Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Maj 26, 2018 8:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ciekawostki z 0411 Swidnik
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jacek411

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kazimierz 411 jak zwykle tylko ty chciałeś mieć rację, a przepraszam miałeś rację też trzeba umieć powiedzieć, a po drugie to można było zadzwonić, a nie jechać po mnie. Nasz oddział to nie Twój prywatny folwark, że będziesz mnie wyganiał, trochę cię poniosło ale już się do tego przyzwyczaiłem. Chyba jasno pokazałem, że praworządność w strukturach to drugorzędna sprawa i wszyscy nas olali, zresztą nie pierwszy raz. Jak przypuszczałem tak się stało, a twierdzisz, że jestem zadowolony to w którym momencie. Napisałem z jaką rzeczywistością nam przyjdzie się zetknąć. Kończę, bo nie w tym kierunku to zmierza i jak to było za poprzedniego zarządu za pisanie na forum można być wyrzuconym albo co najmniej KD. Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jacek411 napisał:
Wszystko jasne, powstał nowy Oddział PZHGP o numerze chyba 0496 Swidnik - Wierzbica, a podstawa to z sąsiadem żyć dobrze.Czy to będzie koniec sporów? Niech każdy zajmie się swoim podwórkiem, a nie biciem piany to czas pokarze jak to będzie. Tak na marginesie, za komuny beton był twardy, a jak jest teraz niech każdy sam sobie odpowie. Dobry lot.

Kolego Jacku 411 napisałeś wyrażnie powstał nowy Oddział Świdnik-Wierzbica co nie jest prawdą bo Zarząd Okręgu powołał: Oddział
Łęczyński-Świdnicki a więc nie jest sąsiadem naszego Oddziału a jego "lokatorem".

Napisałeś że podstawą jest "żyć z sąsiadem dobrze"ale to nie jest sąsiad.

Napisałeś "czy to będzie koniec sporów ?"
.Dotychczasowe ich zachowanie znasz wraz z słynną Uchwałą podjętą w dniu odejścia
''W sprawie ustalenia punktów wkładań i odbioru zegarów na terenie swojej działalności Zarząd jednogłośnie podjął Uchwałę że z punktów wkładań w Sekcjach Świdnik,Łęczna,Cyców i Trawniki mają prawo korzystać wszyscy hodowcy zrzeszeni w PZHGP bez względu na przynależność do Oddziału”Chyba się domyślasz w jakim celu ją podjęli.
Czy odpowiada Tobie wykorzystywanie naszego majątku przez hodowców z zewnątrz?

Napisałęś "Niech każdy się zajmie swoim podwórkiem"
to znaczy oczekujesz że nie należy zajmować się ich działaniami na naszą szkodę.
A co z naszym terytorium
?wg nich powiat łęczyński nie należy do naszego Oddziału a na tym terenie jest siedziba Twojej Sekcji.
Czy chcesz się z tym faktem pogodzić?

Jako członek Zarządu mam więcej wiadomości o podejmowanych działaniach w obronie naszej integralności.
To co piszę nie jest przeciw członkom a w ich obronie i oczekuję aby wszyscy nasi członkowie mieli podobne zdanie.

Pozdrawiam Kazimierz.
jacek411

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 7:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każdy z członków ma swoje zdanie,a nie takie jak wódź chce. Czy ktoś, kto się nie zgadza ma odejść?. Z tą uchwałą zarządu, co nie jest zabronione, to jest dozwolone. Korzystanie z majątku, to niech ktoś przyjedzie z zewnątrz i spróbuje skorzystać z majątku sekcji Cyców, to będzie pierwszy, a nawet nie, a zarazem ostatni raz. Ja mam listę hodowców przynależnych do sekcji Cyców i wiem kto może przyjechać, zgoda na korzystanie z obiektu od pana Wójta jest dla hodowców sekcji, a nie wszystkich, trzeba dbać o swoje podwórko. A obecny zarząd, czy był, jest i będzie nieomylny - oby. Odnośnie terenu oddziału to mówi uchwała okręgu z 17 lutego 2015 roku: terytorium oddziałów które wchodzą w skład okręgu Lublin tj. Swidnik i inne to granice powiatów miast, w którym są umiejscowione wyżej wymienione odziały /więc tylko powiat świdnicki/ - czy jakiś organ ją uchylił, a jeśli nie to należy ją respektować do czasu zawieszenia bądź uchylenia, czy mi się podoba, czy nie, a terytorium nam nie rozszerzyli. Swego czasu pewien Pan zapomniał dostarczyć dokumenty, mapki - przypadek, ale trzeba myśleć perspektywicznie, a nie ciągle oglądać się za siebie. Ja z sąsiadami żyję w zgodzie i czasami "Pana Tadeusza przeczytam", a jak ty, no może nie pisz. Nie martw się, bo w mojej sekcji większość hodowców zastanawia się jakie będą loty w tym roku, jakie wypuszczenia, jakie koszty itp. Przyznaję w Łęcznej macie problem. Pozdrawiam.
Man2006

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 13:55
PostTemat postu : brak kultury w PZHGP
Odpowiedz z cytatem

Witam.....
Koledzy Jacek i Kazimierz to że macie odmienne zdanie w pewnych kwestiach to rzecz normalna....każdy powinien mieć własne zdanie na temat zaistniałej sytuacji.....
Można również zaznaczyć że w jednej kwestii macie to samo podejście,mianowicie obaj chcieliście pozbyć się kolegów którzy mieli odmienne zdanie od waszych.....
Jacek chciał wyrzucić kolegów z sekcji,teraz Kazimierz chcę podziękować Jackowi....
Panowie Szkoda czasu na przekomarzania się kto ma rację,lepiej się skupić nad tym jak rozwiązać problemy naszego oddz411,tak aby hodowcy mogli w końcu normalnie lotować sobie gołębiami.....bo chyba o to wszystkim chodzi...?pozdro
jacek411

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 16:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Man2006 ,co Ty bredzisz,jakie wyrzucenia,przecież swoim postępowaniem sam chciałeś się wyrzucić.Masz rację-szkoda czasu i nie do tego jest forum.
Stanisław

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 16:48
PostTemat postu : Jaki powiat
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Koledzy pytanie, że nie w temacie, jak jest prawidłowo: Świdnik a powiat świdnikowski czy świdnicki. Na Dolnym Śląsku jest miasto Świdnica i powiat Świdnicki, wychodzi zatem, iż są dwa powiaty świdnickie i tak chyba należy to interpretować, czy mam rację? czy coś nie tak? Myli mnie,że w "Świdniku" nie ma litery "c".
ANDEK

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 19:50
PostTemat postu : Re: Jaki powiat
Odpowiedz z cytatem

Stanisław napisał:
Przepraszam Koledzy pytanie, że nie w temacie, jak jest prawidłowo: Świdnik a powiat świdnikowski czy świdnicki. Na Dolnym Śląsku jest miasto Świdnica i powiat Świdnicki, wychodzi zatem, iż są dwa powiaty świdnickie i tak chyba należy to interpretować, czy mam rację? czy coś nie tak? Myli mnie,że w "Świdniku" nie ma litery "c".

Kolego Stanisławie , tu masz odpowiedz https://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat_%C5%9Bwidnicki_(wojew%C3%B3dztwo_lubelskie)
Stanisław

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 22:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kolego Andek, chociaż nie do końca jestem przekonany o prawidłowości.Dl.
zlo.1981

WysłanyWysłany: Sob Sty 20, 2018 9:06
PostTemat postu : SMRUD
Odpowiedz z cytatem

No to sie narobilo,czytam wczoraj wpis na DL i jest link do statutu okregu lublin,paragraf 18 ktory mowi ze okreg tworzy oddzial jesli jest skupionych 100hodowcow z terenu na ktorym ma byc powstaly oddzial .Tak tak dobrze pisze statut jest poprawiony 30.08.2017,Po drugie tez na DL jest wpis ze ostatnie posiedzenie prezydjum ZG odbylo sie w grudniu ,w styczniu nie bylo zadnego posiedzenia,Pytanie jak niby zostal przydzielony numer przez PREZYDIUM ZG.dla oddzialu WIERZBICA lub Łeczynsko -Swidnicki lub no wlasnie czy zostal przydzielony.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: