Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 22, 2017 20:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gazetka Hodowca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 11:20
PostTemat postu : Gazetka Hodowca
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie ile kosztuje indywidualna prenumerata Hodowcy na rok 2018, bo w tym roku kupowałem w sklepiku, ale chce otrzymywać na odres.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Medalikxxl

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.pzhgp.pl/index.php?kat=hodowca
UFO-99

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 13:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na 2018 r. bez zmian.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 18:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.Stanisław moja uwaga odnośnie "gazetki"po długim czasie wielu latach przerwy postanowiłem zaprenumerować na 2017r. i tak napiszę uczciwie "bida z nędzą" tam nie ma co ciekawego czytać,to "cień" gazetek z lat50,60,70,80,90-tych ? być może że ja po dziesiątkach lat zajmowania się tematyka gołębia pocztowego,wyczytania pewnie "wszystkiego"tak do "gazetki" podchodzę ???.Może to "ciągnie" i działa tylko na tych początkujących łaknących wiedzy ?.Jedno jest pewne więcej "tego" nie chcę nawet za darmo ale to tylko moje skromne zdanie "kibica"pozdrawiam "Dobry Lot".
grześ

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 19:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Teraz kibic masz częściowo rację,ale myślę że nie treść tych gazetek względem tamtych lat tak się wiedzą zaniżyła,a ilość i podaż tej wiedzy w innych środkach przekazu,typu internet,przeróżne filmiki,fora itd.Kiedyś nie było nic,to jak zdobyłeś ten miesięcznik o tematyce hodowlanej,to się czytało oczami z otwartą buzią. A dziś jak zerkniesz w ten miesięcznik to Cię to bardzo nie ciekawi bo w zasadzie wszystkie tematy były dziesiątki razy przerabiane na forach internetowych,i wszystko praktycznie wiesz.I moim zdaniem stąd ta różnica w podejściu do tego miesięcznika. Ale trzeba jasno zaznaczyć że w tych dzisiejszych miesięcznikach też są takie sprawy [przykład;Opieka WETERYNARINA] w których w tamtych jak piszesz 50,60 i nawet 70 latach próżno było szukać,a nawet jak była to tak ogólnikowo.A w dzisiejszych wydaniach jest to fajnie opisane. Pozdrawiam.
Kuba97

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

teraz kibic... napisał:
Witam kol.Stanisław moja uwaga odnośnie "gazetki"po długim czasie wielu latach przerwy postanowiłem zaprenumerować na 2017r. i tak napiszę uczciwie "bida z nędzą" tam nie ma co ciekawego czytać,to "cień" gazetek z lat50,60,70,80,90-tych ? być może że ja po dziesiątkach lat zajmowania się tematyka gołębia pocztowego,wyczytania pewnie "wszystkiego"tak do "gazetki" podchodzę ???.Może to "ciągnie" i działa tylko na tych początkujących łaknących wiedzy ?.Jedno jest pewne więcej "tego" nie chcę nawet za darmo ale to tylko moje skromne zdanie "kibica"pozdrawiam "Dobry Lot".

Zgadzam się mam podobne odczucie - pierwsza strona reklamy,druga spis treści,kolejne kilka relacje Z góry św. Anny itd.koleje strony pół na pół reklama środków, jak i hodowców pod koniec ciekawy Art.A.Kowalewskiego i na koniec trzy strony reklam aukcji,itp Ci co prenumeruja wiedza o czym piszę NIE O TAKI MIESIECZNIK CHODZI!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM DOBRY LOT .
0197

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 20:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trudno kolegom nie przyznać racji. Jak dla mnie najlepszy okres przypada na lata 2007 -09 później to już równia pochyła.Teraz już nie prenumeruje od kilku lat.

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 23:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam jest jeszcze coś o czym nie napisałem a co usprawiedliwia słabą "poczytność" gazetki a w zasadzie wiadomości w formie papierowej to wszechobecna forma elektroniczna czyli internet lub TV.Widzimy na co dzień jak stosy gazet zalegają w "kioskach"sam wydawałem w dawnych czasach parę złotych dziennie na gazety,biblioteki świeca pustkami utrzymywane na "siłę",lektury czytane w "necie"znikoma sprzedaż książek jest nawet takie powiedzenie w życiu przeczytałem tylko książeczkę PKO.nic dodać ? To smutne ale forma papierowo-pisana przekazywania wiadomości jest w totalnej "agonii"i pewnie odwrotu nie będzie ?.pozdrawiam "Dobry Lot".
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prenumerowalem bo zamieszczałem przez kilka lat, co miesiąc swoje reklamy jak biznes się rozkręcił przestałem.
Moje osądy zamieszczałem comiesięczne w postach komentarze.
Ogólnie dr.Koralewski jest najlepszy.

Inne słabe i mało poczytne - powinien być w formie elektronicznej.
Innych gazetek też nie czytam bo sieczka.

Internet przoduje i jest tani. Pozdrawiam serdecznie 😃 Ryszard.

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Dl.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: