Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lis 20, 2017 13:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
gołąb z Minden na alegro
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
borsuk100

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 18:04
PostTemat postu : gołąb z Minden na alegro
Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/piekny-samiec-2017-r-minden-2017-i7008877006.html#thumb/9
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mariusz2460

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 18:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to ty przybłędy sprzedajesz i jeszcze się tu ogłaszasz na dodatek takie coś za takie pieniądze
synus72

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 18:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jedno wielkie oszustwo,to nie jest gołąb z lotu MINDEM.na korkach byly bite numery a nie ten napis
Medalikxxl

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 18:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po co tu taki temat? Żeby frajerowi klienta napędzić ?
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super As a jaki piękny tylko kupować do rozpłodu Dobrze zamknąć i ciągnąc młode Jedno co mnie niepokoi to ta cena jakaś taka nijaka za takiego asa Lubię nieraz pooglądać na allegro oferty i nie tylko te z gołębiami Spotykałem tam rożne cudactwa z napisami Barcelona czy inny międzynarodowy lot Były również z pieczątkami pod skrzydłem z adresami sławnych zachodnich hodowców czy z obrączkami metalowymi z napisem Janssen lub inne Dziś już mnie nic nie dziwi Trzeba sobie tylko uświadomić że to jest Polska Najciekawszym ogłoszeniem które tam spotkałem to było powietrze którym oddychał Jezus a które było zamknięte w słoiku Cena na licytacji od 10 zł doszła do 9 tyś zł A za ile by ten słoik sprzedano Jeden Bóg raczy wiedzieć bo allegro usunęło aukcję Resztę dopiszcie sobie sami
Pozdrawiam
http://cdn.natemat.pl/a2f4c3ffd128feb9d7ac246deb70e5e5,640,0,0,0.jpg

Ostatnio zmieniony przez spokojny24 dnia Pią Paź 20, 2017 19:19, w całości zmieniany 1 raz
Lotny14ABC

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W przypadku jeśli odnajdzie się właściciel, ptak zostanie zwrócony za okazaniem karty własności

Jak niema numeru oddzialu i rodowego.
Pozdrawiam
UFO-99

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzka bezczelność i pazerność,nie zna granic.
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie UFO-99 To ciemnota i głupota Poczytaj Pan to co dopisałem powyżej Pozdrawiam
borsuk100

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mariusz2460 napisał:
to ty przybłędy sprzedajesz i jeszcze się tu ogłaszasz na dodatek takie coś za takie pieniądze

Ja nic nie sprzedaje wkleiłem temat ponieważ myslałem że znajdzie sie hodowca tego gołębia . To nie ja sprzedaje ........
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_F2BPPl0kexjaUaxdIfCnZuTeD3brLgEU,w400.jpg
Proszę zwrócić uwagę na ilość licytujących Ruska dzicz przy tym to wysoko postawiona inteligencja
kslom

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chce się wykrzyczeć...Boże widzisz to i nie grzmisz!!!!!
Jeszce brakuje słoika z wiatrem ze stajenki....

WysłanyWysłany: Pią Paź 20, 2017 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Kslom Kiedyś syn znajomego Miał piękne poroże jelenia oba wieńce po obcięciu warzyły 9 kg i 25 dkg To poroże było z pięknie wypreparowaną czaszką To poroże odkupił od niego handlarz ale interesował go sam wieniec Wiec czaszka została odcięta Ten młody człowiek te pozostałe kikuty po odciętym wieńcu wyszlifował w szpic usunął z tej czaszki co drugi ząb i wystawił na allegro Dając niesamowity opis Że to pamiątka po dziadku który w młodości upolował niesamowite zwierzę przypominające diabła Czaszka faktycznie sprawiała niesamowite wrażenie Wie Pan że licytacja doszła do 6125 zł i Ktoś prawdopodobnie się tym zainteresował zgłosił naruszenie zasad i allegro usunęło aukcję Spotkałem również w licytacji używane majtki damskie w opisie widniało Sprzedaję wraz z wysuszoną spermą która jest na majtkach a pochodzi od sławnego piłkarza Wraz z majtkami przekażę nabywcy nazwisko Jakiś zbok kupił te stare majtki za 740 zł Mówię Panu Poszperać tam to żadna komedia tak Pana nie rozbawi Jaka jest ludzka głupota i ciemnota I to w dobie dostępnych wszystkich wiadomości i internetu I ktoś się dziwi że i tu na naszym forum dadzą się wkręcić handlarzom gdzie za kartkę kolorową płacą kilka stów Pozdrawiam
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Sob Paź 21, 2017 4:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oferta p. Borsuka powinna być natychmiast usunięta przez administratora. Jeśli człowiek kupuje gołębia bez karty własności i próbuje go dalej sprzedać jest to zwykłe paserstwo i powinno być potraktowane zgodnie z kpk. Bardzo nieładnie panie Borsuk. Jeśli szuka pan właściciela ptaka to procedura postępowania nie ma nic wspólnego z wystawieniem go na allegro za 200 zł. Po prostu wielki wstyd. Wszystkim uczciwym hodowcom życzę dobrego dnia i dobry lot.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Paź 21, 2017 4:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy nie ma się co nakręcać to młodzi robią sobie różne jaja dla uciechy.Raczej nikt w 21 wieku nie zakupi słoika z powietrzem :)
borsuk100

WysłanyWysłany: Sob Paź 21, 2017 4:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ABCandrzej napisał:
Oferta p. Borsuka powinna być natychmiast usunięta przez administratora. Jeśli człowiek kupuje gołębia bez karty własności i próbuje go dalej sprzedać jest to zwykłe paserstwo i powinno być potraktowane zgodnie z kpk. Bardzo nieładnie panie Borsuk. Jeśli szuka pan właściciela ptaka to procedura postępowania nie ma nic wspólnego z wystawieniem go na allegro za 200 zł. Po prostu wielki wstyd. Wszystkim uczciwym hodowcom życzę dobrego dnia i dobry lot.

Ludzie czy wy żeście pogłupieli doszczętnie ...... ? jeszcze raz pisze to nie jest moja oferta !
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: