Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Maj 27, 2018 5:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zapraszam na aukcje!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Mariusz-0367-PKLD

WysłanyWysłany: Sob Gru 30, 2017 22:39
PostTemat postu : Zapraszam na aukcje!!
Odpowiedz z cytatem

http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=57584
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=57583
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=57582
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=57581
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=57580
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 4:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dziś tylko pocztowyni można cos ugrac,
Medalikxxl

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 9:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzieci i wnuki wylataly miedzy innymi : itd
Nie za dużo wylatały biorac pod uwage ze ojciec ma 19 lat a wnuków narodzilo się zapewne ponad setke.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 9:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piękne ale one nie nadają się do lotów to ozdobne gołębie jakieś wynalazki czekoladowe :lol: :lol:
grześ

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 10:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan1111 napisał:
Piękne ale one nie nadają się do lotów to ozdobne gołębie jakieś wynalazki czekoladowe :lol: :lol:
Witam.I w 100% popieram kolegę bogdan1111. Miał bym hodować takie kolorowe to wolał bym typowo ozdobne szeki.motyle i mewki.Pozdrawiam.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 10:27
PostTemat postu : TYGRYSKI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy........ ten kolor ma swoich zagorzałych wielbicieli,i niech tak będzie.Każdy z nas coś kocha i nie wolno nam zabierać radości miłośnikom tych ptaków.Niektóre takie właśnie ptaki mają piękne wyniki,ale prawdę mówiąc na ogólnopolskich wystawach ich nie widać,nie wspominając już o olimpiadach. ( może powód jest ten,że ich jest mało w porównaniu do niebieskich i nakrapianych) Mając okazję być w stacji hodowlanej Natural w Saint Antonius Zoersel u braci De Schemaecker w roku 1996 widziałem w pawilonie z napisem Meulemans około 250 ptaków,jednak w tym pięknym stadzie były zaledwie 3 sztuki tych tygrysków,więc coś o tym świadczy.Jednak te pokazane tu na aukcji są pięknymi ptakami i mają wyniki,więc.....wybór należy do kupującego,bo to jego sakiewka.Pozdrawiam w starym roku jak najserdeczniej życząc Szanownym Kolegom i Waszym Rodzinom lepszego nowego roku,zdrowia i zadowalających wyników spełniających ciche marzenia.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
casius

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 15:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Paniwe Wiesławie jakie piękne....? jakie wyniki...? rozumie ze nie chcesz pan nikogo urazić ale pomysl pan o tych niedoświadczonych hodowcach co ich nabedą. Nieszkoda panu....????
Łukasz Dziedzina

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 16:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów. Wstawiłem na sprzedaż 5 gołąbków za normalne pieniądze, przedstawiłem ich przodków i wyniki jakie osiągnęły one same lub ich potomstwo. Teraz moje pytanie do was czym was uraziłem że negujecie to wszystko ? Gołębie te wiele lat przysparzały naszej hodowli wiele sukcesów w czystej lini czy też w krzyżówkach. Tak więc koledzy hodowcy więcej pokory i jak ktoś nie chce ich kupić to niech nie kupuje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. Dobry Lot Łukasz Dziedzina sekcja Bogatynia oddział 092 Lubań
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 16:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że ptaki mają wyniki,a skoro wygrywają z setkami niebieskich,nakrapianych i ciemnych to raczej są gołębie pocztowe.Co do barwy to każdy ma swój gust,a akurat o to nie należy się sprzeczać.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Łukaszu Tłumaczenie tu czegokolwiek jest nie potrzebne Tu nie słowa lecz lista pokazuje wynik Tu należałoby zapytać aby ci Panowie krytykanci wkleili wyniki tych swoich asów tych prawdziwych pocztowych o których tu często piszą podczas sezonu lotowego Bo w przeciwnym razie to tylko puste słowa Ale zapewne już nieraz zaglądał Kolega na to forum i zapewne wie jak tu wygląda Więc jak to mawiał Pawlak w samych swoich Był czas przywyknąć przecież

A tak poza tematem to miałem przyjemność obejrzenia tego 8196 gdyż jestem często w gościach w Lubaniu ŚL i nie tylko Pozdrawiam i dobrych lotów życzę
jastrzab

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Lukasz co byś niewystawil czy napisal nikomu nic nie pasuje kiedyś odpisalem krytyka i śmiech ale to są tacy którzy nie lotoja tylko wkladaja na lot pochodzenie nie interesuje
Kuba 9977

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawa i oryginalna hodowla
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Gru 31, 2017 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam sporo szpaków ,bo lecą mi najlepiej,niektórzy również nie znoszą tgzw. pstrokacizny ,jednak hoduję dla siebie i tak trzymać Kolego Łukaszu,również gratuluję wyników .
zako81

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 7:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Lukaszu niewiesz co sie stalo .?a powiedz ty mi forum pzhgp to alegro?czy moze olx ?wez jednego z tych filmowcow nagrajcie film ludzie kupia nawet golebie bez wynikow.
Sebastian Wojdak

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 9:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Golebie pieknego kolorku lotowalem tez w odziele 092 ale jakos w sezonie 2017 wynikow kolegi nie widze.pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: