Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 13, 2019 8:13 Zobacz posty bez odpowiedzi
Odstraszacz kun.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Jurek114

WysłanyWysłany: Sob Paź 21, 2017 18:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Żyję którąś wiosnę z kolei. Mam kilka kun, tchórzy czy koty wysłanych do Zakopanego. I czym jestem starszy tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze to nie te gady byłe winne tylko ja sam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ptaszki9

WysłanyWysłany: Nie Paź 22, 2017 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam.panowie bardzo dobrym i sprawdzonym środkiem do odstraszania kun jest TERPENTYNA
gregor588

WysłanyWysłany: Sro Lis 08, 2017 9:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

do zabezpieczenia budynku najlepszy jest pastuch na kuny kilka razy popieści ją prądem to już nie podejdzie
mboski

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 9:47
PostTemat postu : problem z kuną
Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy problem z kuną przez parę lat. Wypróbowaliśmy wszystkie dostępne środki, ale nic nie pomagały. Koszty zniszczeń poczynionych przez kunę były ogromne. Dopiero montaż specjalnego systemu, który zrobiła nam firma stopkunom.pl zwrócił nam spokój w domu. Kuna wyniosła się i od tej pory śpimy spokojnie. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten sam problem.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bzdury i reklama ja już nabyłem odstraszacz gołębi i co gołębie nasr..y na niego. Czyli pic na wodę.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kuna w gołębniku to tragedia, jeżeli wykapowała darmową stołówkę to nie ma zmiłuj.Wykurzyć z domostwa gdzie przemieszkuje można, są sposoby,ale jeżeli sprawa darmowej stołówki to tylko totalna likwidacja,młode podrosną te je będzie przyprowadzać uczyć zabijać.Więc tylko żywołapka i gazowanko kolego.Nie ma innej opcji.Chyba że wywózka. Masz dwie opcje do wyboru a wybór należy do Ciebie.Tylko żebyś czasami mi nie podrzucił.
kuna69

WysłanyWysłany: Czw Cze 06, 2019 13:32
PostTemat postu : Odstraszacz kun
Odpowiedz z cytatem

Miałem problem z kunami, prawie codziennie taka niespodzianka na tarasie, aż płakać się chce:

Kupiłem odstraszacz na Allegro o nazwie SONIC PULSE 10K. Aż na poddaszu zatrzęsło jak włączyłem pierwszy raz. To chyba jedyne tak sensowne urządzenie do kupienia, ma regulacje i nastawia się je na konkretnego szkodnika.
zbyszek_k

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 8:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam go od prawie roku? I potwierdzam, jestem zadowolony. Każde zwierzę słyszy inny zakres częstotliwości i to było wtedy jedyne urządzenie jakie znalazłem z regulacją. Dokładnie odstraszacz sonic pulse się nazywało.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 8:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbyszek_k napisał:
Mam go od prawie roku? I potwierdzam, jestem zadowolony. Każde zwierzę słyszy inny zakres częstotliwości i to było wtedy jedyne urządzenie jakie znalazłem z regulacją. Dokładnie odstraszacz sonic pulse się nazywało.

I ja go też miałem i nic nie pomagało,pewnie wyczuły co jest grane i zatyczki do uszu używały.
hamajuma

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 16:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A może szukacie jelenia, co "ten jakiś tam" odstraszacz kupi!?
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 17:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest wciskanie ciemnoty kuna przychodzi przez kilka dni i bierze po jednym?. Sprzedawco kuna jak wejdzie to zabije wszystaki albo prawie wszystkie i nie wy gryzie tylko krew wypije . To co piszesz to bajki.

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pią Cze 07, 2019 19:40, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , czy Ty naprawdę pochodzisz ze wsi bo mam wątpliwości, jak Ty kuny od łaski nie odróżniasz. Tak kuna przychodzi raz wygryzie wszystko i wyniesie ile może do rana , krwi nie pije i wiecej tu nie przyjdzie , natomiast łaska pije krew i może przychodzić przez wiele dni.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Cze 07, 2019 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Mirek2001 , czy Ty naprawdę pochodzisz ze wsi bo mam wątpliwości, jak Ty kuny od łaski nie odróżniasz. Tak kuna przychodzi raz wygryzie wszystko i wyniesie ile może do rana , krwi nie pije i wiecej tu nie przyjdzie , natomiast łaska pije krew i może przychodzić przez wiele dni.

Skąd ci to do głowy przyszło tak pochodzę ze wsi jak ty z Marszalkowskiej a już o Mazowszu nie wspomne ,udanych łowów łasko he he

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kuny bardzo nie lubią zapachu psów, u mnie sie sprawdziło rozłożenie w miejscach gdzie przychodzą woreczków kunagone z psią sierścią. Nie trzeba sprzątać truchła ani wąchać smrodu.
Magda1980

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 19:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jacus napisał:
Kuny bardzo nie lubią zapachu psów, u mnie sie sprawdziło rozłożenie w miejscach gdzie przychodzą woreczków kunagone z psią sierścią. Nie trzeba sprzątać truchła ani wąchać smrodu.

ja juz wszystkiego sie chwytalam nawet kostek toaletowych.Poczytalam wasza krotka dyskusje I kupilam ten proponowany odstraszacz z allegro dzis dostalismy piszczy faktycznie z roznym natezeniem poczekamy pare dni I wam napisze czy sie udalo bo juz mam dosc tego koszmaru.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: