Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Mar 20, 2019 9:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
Co sądzicie o portalu Pigebook?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 11:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny CałaPrawda myślisz że obrażaniem i atakiem dość nie smacznym potwierdzisz i uwiarygodnisz swoją rację ,myślę że się mylisz.A tak na marginesie oceniać można wszystko ale zgodnie z rozwojem przynależnym wiekowi. Nie wiem czy był to piszczek bo że zdjęcie nie dochodziło jego piszczenie.Każdy młody musi się prawidłowo rozwijać co do jego wieku, tak jak i jego upierzenie. Więc tam był przedstawiony młody już w pełni rozwinięty z upierzeniem jak chyba zauważyłeś.Ale to jest za trudne do ogarnięcia przez ciebie. A co tu ma do tego psemek, chyba tylko to że masz jakąś obsesję na jego punkcie , bo ja nie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 11:47
PostTemat postu : Re: Co sądzicie o portalu Pigebook?
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
viceversa1994 napisał:
Bardzo intentyswnie obserwuje ten portal i zauważyłem totalny brak profesjonalizmu. Aukcje są zapowiadane na dany dzień a startują kilka dni później, kolega furman unika kontaktu itp .
Kolejny temat to ocena gołębi.,większość gołębi wystawianych na tym portalu ma 5 gwiazdek . Moim zdaniem jest to śmieszne patrząc na najlepsze portale na świecie gołębie nie mają takich ocen .
Wg mnie to totalna bzdura, ponieważ zdążyło mi się kupić tam ptaka miał ocenę 5 a jak otworzyłem paczkę to gołąb wyglądał fatalnie opis gwiazdkowy nie miał się nijak do rzeczywistości.

Kolego Pisałem o problemie oceny gołębia przez Pigebook już dużo wcześniej gdyż zaniepokoiła mnie ocena młódka (piszczka) który miał same 5. wtedy też zostałem skrytykowany przez jakiegoś wariata. Ciekaw jestem dla czego teraz szanowny Hodowca51 się nie wypowiada.

A tak naprawdę to trzeba sobie powiedzieć, że Pan Wiktor jest bardzo młodym człowiekiem który nie ma prawie żadnego doświadczenia w hodowli ocenia gołębie według swojego widzimisię, rzetelną ocenę budowy gołębia powinien na profesjonalnym portalu prowadzić np sędzia PZHGP takiemu człowiekowi mógłbym zawierzyć.

Ponadto portal stał się maszynką do sprzedaży gołębi jedynie określonej grupy hodowców, Natomiast kolega Wiktor nakręca hodowców mówiąc o wielkich kwotach gdyż sam chcę by z jego portalu gołębie schodziły za jak najwyższą cenę ponieważ ma % od sprzedanej sztuki.

Z ostatnich aukcji która mnie zainteresowała były sprowadzone gołębie przez KiK Kubickich inbredy na Hurican51, zostały sprzedane po kilka tyś PLN, natomiast kol, mirek2001 identycznego gołębia kupił na giełdzie u K. Kłosa za 360 PLN?. Jak widać naiwniaków lubiących przepłacać nie brakuje. Ludzie myślą, że jak zapłacą więcej to gołąb będzie lepszy, takie podejście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kolega Wiktor wraz z określona grupa Hodowców żerują na naiwności, takie działanie moim zdaniem nie jest uczciwe.

Wyznaję taką zasadę, że gołąb jest tyle warty ile kupujący chce za niego zapłacić. Natomiast jego realną wartość jedynie można poznać dopiero po latach.

Reasumując: wartość hodowlana gołębia kupionego za 100 zł może być wyższa od wartości hodowlanej gołębia kupionego za 10000 zł.
Czy ktoś tą tezę podważy? wątpię.

Pozdrawiam.

SZANOWNY KOLEGO CAŁA PRAWDA TO WIEKI TEMU BYŁO FAKT JEST TAKI ŻE MŁODY BYŁ PIĘKNY I WYRÓSŁ NA WSPANIAŁEGO SAMCZYKA . CO CIEKAWSZWE W ZWIĄZKU Z TYM ŻE BYŁ WCZESNY JESZCZE W TYM ROKU WYDAŁ PARKĘ Z WNUCZKĄ FINEKE 5000 . TAK WIĘC GDY BY NIE TO ŻE JEDNEGO ZOSTAWIŁEM SOBIE A DRUGIEGO PODAROWAŁEM TO ZE 300 STÓWKI BY WPADŁO .

CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Szanowny CałaPrawda myślisz że obrażaniem i atakiem dość nie smacznym potwierdzisz i uwiarygodnisz swoją rację ,myślę że się mylisz.A tak na marginesie oceniać można wszystko ale zgodnie z rozwojem przynależnym wiekowi. Nie wiem czy był to piszczek bo że zdjęcie nie dochodziło jego piszczenie.Każdy młody musi się prawidłowo rozwijać co do jego wieku, tak jak i jego upierzenie. Więc tam był przedstawiony młody już w pełni rozwinięty z upierzeniem jak chyba zauważyłeś.Ale to jest za trudne do ogarnięcia przez ciebie. A co tu ma do tego psemek, chyba tylko to że masz jakąś obsesję na jego punkcie , bo ja nie.

Tak tak.. żółty puch mu wystaje z głowy ale według ciebie można jego upierzenie 5 na 5 ocenić, kupujesz takiego gołębia a potem lamentujesz, że cię ktoś oszukał, jesteś gorzej głupi niż psychicznie chora małpa.

Przepraszam kolegów ale czasami trzeba powiedzieć ostrzejszym językiem bo do jelenia nic nie dociera.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz kolego nie o mnie to żle świadczy tylko o tobie, sam wydałeś o swoim stanie umysłu diagnozę. Jest kilka ograniczeń umysłowych ty posiadasz je wszystkie. Ale to nie mój problem, jeżeli one nie utrudniają tobie egzystencji to żyj sobie dalej w swoim świecie. Nie w tej kolejce po rozum do stwórcy się ustawiłeś ,a zimne okłady napewno tu nie pomogą.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Widzisz kolego nie o mnie to żle świadczy tylko o tobie, sam wydałeś o swoim stanie umysłu diagnozę. Jest kilka ograniczeń umysłowych ty posiadasz je wszystkie. Ale to nie mój problem, jeżeli one nie utrudniają tobie egzystencji to żyj sobie dalej w swoim świecie. Nie w tej kolejce po rozum do stwórcy się ustawiłeś ,a zimne okłady napewno tu nie pomogą.

W końcu dotarło!! Jednak to święta prawda, że do chama trzeba po chamsku odpowiadać bo w innym wypadku nie zrozumie.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:02
PostTemat postu : POROZMAWIAJMY.
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......wejdzcie juz na luz,i dajcie sobie świety spokój z tymi docinkami,czy każdy każdego ma tu gnojownicą oblewać.Umówcie się na spotkanie w Sosnowcu,lub w Poznaniu,zjedzcie razem dobry obiad,potem po kielichu,i ......gołąb nas połączy.Czy to tak trudno?Pozdrawiam Was serdecznie z Ostrowa w pochmurny dzień.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
hodowca51 napisał:

W końcu dotarło!! Jednak to święta prawda, że do chama trzeba po chamsku odpowiadać bo w innym wypadku nie zrozumie.

Widzisz kolego już tak jest i to się nie zmieni że pewne ograniczenia umysłu przeszkadzają nie którym w normalnym prowadzeniu dyskusji. Ja zawsze powtarzam że byle kto nie jest w stanie mnie obrazić,a napewno nie ty Niekiedy brak argumentacji przejawia się w agresji i ty jesteś żywym przykładem tego.Myślisz że przez twoją agresywną głupotę zdobędziesz tutaj na forum uznanie raczej się zawiedziesz,ale jeśli sprawia ci to przyjemność i się z tego powodu rajcujesz to rób tak dalej,nie będę odbierał tobie tej przyjemności. Im bardziej wchodzisz w tą z twojej strony agresywną dyskusję tym bardziej odsłaniasz twój stan umysłu.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
CałaPrawda napisał:
hodowca51 napisał:

Widzisz kolego już tak jest i to się nie zmieni że pewne ograniczenia umysłu przeszkadzają nie którym w normalnym prowadzeniu dyskusji. Ja zawsze powtarzam że byle kto nie jest w stanie mnie obrazić,a napewno nie ty Niekiedy brak argumentacji przejawia się w agresji i ty jesteś żywym przykładem tego.Myślisz że przez twoją agresywną głupotę zdobędziesz tutaj na forum uznanie raczej się zawiedziesz,ale jeśli sprawia ci to przyjemność i się z tego powodu rajcujesz to rób tak dalej,nie będę odbierał tobie tej przyjemności. Im bardziej wchodzisz w tą z twojej strony agresywną dyskusję tym bardziej odsłaniasz twój stan umysłu.

Tak tak wiemy wszyscy, że twój stan umysłu to wyskoki poziom, sprzedałeś się dla kilku gołębi od psemka i teraz masz czelność krytykować porządnych Hodowców. Dobrze to określiłem w poprzednim wpisie, że twój stan umysłu to marmelada od psemka. Gdybym zachował się tak ja Ty to bym w lustro nie mógł spojrzeć a Ty masz jeszcze czelność tu swoje mądrości wypowiadać. Po prostu po 3 kroć Cham.

Zapewne żadnego z Hodowców krótkich stan umysłu oceniłeś na niższym poziomie od swojego nie przeprosiłeś, a Ci Panowie maja więcej Honoru i Godności osobistej niż możesz sobie wyobrazić. Uważam że po tym jak się zachowałeś należy stwierdzić, że ani Godności ani Honoru nie posiadasz i nie wiesz czym one są. Zadzwoń do swojego kolegi psemka, i się od porządnych ludzi odpie....
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda Pieprzysz jak głupi Franiu bez składu i ładu. Czy ty czytasz to co piszesz chyba nie bo można tak wnioskować po twoich wpisach. A słownictwo też masz bardzo ograniczone,proszę trochę inwencji twórczej lepiej by się to przyswajało. Ty jesteś cały jak ten Psemek.A do lustra to bym nie radził zaglądać bo możesz szoku doznać kogo tam zobaczysz. Tak koledzy można by powiedzieć że mądry powinien pierwszy ustąpić,ale jak wszyscy mądrzy będą ustępować to tym forum głupcy zawładną.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 14:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
CałaPrawda Pieprzysz jak głupi Franiu bez składu i ładu. Czy ty czytasz to co piszesz chyba nie bo można tak wnioskować po twoich wpisach. A słownictwo też masz bardzo ograniczone,proszę trochę inwencji twórczej lepiej by się to przyswajało. Ty jesteś cały jak ten Psemek.A do lustra to bym nie radził zaglądać bo możesz szoku doznać kogo tam zobaczysz. Tak koledzy można by powiedzieć że mądry powinien pierwszy ustąpić,ale jak wszyscy mądrzy będą ustępować to tym forum głupcy zawładną.

Franiu dla Ciebie to nieosiągalny poziom.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 14:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
hodowca51 napisał:

Już się tobie inwencja twórcza wyczerpała,to się posiłkuj słownikiem wyrazów polskich jak masz kłopot coś sensownego skleić ,albo poproś to tobie pomogę jak masz kłopot z wysłowieniem się na tym forum.Albo poproś Psemka którego tak często wspominasz.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
CałaPrawda napisał:
hodowca51 napisał:

Już się tobie inwencja twórcza wyczerpała,to się posiłkuj słownikiem wyrazów polskich jak masz kłopot coś sensownego skleić ,albo poproś to tobie pomogę jak masz kłopot z wysłowieniem się na tym forum.Albo poproś Psemka którego tak często wspominasz.

Wchodzę na forum i nie dowierzam- Ty znowu wodę mącisz.
Nie było mnie chwilę, a dobrałeś sobie sparingpartnera, który Cię złoił jak gówniarza- a Ty się dalej ciskasz.
Ja już dawno na tym stawiam krzyżyk i nawet nie apeluję o spokój- bo szkoda klawiatury.
Gdybym był moderem tego forum zaprowadziłbym porządek w sekundzie.
A Twoje posty lądowałyby w temacie Mity i Bajki.
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Sro Lis 14, 2018 20:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie do psełdo admina tego forum czyli hodowca57.
Czy pan przestanie wpierniczać się w tematy tego forum i je bombardować swoimi wykładami?
Proszę tylko o krótką odpowiedź "tak" czy "nie". Dziękuję za odpowiedź.
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Lis 15, 2018 7:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda tak dobrze tobie szło i kicha nastąpiła zadyszka,ale nie przejmuj się to minie.Z mojej strony życzę owocnych przemyśleń przed następnymi atakami agresji.
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Lis 15, 2018 8:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:
CałaPrawda napisał:
hodowca51 napisał:

Wchodzę na forum i nie dowierzam- Ty znowu wodę mącisz.
Nie było mnie chwilę, a dobrałeś sobie sparingpartnera, który Cię złoił jak gówniarza- a Ty się dalej ciskasz.
Ja już dawno na tym stawiam krzyżyk i nawet nie apeluję o spokój- bo szkoda klawiatury.
Gdybym był moderem tego forum zaprowadziłbym porządek w sekundzie.
A Twoje posty lądowałyby w temacie Mity i Bajki.

Arturo nie wywołuj wilka z lasu, bo administrator może się w tym wszystkim pogubić i twoje posty wylądują w mitach i bajkach zamiast moich..A na razie życzę tobie dużo zdrówka i owocnych dyskusji.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: