Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lut 16, 2019 13:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kilka moich gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lis 13, 2018 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Hodowca 51, masz racje ludzka rzecz robic bledy , ale trzeba sie do nich przyznac , dlaczego chcesz go bronic , twierdzac jednoczesnie ze jest psychicznie chory ? co u niego jest autentyczne to zdjecia jego ptaköw , wszystko inne to paranoja , wiadomo ze morze sie swoim stadkem pochwalic , tego mu nikt nie zabrania , ps ty masz chyba problemy z zauwarzaniem , ze do tej pory nie zauwarzyles , ze on z nas robi balona , i na to nie morzemy sobie pozwolic . dobry lot gregor

Jest więcej bajkopisarzy na forum.
Zastanawiam się nad jednym- jak ludzie pokroju wielkiego mistrza czesto zmieniają poglądy?
I czy wreszcie zrozumia co to jest honor?
Pozdrawiam
Arturo
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Wto Lis 13, 2018 20:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i zaczęło się....
Z całym szacunkiem dla siwego7 ale nie sadze aby miał takie zdolności w kreowaniu ludzkich postaw. Co prawda jeden czy drugi coś tam zapuści ale nie jest to dzieło siwego 7 a tylko małe "ego" tych panów.
Swoją drogą, to ptaki naprawdę zadbane. Jak by nie patrzył to są w dobrej , bardzo dobrej kondycji.
Brakuje mi tylko sławnego potomka czarnego który jest biały. Na to zdjęcie czekam najbardziej

WysłanyWysłany: Wto Lis 13, 2018 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tutaj wiemy że w pewnym stopniu siwy7 robi sobie jaja,no taki " żartowniś" ale czy przy tym my sami z siebie musimy robić jaja.Ja odniosłem się do jego ostatniego wpisu z gołębiami ,przecież zamieszczając tam zdjęcia swoich gołębi nikogo przecież nie obraził , o nikim żle nie napisał. Trzeba było nie komentować nie robić wpisów i jeżeli nas to tak bardzo denerwowało to by samo umarło .A tak się prześcigamy w epitetach. I tak jak niektórzy napisali jest to od lat .A jest tak od lat bo sami staramy się to pielęgnować by nie umarło.Zobaczcie sami na artura złapał chłopina trop by troszeczkę na tym forum poszaleć. Już pisze o jakiejś ślepej czarnej,o honorze i innych jakiś tam pierdołach,a ja macham ręką na to i niego, a niech chłopina sobie poużywa.Nie będzie miał odzewu to sam ze sobą nie będzie dyskutował. Ja wiele rozumiem i myślę że my wszyscy wiele rozumiemy i nie obrażajmy innych że coś nie rozumieją.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Lis 13, 2018 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO KSLOM też przejrzałem kilka razy zdjęcia i lipa ni ma sroczki .....a może to ten czarny tak się smogiem zaciągnął na ostatnim locie .

siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lis 13, 2018 23:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. niema się o co kłócić. Przecież piszę kilka moich gołębi. Zdjęcia są już stare , ale większość tych gołębi nadal jest u mnie. Jesli chodzi o białego po czarnym to pisałem w temacie selekcja że zginął w ekstremalnym locie z Bieszczad. Niedlugo zamieszczę zdjęcia kilku moich gołębi które zostały po selekcji.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 8:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy zobacz jak to wygląda i chociaż światełka zamontuj w lodówce

https://allegro.pl/kabina-klatka-studio-do-robienia-zdjec-golebi-i7640934102.html

siwy7

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , gołębie najwyższej klasy nie muszą być podswietlane czy retuszowane. Właśnie jest temat że ktoś kupuje gołębia i okazuje się że to nie ten gołąb co na zdjęciu. Moje bez retuszu wyglądają lepiej jak u tego Furmana po retuszu. Ale to jest szczep W.W777. Panie Furman mam kilka do sprzedania, zaoszczędzi Pan na fotoszopie , a pójdą za ogromne pieniądze.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: