Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Cze 24, 2018 9:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
przybłąkany gołąb
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Jakub1234

WysłanyWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:07
PostTemat postu : przybłąkany gołąb
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów hodowców. 2 dni temu przybłąkał się do mnie gołąb o tych numerach : PL 0278 17 16323 znakiem szczególnym są pomalowane na różowo pod spodem skrzydła . Właściciela proszę o odezwanie się na priv .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
grześ

WysłanyWysłany: Sro Maj 23, 2018 20:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Do mnie przybłąkał się młody PL-0399-18-1438 dzwoniłem do włodarzy oddziału,ale czeski film,nie wiedzą komu jakie obrączki sprzedali i za miesiąc,dwa karzą zadzwonić. Lotować takimi przybłedami ponoć nie można,oddać też nie ma komu,to co robić Panowie??????????
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Maj 23, 2018 21:53
PostTemat postu : POMOCNE DŁONIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego grześ......uważam,że ktoś Ciebie Szanowny Kolego po prostu zwyczajnie zbył,więc zadzwoń ponownie ale do innej osoby.Ptak tegoroczny,o krótkim numerze,więc powinni wiedzieć komu pierwsze numery przydzielili,na którą sekcję (mają ich 5 )Na pewno mają numery telefonów wszystkich hodowców w swoim oddziale Przysucha,( tak ma Ostrów i informujemy wszystkich hodowców natychmiast po wypuszczeniu gołębi sms.ami o godzinie ich startu i o godzinie otwarcia zegarów na komórki,jak również podajemy w podobny sposób wyniki lotowe Kolegów,drobne komunikaty i uchwały) i wystarczy powiadomić Kolegów o tym ptaku,jeżeli nie zapisali,komu obrączki wydali,a własciciel się odnajdzie,czego Tobie Szanowny Kolego serdecznie życzę.Uważam,że takie postępowanie załatwi sprawę,tylko potrzebne są chęci pomocy Tobie Szanowny Kolego i troszkę zaangażowania z drugiej strony.Pozdrawiam,Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
grześ

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 7:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak kolego,tylko ze ja już dzwoniłem 3-4 razy do Prezesa oddziału 0399 i rozmowa jak z pijanym,ze zadzwoń za miesiąc, lub dwa to jak spisy młodych pozdaja to on popatrzy kto ma zbliżone numery. Ręce opadają,choć byś chciał załatwić jak trzeba. A dzwonił wiecej nie będę,bo jak Prezes oddziału tak podchodzi do sprawy,to do kogo mam dzwonić? Do burmistrza,czy proboszcza Przysuchy,? Gołąb młody sie oblata,spiszesz,włożysz na lot,to ktoś zaraz powie,złodziej lotuje przywłaszczonym ptakiem. Pozdrawiam.[sorki za błędy bo piszę z tel.]
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 11:03
PostTemat postu : POMOCNIK
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego grześ......jednak po trudnosciach tylko dzięki tak zaangażowanemu w pomoc Szanownemu Koledze Prezesowi okręgu Kielce jak Kolega Sławomir Pająk udało mi się porozmawiać z włascicielem tego ptaka.za co Jemu jeszcze raz serdecznie dziękuję,i oby jak najwięcej w naszych szeregach było tak oddanych i chcących pomóc działaczy.Telefon do Kolegi Łukasza masz na pw,więc dzwoń teraz śmiało,bo numer sprawdzony.Pozdrawiam serdecznie i życzę super lotów Kolegom w sobotę i w niedzielę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
grześ

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Dziękuję ślicznie za namiar do właściciela golabka. Juz porozmawialismy sobie,co prawda przekazał mi golabka bym się nim dalej opiekował,kartę chce mi przysłać. Tak więc jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Maj 31, 2018 7:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj Grześ, Grześ, tyle zachodu aby zdobyć kartę do bylejakiego golabka. Z lapancow nic nie uchowasz dobrego. Nie lepiej to kupić porządne gołębie ze znanych szczepów np. W.W777.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: