Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 19, 2018 22:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG POKER
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gulgot

WysłanyWysłany: Czw Gru 08, 2016 7:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest ważne jak się coś robi to trzeba to robić profesjonalnie i uczciwie czy to jest normalne jak ktoś powierzy swoje pieniądze żeby go robić w balona. Mamy grudzień i żadnych informacji co dalej, ludzie chcą wiedzieć co jest z ich wkładem, jeżeli dali informację to powinni się z niej wywiązać.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kacyk

WysłanyWysłany: Czw Gru 08, 2016 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak nazwać ten optymizm organizatora 25 tysięcy przesunięte na przyszłą edycję????? Panowie myślicie że ktoś jeszcze da wam ptaki po tym co pokazaliście w tym sezonie??? To wg powinno nazywać się ZERO nie poker tylko zwykłe Zero dokładnie tyle ptaków dotrwało do końca i wróciło z finału !!!
paser17

WysłanyWysłany: Czw Gru 08, 2016 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

25 tysięcy pożyczone, a 50 zamrożone - zima idzie :)

A jestem ciekaw czy organizator wytłumaczy brak nowych numerów jego czasopisma. Ostatni numer wszedł po cichu, już powinien być kolejny, a mamy grudzień! Czyli autorowi uda się jeden numer porzucić i nik nie bedzie o tym wiedział. Wyda styczniowy z grudniowym łączone? A co z prenumeratorami? Te 3000 nakladu to chyba napisane zeby łatwiej sprzedać reklamę. Wstyd. Sprzedać reklamę potrafił, ale dotrzymać terminu numerów już nie?
Piotr0308

WysłanyWysłany: Czw Gru 08, 2016 18:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co do kwartalnika, to nakład rzeczywisty jest 3,500 szt.
Wiem, bo sam go składam projektuję i wysyłam do drukarni, a ona wydrukowane gazety do Przemka.

W Czerwcu z mojej winy nie wyszedł kwartalnik, bo byłem w szpitalu na operacji nerki. Jak to mój ojciec powiedział, gdy mnie zobaczył " przecięli cie w pół ".
Chwilę trwało, gdy doszedłem do siebie. Potem kwartalnik był wydany.

Tak szczerze, to nie wiem co się dzieje u Przemka chociaż niby prowadzimy spółkę. Nie mylić spółki WPS-Group i kwartalnika z WG -POKER! Kwartalnik i spółka to jedna, a WG-Poker to co innego. WG-Poker organizował członek spółki, a nie spółka - tyle.

Osobiście każdy ma może mieć różne zdanie na temat Przemka i nie staję w jego obronie dlatego, że to mój wspólnik, kolega czy coś.. jestem najzwyczajniej bezstronny. Wiem, że on jest zbyt uczciwy i zbyt by się bał, aby oszukać hodowców. Pomyślcie sami... Przemek pokazywał swoją Twarz na filmach na YT.. był na wystawach promując karmy i kwartalnik, odwiedzał hodowców - nie był anonimowy.

Uważacie, że teraz by przekręcił kase? Musiałby być idiotą, aby tak zrobić, przecież jakby go gdzieś hodowcy dorwali to by go zatłukli łyżką do butów!

Takie jest moje zdanie.
Dlaczego nie odpisuje? Z tego co wiem ma problemy ze zdrowiem i to dość poważne, które kwalifikują się na leczenie szpitalne. Ze mną też nie utrzymuje kontaktu już długi czas i stąd brak kolejnego nr. kwartalnika.

Wybaczcie te ciągłe zaległości, bo od czerwca non stop coś jest, albo ja, albo on, ale choroba nie wybiera.

Pozdrawiam.
Piotr Kwiatkowski.

P.S.
Napisałem tyle co sam wiem.

DYPLOMY DLA GOŁĘBI, STRONY INTERNETOWY, MATERIAŁY DRUKOWANE
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
robertmakowski

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam wiadomo czy bedzie edycja 2018? :wink:
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: