Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 21, 2019 18:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
Brawo policja.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Paź 11, 2018 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O czym ty piszesz o jakich kółkach i o jakich burakach Ja widzę tu tylko jednego buraka ale do tarcia się nie nadaje mocno zgniły
A co mnie obchodzą bracia ja nigdzie takiego nazwiska nie wymieniłem To ty coś sugerujesz
Pozostali z kółka na pewno się ciebie wystraszyli dlatego nie piszą
Dobra wystraszyłeś i mnie wiec dołączę do tych którzy już przestali tu pisać
puki jeszcze mi nerwy nie puściły
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Paź 11, 2018 19:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co arturo pije,czy też zażywa ,ale są to mocne obrażliwe słowa na temat hodowów odwiedzających to forum,oj nieładnie, nieładnie arturo.Jak można ciebie poważnie traktować.
probert81

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chłopy po co wy odpisujecie temu debilowi ,,Arturo,,.
Spokojny24 wydaje mi się że on posądza cię ze jesteś z de i działasz pod przykrywką(p. z Hagen)😱
Pozdrawiam starą gwardię która przez min.takich jak ten pajac o którym piszę zaprzestali pisania na tym forum.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

probert81 napisał:
Chłopy po co wy odpisujecie temu debilowi ,,Arturo,,.
Spokojny24 wydaje mi się że on posądza cię ze jesteś z de i działasz pod przykrywką(p. z Hagen)😱
Pozdrawiam starą gwardię która przez min.takich jak ten pajac o którym piszę zaprzestali pisania na tym forum.

Przejżyj swoje posty tylko dogłebnie- a wtedy napiszsz kto jest debilem.
Odpisałeś jak 4 szuja i to jest dla mnie najważniejsze.
I zważaj Waść z kim tańczysz?
probert81

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 5:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Za cienki jesteś do tańca ze mną. Wystarczy poczytać twoje wypociny a już twoje wywody do hodowca51 to mistrzostwo chamstwa, co cię tak boli że chłop nagłośnił jawne oszustwo przy zakupie gołębia. Tak stoisz po stronie tego co rodowodu nie wysłał jakbyś był nim samym. Byli tu już różni cwaniacy(za klawiatury) bo na co dzień pewnie nie jesteś otoczony gronem przyjaciół i tu wylewasz swoje niepowodzenia nieudaczniku życiowy.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 6:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

probert81 napisał:
Za cienki jesteś do tańca ze mną. Wystarczy poczytać twoje wypociny a już twoje wywody do hodowca51 to mistrzostwo chamstwa, co cię tak boli że chłop nagłośnił jawne oszustwo przy zakupie gołębia. Tak stoisz po stronie tego co rodowodu nie wysłał jakbyś był nim samym. Byli tu już różni cwaniacy(za klawiatury) bo na co dzień pewnie nie jesteś otoczony gronem przyjaciół i tu wylewasz swoje niepowodzenia nieudaczniku życiowy.

To mółbys sie trochę zdziwić.
Ja nie jestem niczyim adwokatem.
Chłop to ukartował manipulację- https://www.youtube.com/watch?v=zQuNKj1Zq-c
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 7:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem już się odzywać,by już dać spokój by nie prowokować tego mądralę arturo by już więcej się nie ośmieszał.Ale jego brednie które wypisuje nie pozwoliły mi spokojnie to czytać,bez riposty. Myślisz że wszyscy na tym forum maja taki niski iloraz inteligencji jak ty. Rzeczywiście jesteś podobny w swych wypowiedziach zamieszczanych na tym forum do tych Panów z Hagen.Nic dodać nic ując,oni też węszą wszędzie prowokację wobec nich. Głupolu dla przypomnienia o jakiej prowokacji ciemna maso mówisz..To że zostałem oszukany,ten pan którym tak bardzo jesteś zachwycony sam się przyznał na tym forum że posiada mój oryginał rodowodu do mojej samicy i nie ważne czy była ślepa,kulawa czy też jak twierdziłeś do tego dziadem.To moja i wyłącznie moja sprawa jakiego ptaka zakupuję głupolu.Nawet na filmiku ten pan pokazywał ten rodowód.Dochodzi to do ciebie.Ale nie jest to konflikt o ten zakup,ja już o tym zapomniałem.Wyciągnąłem z samicy to co zamierzałem i poszła do ludzi.I tyle w tym temacie. Tobie chodzi ze odkryłem przed wszystkimi tu na forum twoją niekompetencję i głupotę.Wijesz się jak ten węgosz wyrzucony na brzeg.I brachu po fachu,ale z kurzym rozumkiem taka jest cala prawda.Jeszcze trochę i twoja głupota doprowadzi do tego że skłócisz się tutaj ze wszystkimi .To węszenie wszędzie prowokacji może zaprowadzić ciebie do czubków.Życzę powodzenia w szukaniu wszędzie prowokacji.Dobry Lot.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 12:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Nie chciałem już się odzywać,by już dać spokój by nie prowokować tego mądralę arturo by już więcej się nie ośmieszał.Ale jego brednie które wypisuje nie pozwoliły mi spokojnie to czytać,bez riposty. Myślisz że wszyscy na tym forum maja taki niski iloraz inteligencji jak ty. Rzeczywiście jesteś podobny w swych wypowiedziach zamieszczanych na tym forum do tych Panów z Hagen.Nic dodać nic ując,oni też węszą wszędzie prowokację wobec nich. Głupolu dla przypomnienia o jakiej prowokacji ciemna maso mówisz..To że zostałem oszukany,ten pan którym tak bardzo jesteś zachwycony sam się przyznał na tym forum że posiada mój oryginał rodowodu do mojej samicy i nie ważne czy była ślepa,kulawa czy też jak twierdziłeś do tego dziadem.To moja i wyłącznie moja sprawa jakiego ptaka zakupuję głupolu.Nawet na filmiku ten pan pokazywał ten rodowód.Dochodzi to do ciebie.Ale nie jest to konflikt o ten zakup,ja już o tym zapomniałem.Wyciągnąłem z samicy to co zamierzałem i poszła do ludzi.I tyle w tym temacie. Tobie chodzi ze odkryłem przed wszystkimi tu na forum twoją niekompetencję i głupotę.Wijesz się jak ten węgosz wyrzucony na brzeg.I brachu po fachu,ale z kurzym rozumkiem taka jest cala prawda.Jeszcze trochę i twoja głupota doprowadzi do tego że skłócisz się tutaj ze wszystkimi .To węszenie wszędzie prowokacji może zaprowadzić ciebie do czubków.Życzę powodzenia w szukaniu wszędzie prowokacji.Dobry Lot.

Jak Ci numer stulecia nie wyszedł i zostałeś zdemaskowany- to rżniesz głupa i poszkodowanego. A wystarczy zwykłe słowo przepraszam Koledzy.
I to Ty zacząłeś i myślę, że z honorem zakończysz.
Ograniczam wpisy - bo nic soba nie reprezentujesz- tylko głupkowatą manipulację.
Moder powinien dołożyć temat- SPRZEDAŻ ASIORÓW- i nie byłoby grania w kotka i myszkę.
A za zdradę to powinieneś jak Janosik za żerbo wisieć.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 12:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A nie pisałem że facet zdrowo kopnięty i w dodatku kolegów na tym forum szuka.Najpierw jak nie po jego myśli wszystkich obraża, zaczepek szuka ,a teraz koledzy i współczucia i zrozumienia szuka.To już jest szczyt bezczelności,ale po takim typie nic dobrego nie można się spodziewać.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 17:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
A nie pisałem że facet zdrowo kopnięty i w dodatku kolegów na tym forum szuka.Najpierw jak nie po jego myśli wszystkich obraża, zaczepek szuka ,a teraz koledzy i współczucia i zrozumienia szuka.To już jest szczyt bezczelności,ale po takim typie nic dobrego nie można się spodziewać.

Co Ty człowieku wyprawiasz- to juz jest totalne dno.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Paź 13, 2018 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:

Co ja wyprawiam,nic szczególnego kolego nakreślam tylko twoją osobowość żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia.Nam wszystkim ,wobec których byłeś niegrzeczny należą się przeprosiny.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Paź 16, 2018 18:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:

Co ja wyprawiam,nic szczególnego kolego nakreślam tylko twoją osobowość żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia.Nam wszystkim ,wobec których byłeś niegrzeczny należą się przeprosiny.

NIC SZCZEGÓLNEGO???/
Przecież zdrowo Cię sponiewierało.
probert81

WysłanyWysłany: Wto Paź 16, 2018 18:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:

NIC SZCZEGÓLNEGO???/
Przecież zdrowo Cię sponiewierało.

O żona wyszła i klawiatura wolna?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: