatem

Bryan napisał:
Sprzedam 60. Szt przywiezionych wczoraj z.Niemiec.tel.695 923 621

Proszę już nie dzwonić...

SPRZEDANE!!!
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 13:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

SZKODA A CHCIALEM KUPIC
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 16:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo handlarzu Bryan , ty dalej szukasz naiwnych , te ptaki ktöre ty oferujesz , to odpady , ktöre so usuwane z hodowli , tz. ptaki ktöre sie nie sprawdzily , ich rodzice tak zwane rozplodowe , i ich pokrewienstwo , u nas take ptaki ido do smietnika , a ty chcesz je sprzedawac , w tym okresie jest cierzko cos sprzedac rynek jest pelny z takimy ptakami , wiec cierzko znalezc jelenia , ktöry na to wpadnie , ps podaj kilka nazwisk tych hodowcöw z Niemiec , ja mieszkam w Dortmundzie , i znam bardzo duzo dobrych hodowcöw , od ktörych ty podobno masz te ptaki , jestem ciekawy czy sie odwarzysz na odpowiedz na to pytanie , dobry lot gregor
kkscy

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 16:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9c257f5199314d40

Kolego Gregor46 czy możesz dowiedzieć się do kogo dokładnie należał ten gołąbek i jak ten hodowca radził sobie w lotach w Niemczech?
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kolego hodowco , nie ma problemu , tylko nie dzisiaj , adresy oddzialowe , mam lerzec w ogrodzie , dzisiaj juz mi sie niechce isc do ogrodu , ale jutro sie odezwe i podam ci dane na temat tego ptaka . ps co to za ptak ??. dobry lot gregor
kkscy

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 17:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie mam rodowodu i za dużo nie powiem Ci na jego temat mam 2szt a do nich karty ten hodowca zmarł chyba w tamtym roku a te gołębie były lotowane w Niemczech .
Wiem tylko ,że ojciec tego golabka jako roczny i jako dwulatek był najlepszym lotnikiem jakiegoś oddziału w Niemczech. Ale czy to prawda ? Nie będę się zaklinał dlatego może coś tam się dowiesz to by było fajnie DL
Adhodowca

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Słowa jednego wybitnego hodowcy na temat takich asów wykop dołek przed gołebnikiem zakop głęboko żeby głupota nie przeszła na inne .
Lukasz_231072

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Gregor ja też mam prośbę,jakbyś mógł mi sprawdzić gołębia o numerze DV-06394-13-415.Hodowca Uwe Fritz miejscowość Kevelaer.Kupilem tego gołębia od mistrza polski razem z trzema orginałami,ale na temat tego golebia niewiele wiem.Może znajdziesz jakieś listy konkursowe.Z góry dziękuje
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Wrz 22, 2017 20:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="kkscy"]https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9c257f5199314d40

Kolego Gregor46 czy możesz dowiedzieć się do kogo dokładnie należał ten gołąbek i jak ten hodowca radził sobie w lotach w Niemczech?[/quote

KLOEGA GREGOR POWIE CI NAPEWNO WIĘCEJ ALE JEST TO ODDZIAL W KTÓRYM LOTUJE ADOLF SCHIEFKE Z SCHWARMSTEDT

WysłanyWysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Bryan Zamieścił Pan takie ogłoszenie na innym portalu

sprzedam gołębie z super pochodzeniem posiadam praktycznie wszystkie najlepsze linie Europy ostatniego 30. lecia tel. 695 923 621

Na pewno nie posiada Pan Wszystkich najlepszych linii ostatniego 30 lecia bo o Wyżymaczach Pana RT nic Pan nie wspomina Czyżby ta zagrywka była celowa aby konkurencja nie wykupiła tej najlepszej linii a Panu nie pozostały tylko te zachodnie selekty Oj nieładnie nieładnie Panie bryan Zamiast na początku polecić te wspaniałe gołębie jakimi są wyżymacze to Pan chce wcisnąć te zachodnie asy Pozamykają hodowcy to w wolierach na hodują podobnych młodych asów a później płacz po forach i przeklinanie na tych biednych konwojentów na te złe warunki i kierunki nie takie bo jak mogły przepaść takie asy jak one w rodowodach mają samych championów Myślałem żeś Pan jest rozważnym hodowcą a Pan takie kwiatki odstawia pomijając słynnego karolka i całą linię wyżymaczy Na przyszłość proszę się poprawić bo stracę do Pana zaufanie Pozdrawiam dl
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Wrz 23, 2017 11:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo lukasz ,ten numer nalerzy do okregu . 414 , w tym okregu ten hodowca nie lotuje , aby go sprawdzic potrzebuje nr. okregu w ktörym lotuje . dobry lot gregor
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Wrz 23, 2017 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kolego kkscy ,ten ptak pochodzi od hodowcy A Schiewke z oddzialu Heidmark -Walsode okreg 261 , hodowca lotuje przecientnie - raczej slabo , on nie umarl , on w tym roku lotowal ,stare i mlode . dobry lot gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: