Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 19, 2018 22:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
Rece opadaja postepowanie okregu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 8:22
PostTemat postu : Rece opadaja postepowanie okregu
Odpowiedz z cytatem

W niedziele 18 mielismy w oddziale zebranie sprawozdawcze za 2017 r.na zebranie bez zaproszenia przybyl przedstawiciel okregu Kalisz nie przedstawil sie nie powiedzial w jakim celu przyjechal z nikim sie nie przywital zasiadl za stolem i sobie siedzial.Po rozpoczesciu zebrania okazalo sie ze bez naszej wiedzy i zgody nas nagrywa po obuzeniu hodowcow prawdapodobnie przestal nas nagrywac.Pod koniec zebrania zabral glos ze on dziala dla dobra naszego oddzialu jako przyklad mozna podac nielegalne zawieszenie naszego zarzadu nadanie kuratora dziwna kotrola na dwoch punktach wkladan proba uniewaznienia wynikow na weryfikacji w okregu mozna to okreslic jednym zdaniem nekanie naszego oddzialu po przez zarzad okregu .Po malej wymianie zdan ten pan powiedzial ze ma legitymacje z Zarzadu Glowngo uprawniajaca do kontroli i on moze wszystko co bardzo zbulwersowalo uczestnikow zebrania na koniec obrazil publicznie prezesa oddzialu wyzywajac go od glubka i ze jest zerem a takze ze u nas panuje ciemnogrod .Jestesmy ciekaw jak dlugo Prezes Okregu Kalisz bedzie pozwalal na takie postepowanie czlonkow zarzadu to on powoluje i odwoluje czlonkow zarzadu z pelnionych funkcji mozna by powiedziec ze jesli pan Prezes jest Prezesem Okregu i mama tam cos do powiedzenia to prosimy mowiac panie Prezesie koncz wasc wstydu oszczesc .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
cameleon

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 11:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak ZAZDROSC. Panie Wojtku L wstyd i jeszcze raz wstyd. To co Pan robi to jest smieszne, jednym Pan obiecuje "sliwki na wierzbie:, a drugich probuje Pan zastraszyc, tylko ze sa madrzejsi od Pana. W przeciwienstwie do Pana przestrzegaja statutu ktory nas wszystkich obowiazuje i obliguje. Moze warto by bylo usciasc w spokoju i oddac sie lekturze statutu zamiast traci czas na Pana głupoty. Tyle lat jest Pan w zarzadzie i nie zna pan prawa , a probuje Pan wszystkich ustawiac po katach. Jak tak mozna. NIECH SIE PAN WEZMIE DO ROBOTY PRZY GOLEBIACH TO WYNIK NAPEWNO PRZYJDZIE , A NIE PROBOWAC KONKURENCJE NISZCZYC.
Juz tak dlugo sie Panu udaje ta farsa, moze wkoncu ZG zrobi z Panem porzadek.
Pozdrawiam 0418 i wszystkich kolegow w nim lotujacych nie dajcie sie . Dobry lot
liebner

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 19:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Peksa jak zwykle piszesz brednie ale to nie dziwi tych którzy cię znają.
Zarząd Okręgu nie potrzebuje zaproszenia na walne oddziału przeczytaj sobie paragraf 46 statutu to może w końcu zrozumiesz po co jest Okręg.
Członkowie Zarządu Okręgu Kalisz od wielu lat jeżdżą po walnych oddziałowych i jakoś nikt nie jest obrażony.
Raczej na pewno wszyscy mnie w tym oddziale znają to nie musiałem się przedstawiać a co do przywitania z hodowcami to z każdym z obecnych się przywitałem oprócz ciebie i prezesa Misiaka ale mam do tego prawo żeby wam nie podać ręki. Jeśli chodzi o nagrywanie to prawie wszystkie walne w ZG były nagrywane na kamerze a to po to żeby pózniej nikt takich głupot jak ty nie opowiadał a sprzeciw miał tylko prezes Misiak tylko czego się bał co ma do ukrycia. Co do słów że nazwałem prezesa Misiaka głupkiem nic takiego nie powiedziałem mimo że myślę inaczej .Co do zarzutu że przeprowadzałem niezgodnie z regulaminem kontrole punktu wkładań to na zebraniu sam Wiesław Młot powiedział że miałem takie prawo ale niestety nie dociera to do prezesa Misiaka
Co do ciebie Peksa to takiego awanturnika jak ty to naprawdę ze świecą szukać jeśli masz jakieś problemy ze sobą to polecam leczenie
nakrapiany.1999

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 21:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie znam sprawy ale sądzę iż forum nie jest miejscem do załatwiania takich spraw.A już na pewno nie godzi się wysoko postawionym użądzać pyskówek typu proponowanie komuś iść do lekarza.
Życzę powagi na zajmowanych stanowiskach. By wszystkie decyzję kierowane były jedynie dobrem hodowców.Tylko wtedy związek PZHGP będzie miał sens istnieć.Na tą chwilę to co się dzieję w niektórych oddziałach w Polsce to śmierdzi komuną.W PZHGP nie ma miejsca na politykowanie. PZHGP to my hodowcy i bez nas ten związek nie będzie istniał.Każdy członek zajmujący jaką kolwiek funkcję powinien kierować się jedynie dobrem ogółu a nie własnym widzi mi się.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sob Lut 24, 2018 10:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O widze odezwalo sie towarzystwo wzajemnej adoracji.Prosze pana nikt panu nie zabranial byc na zebraniu bo nikt pana nie wyprosil ,ale jak sie juz jest to trzeba umiec sie odpowiednio zachowac.Odnosnie tego ze napisalem nieprawde to powinien pan wiedzic ze byl pisany protokol z przebiegu zebrania i zostalo zapisane to co pan powiedzial na prezesa pod protokolem podpisali sie wszyscy obecni na zebraniu ,ale skad moze pan to wiedziec jak uciekl przed koncem zebrania na tym koncze dyskusje z panem bo to niema zadnego sensu.Prawda w oczy kole.
waldix

WysłanyWysłany: Sob Lut 24, 2018 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.panowie się zagalopowali.wynosza brudy na forum.a co to mnie i innych użytkowników tego forum interesuje.okreg jako jednostka nadrzędna prawa swoje posiada.jednak odpowiedz,a zwłaszcza ton wypowiedzi przedstawiciela okręgu jest mało poważna.zamiast tonować zaostrza jeszcze sytuację.nie tędy droga panowie.nie tędy.pozdr
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lut 24, 2018 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u Was,lecz u nas na zebraniu nie pamiętam przedstawiciela okręgu.Dla mnie takie wizyty muszą mieć jakiś powód ,bo niby po co mieszać się w sprawy oddziału i uszczęśliwiać kogoś na siłę.Stosunkowo niedawno nasz kraj wyzwolił się z takiego zaszczytu.
Leszek2

WysłanyWysłany: Wto Lut 27, 2018 15:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nic dziwnego że z Okręgu na zebranie przyjeżdża Prezes. Ale dla oddziału Syc-Ostrz. to nie wygodne bo to przecież oni są dyktatorami a głównie chodzi mi o prezesa misiaka. Wojciech L.jest V-ce Przesem Okręgu i ma prawo ale Syców ma swój statut i tego się trzymają. Członkowie są tylko od płacenia składek. Miałem okazję kiedyś lotować w 0418 i wiem na czym polega prezesowanie misiaka. Najlepszą kadencję uważa za udaną kiedy był i prezesem i skarbnikiem. Wtedy miał żniwa. . Dlaczego nikt z nimi nie chcę łączyć się w lotach i utworzyć rejonu? Odpowiedz nasuwa się sama. Dopóki będą mieć takiego prezesa to się nie zmieni. Jak skarbnikiem został członek z Ostrzeszowa zaczął się palić grunt pod nogami. Nie zgadzały się pieniądze na większość wydatków nie było rachunków itp. Wtedy oczy się chłopakom z Ostrzeszowa otwarły i odeszli i tego im gratuluję i życzę utworzenia oddziału.

Ostatnio zmieniony przez Leszek2 dnia Wto Lut 27, 2018 21:00, w całości zmieniany 1 raz
zbyszek2

WysłanyWysłany: Wto Lut 27, 2018 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tutaj kolego masz rację. Jak skarbnikiem został P.Marek z Ostrzeszowa i wykazał ile kilometrów powinno być zapłacone a ile kazał zapłacić mu misiak to od razu był dym. Na loty jeżdzimy około 20tys KM a według płacy którą kazał zapłacić wychodziło około 27 tyś. Jak skarbnik spytał dlaczego? misiak powiedział że to za mauta. Kpiny i śmiech. Gdzie ma na to dokumenty, dlaczego tego hodowcom nie przedstawi tylko rzuca kłody pod nogi chłopakom z Ostrzeszowa i zajmuje się oczernianiem Zarządu Okręgu i wypisywaniem bzdurnych pism do ZG . Ci którzy zostali z Ostrzeszowa i mistrz z Godziętów lotów dalekodystansowych chwytają po dwa konkursy co lot ale tylko dlatego że zdecydowali w oddziale że trzeba zrobić 33%. A dlaczego ?? Bo by odeszli również bo by złapali po "0" konkursów. Mam nadzieje że w końcu ZG będzie chciał wysłuchać wszystkich a nie tylko jedną stronę. Niech zainteresuje się również co mają do powiedzenia sąsiednie oddziały na temat oddziału Syc-Ostrz. jak i cały zarząd Okręgu i hodowcy którzy od nich odeszli i chcą ze spokojem lotować.

Ostatnio zmieniony przez zbyszek2 dnia Sro Lut 28, 2018 19:31, w całości zmieniany 3 razy
Adrian 1

WysłanyWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz co do protokołu napisałeś że Irek prezes oddziału prowokował swoimi wypowiedziami Pana Libnera że oskarżał go ze przez niego oddział się rozleci . oddział może się rozlecieć przez postępowanie Misiaka ale wy tego nie widzicie .A napisaliście że nie wszyscy chcieli podpisać protokół tylko był nacisk NATO żeby podpisywać to są informacje od waszych hodowców co byli na zebraniu .A teraz pewnie donosy piszecie i Misiak wylysieje całkowicie bo tylko myśli jaki bytu haczyk na władze okręgu znales ,Dobrze że są tacy ludzie jak pan Libnera i takie oddziały kontroluje pozdrawiam władze okręgu Kalisz
Adrian 1

WysłanyWysłany: Sro Lut 28, 2018 18:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dlaczego taka cisza czyżby prezesa misiaka zaniepokoiło ze hodowcy z oddziału 0418 dowiedzą sie prawdy o jego postepowaniach w sprawach finansowym po ostatnich wpisach?
Adrian 1

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2018 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz jak tam składki opłaciłes podobno miałeś z tym problem w pierwszym roku w sekcji Bralin to tak nieładnie
Adrian 1

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2018 21:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie z oddziału 0418 dajcie zamontować przy aucie GPS koszt 40 zł miesięcznie brutto przynajmniej będziecie wiedziec gdzie wasze auto jest
zbyszek2

WysłanyWysłany: Wto Mar 06, 2018 16:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego, własnie o to chodzi aby auto nie miało GPSa. Teraz misiak jest odpowiedzialny za samochód w Oddziale. Ostatnio podobno przy tankowaniu MANa tankował właśnie swoją osobówkę. Czyżby to był przypadek ?? Nie ma GPSa nikt nie wie ile KM przejechał samochód. Wiemy o tym dobrze jak skarbnikiem był Marek z Ostrzeszowa ile kiolmetrów było dopisywane co lot. Hodowcom mydli oczy że to jest kolosalny wydatek aby założyć GPS a to tylko 40zł na miesiąc. Przeliczając na hodowcę to jest 40 groszy na hodowcę mięsięcznie. Od rozliczania powinien wg mnie być skarbnik a nie znów prezes. Tak samo jeżeli chodzi o pełnienie funkcji sekretarza to i tak prezes zakazał mu odpowiedzi i przyjmowania korespodencji bez jego zgody. Jeżeli misiak twierdzi że robi wszystko zgodnie ze statutem to powyższe co napisałem nie wydaje mi się. Wrócę jeszcze do sytuacji z przed lat, misiak miał wyrok komisji dyscyplinarnej za wyrzucenie wyników Romana Idzczaka i miał go przeprosić w gazetce „HODOWCA”. Wyniki dopiero zostały przywrócone przez komisję dyscyplinarną. Jeżeli jest taki „STATUTOWY” dlaczego go do dziś za to nie przeprosił, nie wykonał polecenia komisji dyscyplinarnej i nadal pełni funkcję.
jacek411

WysłanyWysłany: Sro Mar 07, 2018 7:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że żyjecie w tym oddziale w czasach średniowiecza /na podstawie wpisów/. To prezes jest sekretarzem, skarbnikiem, gospodarczym i może jeszcze lotowym?. W czym jest problem zapisać stan licznika przed wyjazdem i po powrocie. Ten Wasz "misiak" to nie car, że boicie się cokolwiek zrobić wbrew jego woli. Wstydziłbym się pisać jeśli na to pozwalacie. Lepiej nie piszcie takich bzdur, bo mam wrażenie, że jesteście w I klasie Szkoły Podstawowej, gdzie co pani powie to dzieciaki posłusznie wykonują. Podobno średnia wieku w oddziałach to 55+, a w 0418 wychodzi na to, że 5+. Biadolicie, a za rok wybory i pewnie tego "misiaka" wybierzecie, chociaż nie wiem kto to jest. Kiedyś przyszedł Pan, który zakupił samochód w Hiszpanii i miał GPS, jechał, jechał, pan płacił zaliczki i samochód dojechał do granicy Polski na GPSie i nie dojechał więc na tym przykładzie autentycznym, jak ktoś chce to i tak Was oszuka. To chyba hodowcy wybierają swoich przedstawicieli, którym ufają do władz.
To jest katalog kar i różny jest termin zatarcia skazania /przeproszenie to nie kara to fajny gest/:
a. upomnienie,
b. nagana,
c. pozbawienie prawa pełnienia funkcji we władzach Związku na okres od 1 do 3 lat,
d. pozbawienie prawa lotowania na okres 1 roku,
e. pozbawienia członkostwa na okres od 1 – 5 lat,
f. pozbawienia członkostwa na zawsze - wykluczenie ze Związku.
KD w wydanym orzeczeniu ostatecznym, może nakazać ogłoszenie sentencji orzeczenia w miesięczniku Hodowca Gołębi Pocztowych, co należy ująć w sentencji orzeczenia. Pozdrawiam i udanych lotów z GPSem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: