Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 19, 2018 22:52 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sprzedam samca T.Pałka
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bogdan1111

WysłanyWysłany: Sro Lut 07, 2018 16:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale coś wyników Pana Pałki nie widać na listach { Ogólno Polskich }w kat A lub B
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
KUBUŚ3613

WysłanyWysłany: Sro Lut 07, 2018 17:29
PostTemat postu : Re: KUPUJE POŁKI
Odpowiedz z cytatem

KOLEGA KAZIMIERZ CURYŁO JEST KOLEKCJONEREM GOŁĘBI PAŁKI SKUPUJE
WSZYSTKIE LINIE ,ALE MUSI BYĆ RODOWÓD PŁACI KADĄ CENĘ

PODAJ NUMER TO ZADZWONI :lol: :roll:
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sro Lut 07, 2018 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.bogdan1111 bywają i takie sezony choć kol.Pałka w kat B wylatał coeff 148 marzenia tysięcy hodowców w Polsce ale w sumie w karierze tyle wylatał że obdzielił by zdobytymi pucharami nie jeden oddział w Polsce.Myślę że przy mądrych decyzjach oddz.Kwisa jeszcze nie raz usłyszymy o tym Wielkim Mistrzu naszego sportu tego mu życzę i my wszyscy.pozdrawiam "Dobry Lot:.
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Lut 08, 2018 12:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołębie od T. Pałka się nie sprawdzają, tylko z linii szpaka coś tam pokazują, ale niewiele. Jak nie masz strzykawki i gumki od wentylka do roweru ( a z tym jest problem) i odpowiedniej cieczy żeby przed lotem tego gołębia napompowac , to zapomnij że bedziesz mistrzem. A u mnie gołębie ekologiczne i bez chemi zrobią wynik.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Czw Lut 08, 2018 23:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.siwy7 a może to jest tak że trzeba mieć najpierw tą fachową wiedzę jaką ma kol.Pałka i umieć pracować z gołębiami po mistrzowsku tak jak kol.Pałka ??? a będzie super, same lecieć nie będą-tak myślę.Jest takie powiedzenie "że lew z drużyny baranów zrobi mistrzów ale baran z drużyny lwów już nie"pozdrawiam "Dobry Lot".
trzcianaBL

WysłanyWysłany: Pią Lut 09, 2018 12:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Gołębie od T. Pałka się nie sprawdzają, tylko z linii szpaka coś tam pokazują, ale niewiele. Jak nie masz strzykawki i gumki od wentylka do roweru ( a z tym jest problem) i odpowiedniej cieczy żeby przed lotem tego gołębia napompowac , to zapomnij że bedziesz mistrzem. A u mnie gołębie ekologiczne i bez chemi zrobią wynik.

Co Ty czlowieku za przeproszeniem pierdolisz?Takiemu matołowi tego forum to nawet złoto zgnije.Grono ludzi lotuje na tych gołebiach z sukcesami.Strzykawka wentylek??W jakim Ty swiecie żyjesz.Takis cwaniak wiedzy masz tyle co brudu za paznokciami to powiedz tu jakie to niby sie specyfiki tym wentylkiem podaje.Ja sie tu rzadko odzywam ale takich glupot to chyba nikt tu nie plecie jak Ty.Powtarzasz cos co usłyszysz o jakis wentylkach.Gołebie nazwij wentylatorami bo z kabiny to by je wiatr za pierwszym razem wywial.Szacunku dla takich jak Ty niemam wcale obrazasz Tadka jego ciezka sumienna prace wysmienity material i czas czas czas ktory temu trzeba poswiecic zeby latac tak szybko.I jeszcze sie tu oglaszasz ze szczep golebi wyhodowales?Ja lotujac ponad 40 lat nie wyhodowalem szczepu a Ty co golebie kabiny nie widzialy szczep wyhodowales?Szczepionke ale glupoty
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: