Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 11:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 8:52
PostTemat postu : Pan Przekręt z Radomska
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=wQHSpMq2AQg
Ten Pan który tak pokrętnie tłumaczy się na tym filmiku to zwykły oszust.Miałem z nim do czynienia.Kupiłem na jego aukcji gołębia i do dziś nie otrzymałem do niego oryginalnej karty,oraz rodowodu .Przesłał te papiery ale kserokopie.A jak się o nie upomniałem to straszył mnie jakimiś filmikami,że go szkaluję.Panie Arturze Pawelec Jest Pan dla mnie zwykłym oszustem ,który nie wywiązuje się z umowy.Więc w tym wszystkim wierzę Panu Sobacińskiemu
a pana tłumaczenia na filmiku to stek bredni,w które może sam Pan nie wierzy.Więc Panie Pawelec z Radomska zmień się Pan przestań Pan ludzi oszukiwać,a nie będziesz się Pan na filmikach tłumaczyć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bogdan1111

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 9:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie kupił bym u tego Pana nic co by miał do zaoferowania bo już od jakiegoś dłuższego czasu hodowcy go krytykują za oszóstwa i dziwie się że jeszcze kupują na jego aukcjach gołębie czy wy nie czytacie krytyk o tym Panu czy macie klapki na oczach sami jesteście sobie winni .
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 10:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja tam na chołpa nie powiem prawie słowa marnego....
Tymbardziej też bym nie chciał ściskać ręki jego....
Raz kiedys na p.w. napisał mi chłopina...
Nie pisał zbytnio wiele lecz grzecznie jak rodzina...
Człowiek to z kulturą i swoim też mniemaniu...
A tu takie słowa, oszuście i ty draniu...
Toć trza by tak napisać, zrobiłeś brzytko bracie...
Pogadać w cztery oczy a nie mu dokuczacie...
Nie ładnie tak nie ładnie, hodowca znakomity...
A tu ciągle piszecie że winien jakieś kwity...
Artur słynne imię nosili go Królowie...
A wy tego człowieka bijecie wciąż po głowie...
Było myśleć wcześniej nie walić mu kamieni...
Bo ktoś jak się nauczy to wtedy to doceni...
Nauka nie jest tania za błędy trzeba płacić...
A jak owieczek braknie przestaną się bogacić....
borsuk100

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja mam taka rade dla pana Pawelca ... przestań pan handlować i zajmij sie pan uczciwą ciężka pracą ... zobaczysz pan że będziesz miał pan swięty spokój ! siedzisz pan po uszy w tym brudnym chandlu i dziwisz sie pan że jest tak jak jest ! nie tłumacz sie pan tylko rzuc to i do roboty ... najlepiej fizycznej to i brzuszek będzie mniejszy ...
jasiek4526

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 nie rozumiem o co bijesz pianę przecież na tym filmiku Pan P. pokazuje twój rodowód który odnalazł i możesz go odebrać na wystawie lub będzie tobie wysłany .Chyba jest dokładnie tak jak ci od początku obiecywał??? Sprawa tego lotu Berlin w ogóle mnie nie interesuje kto wygrał kto przegrał kto opłacił lot a kto tego nie zrobił jak by nie było od takich spraw są w tym kraju sądy i bardzo się dziwię że poszkodowany jeszcze się tam nie udał mimo że minęło już 1,5 roku ..... .Gdyby dotyczyło to mnie udał bym się tam na pewno w końcu taki Peugeot to sporo kasy ,dlatego chyba w tym co opowiada Pan P. na filmiku coś musi być.Jak by nie było P. nigdy nie ukrywał czym się zajmuje i z czego żyje i choć by z tego powodu ma jakiś tam mój szacunek nie opowiada bajek że rocznie sprzedaje 20 młodych mając 200 par w rozpłodzie mówi wprost i bez ogródek że handel to jego zajęcie .Więc o co te lamenty ??? Sam nigdy nic nie kupiłem od tego Pana i raczej nie kupię bo wolę brać bez pośredników a już wzmacnianie się jakimiś starymi prykami pół ślepymi to dla mnie ....... ale każdy sam decyduje tylko po co pózniej lament?
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 13:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasiek4526 napisał:
hodowca51 nie rozumiem o co bijesz pianę przecież na tym filmiku Pan P. pokazuje twój rodowód który odnalazł i możesz go odebrać na wystawie lub będzie tobie wysłany .Chyba jest dokładnie tak jak ci od początku obiecywał??? Sprawa tego lotu Berlin w ogóle mnie nie interesuje kto wygrał kto przegrał kto opłacił lot a kto tego nie zrobił jak by nie było od takich spraw są w tym kraju sądy i bardzo się dziwię że poszkodowany jeszcze się tam nie udał mimo że minęło już 1,5 roku ..... .Gdyby dotyczyło to mnie udał bym się tam na pewno w końcu taki Peugeot to sporo kasy ,dlatego chyba w tym co opowiada Pan P. na filmiku coś musi być.Jak by nie było P. nigdy nie ukrywał czym się zajmuje i z czego żyje i choć by z tego powodu ma jakiś tam mój szacunek nie opowiada bajek że rocznie sprzedaje 20 młodych mając 200 par w rozpłodzie mówi wprost i bez ogródek że handel to jego zajęcie .Więc o co te lamenty ??? Sam nigdy nic nie kupiłem od tego Pana i raczej nie kupię bo wolę brać bez pośredników a już wzmacnianie się jakimiś starymi prykami pół ślepymi to dla mnie ....... ale każdy sam decyduje tylko po co pózniej lament?
jasiek4526 wiele nie rozumiesz więc postaram się to Tobie wytłumaczyć byś świadomy mógł zabierać głos w sprawach uczciwości nie których hodowców.Gołębia zakupiłem w listopadzie 2017r. gołąb miał być tak jak na aukcji zapewniano z kartą i rodowodem ale trafił do mnie bez tych oryginalnych dokumentów,tylko ksero tych papierów.Jak się o nie upomniałem zostałem zignorowany przez tego pana.Więc pytam się Ciebie co te dokumenty robią od listopada u tego Pana już dawno powinny być wysłane do prawowitego właściciela tego gołębia.Na tym kolego polega uczciwość. A nie te brednie co wypowiada na filmiku.On moje dane wraz z telefonem bardzo dobrze zna.więc nic nie stało na przeszkodzie by te dokumenty trafiły do mnie.więc nie ja biję pianę tylko ten Pan mija się z uczciwością.Ten Pan tym filmikiem utwierdził swoją nieuczciwość.Jeżeli nawet odnalazł teraz te dokumenty to dlaczego zataił przy sprzedaży te fakty tylko wysłał mi kopie.Więc dlaczego zaraz mi je nie odesłał tylko na filmiku wymachuje nimi i opowiada dyrdymały.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 13:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasiek4526 napisał:

'' Sam nigdy nic nie kupiłem od tego Pana i raczej nie kupię bo wolę brać bez pośredników a już wzmacnianie się jakimiś starymi prykami pół ślepymi to dla mnie ....... ale każdy sam decyduje tylko po co pózniej lament? ''

jak na osobę która nie miała doczynienia to żeś się rozpisał kolego i moja rada omijaj z daleka niech tak zostanie

jasiek4526

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 pisać każdy może jak to szło w pewnej piosence "jeden lepiej a drugi gorzej " po to jest forum i "NA KAŻDY TEMAT" by się wszyscy mogli wypowiadać .Mam ukrywać fakt że nie kupuje gołębi od handlarzy że wolę jechać do hodowcy lub po rozmowie tel sprowadzić gołębie??? Wypowiadam swoje prywatne zdanie dla mnie zakup starych dziadków do rozpłodu jest chory ale jak kto ma taką fantazję to dlaczego nie? Wsiedli tu ludzie na P. bo "handlarz okropny" a ja pytam czy on to kiedykolwiek ukrywał że z tego żyje ??? Dla mnie niech sobie handluje mnie dupa o jego zyski nie boli ani o jego brzuch jak to się mówi "jego małpy jego cyrk" Ale tu wszyscy prawi i sprawiedliwi dalej umoralniać jeden przez drugiego ludzie zajmijcie się swoim życiem .Każdy zajmuje się tym co mu sprawia przyjemność i dochody co nie zmienia faktu że nikt nikogo nie zmusza do zakupów .
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 15:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Arturze ja nie kwestionuje Pańskiej pracy i pańskiego zajęcia Gdyż daleko mi do oceniania ludzi Każdy żyje na swój rachunek i według własnego sumienia Ale nie rozumiem znając adres kupującego po jaką cholerę trzyma Pan ten rodowód i kartę I jeszcze mówi Pan na filmiku jak chce rodowód to niech zadzwoni lub odbierze na wystawie Ja Pana rozumiem że w czasie kiedy gołąb był sprzedany rodowód i karta zaginęły takie rzeczy się zdarzają Zastanawia mnie tylko to dlaczego jeszcze do tej pory Pan tych papierów nie wysłał narażając się na negatywną opinię I skąd wziął Pan te ksero karty i rodowodu jeśli podczas wysyłki oryginały zaginęły Bo przecież kupując gołębie gdzieś tam na zachodzie i sprzedając tu w kraju po co kserować dokumenty do jakich celów Bij zabij nie panimaju Chyba że chodzi o zasadę nie ważne co mówią byle by o mnie Ale jakoś to do Pana mi nie pasuje Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez spokojny24 dnia Pią Sty 12, 2018 15:20, w całości zmieniany 1 raz
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 15:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jasiek4526 jesteś jedyny który poruszył temat zysków Pana Pawelca,więc to tobie dupa ściska .Trzeba z zrozumieniem czytać co inni piszą.Może i lubię dziady półślepe kupować mój kaprys,ale uczciwość to inna rzecz.Jeżeli umówiłem się z sprzedającym na dziada z papierami ,to ma być dziad z papierami, bo za to temu panu zapłaciłem.Przeczytaj jeszcze raz o czym pisałem i jaki problem poruszałem ,jeżeli nie zrozumiałeś to czytaj jeszcze raz aż do skutku zrozumienia,jeżeli jednak nie da to rezultatu to raczej wyłącz się z dyskusji bo oddalasz się od setna sprawy mojej z Panem Pawelcem.Ja jeszcze raz powtarzam chodzi o jego uczciwość,nie o jego dochody bo mnie to guzik obchodzi.Tylko że zakupiłem jak piszesz dziada półślepego i nie otrzymałem do niego tego na co się umówiliśmy i co po zakupie dziada do mnie należy, inaczej już nie mogę tobie wytłumaczyć.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 15:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 nie jestem jedyny w tym temacie który odniósł się do dochodów i handlu Pana P. jeżeli tego nie doczytałeś to czytaj do skutku wszystkie posty w tym temacie jak i pierwszym który założyłeś. Jak nie doczytasz tzn że jesteś zaślepiony a musisz wiedzieć że człowieka zaślepiają dwie rzeczy nienawiść i głupota . Zastanawiam się dlaczego większość tak ochoczo nakazuje mi zakończenie pisania ??? czyżbym pisał o sprawach niewygodnych?? .Długo myślałem po twoim pierwszym temacie o co tak naprawdę toczy się ten bój z jednej strony o uczciwość i to rozumiem ale wydaje mi się że rodowód oryginalny potrzebny jest także do produkcji kolejnych rodowodów ......
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol jasiek z całym szacunkiem ale pieprzysz takie dyrdymały że aż się człowiek zastanawia czy już nikt w tym kraju nie rozumie słowa uczciwość . Posądzanie kol hodowcy o coś co może zrobi z tymi papierami jest co najmniej nie grzeczne a w moim mniemaniu głupie . Nawet jeżeli miały by mu służyć za wycieraczkę to takie jego prawo bo za nie zapłacił . Ciekawe jak ty byś kolego kupił samochód i sprzedający dał by ci ksero kopie dowodu to co też byś był zadowolony i przeszedł nad tym do porządku dziennego .
WG0309

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem w 2011 r dwie pary rozpłodowe od tego pana i nie narzekam rodowody nie wiem czy oryginalne nie znam się na nich interesują mnie ptaki po jednej z tych par wnuczka była na okręgowej a jej syn załapał się do Sosnowca tak że nie narzekam.
sliper86

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze myślałem że ksero się robi z oryginału więc pytam skoro ksero było zrobione i wysłane gdzie był oryginał bo wogule tego nie rozumiem jeśli miał Pan oryginał w ręce trzeba było go wysłać a nie kserowac
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jasiek szanuj bliżniego swego i ja Ciebie szanuję,ale muszę przyznać że coś nie w formie intelektualnej dzisiaj jesteś.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: