Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Sie 22, 2019 9:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
ZAPRASZAMY DO RYWALIZACJI NA MWG DOBCZYCE 2019 r
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
adrianek8899@interia.pl

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 13:31
PostTemat postu : ZAPRASZAMY DO RYWALIZACJI NA MWG DOBCZYCE 2019 r
Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału na wspólnym gołębniku Dobczyce
proszę o zapoznanie się z regulaminem kwota 300 zł za szt drużyna składa się z 5 szt ale zgłoszenie ilości gołębi jest dobrowolna ZAPRASZAMY https://mwg-dobczyce.pl/
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 14:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja już zdecydowalem gdzie wyśle ptaki na jakie wg. Będzie to wg tanie , lecące z oddziałem tam wyśle 4szt. To najlepsza opcja sprawdzenia swoich lotników. A że w grę nie wchodzą pieniadze to nie trzeba robić przekrętów. Np. zla karma dla jednych , dobra dla drugich czy łamanie widelek czy nie koszowanie i wypuszczanie za stodoły, czy karmienie przed lotem rzepakiem , oczywiscie tych golebi które mają zginąć i wiele innych pomysłów na to aby wygrał ten co ma wygrać.
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Ja już zdecydowalem gdzie wyśle ptaki na jakie wg. Będzie to wg tanie , lecące z oddziałem tam wyśle 4szt. To najlepsza opcja sprawdzenia swoich lotników. A że w grę nie wchodzą pieniadze to nie trzeba robić przekrętów. Np. zla karma dla jednych , dobra dla drugich czy łamanie widelek czy nie koszowanie i wypuszczanie za stodoły, czy karmienie przed lotem rzepakiem , oczywiscie tych golebi które mają zginąć i wiele innych pomysłów na to aby wygrał ten co ma wygrać.

Witam.
Może mi pan podać namiary na ten WG był bym bardzo wdzięczny.
Waldii79

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego MłodyPocztowy będzie to WG Wirtualne tak jak i ten jego szczep, dużo szumu a i tak nic z tego nie będzie szkoda czasu na ten temat.
Pozdrawiam
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 7:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MlodyPocztowy sprawdź PW.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 7:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo siwy 7 , jestem bardzo rozczarowany , twoim postanowieniem , nie brania udzialu na MWG Kaszuby , przecierz ty tak chciales mnie pokonac , wygrac z tym moim szrotem , pokazac czyje leprze , a tu taka niespodzianka , ale to typowo twöj styl , ty duzo gadasz , ale malo robisz . ps co ty piszesz za bajki na temat WG , twoim wpisem , obrarzasz wszystkich organizatoröw Polskich WG , wiesz ja przypuszczam ze po tym wybryku , zaden organizator Polskich WG , cie nie przyjmnie , wiec pozostaje ci tylko te wirtualne WG , to do ciebie i twojego szczepu pasuje , ale mimo to , zycze ci wygrania tego darmowego WG . dobry lot Gregor.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 12:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo , gregor46 , jest takie powiedzenie " jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi. To wg nie jest darmowe ale 100zl to nie 400zl. No i dyplomy są, puchary a i coś od sponsorów ma być. I na koniec aukcja gołębi.Co do wg , gdzie wchodzą w grę duże pieniądze mogą być różne przekręty, na zagranicznych wg też. Każdy pamięta choćby wg Rogowo. Jak będę miał dyplomy to napewno pokaże, nie będę chował jak Arturo.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 15:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Hallo , gregor46 , jest takie powiedzenie " jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi. To wg nie jest darmowe ale 100zl to nie 400zl. No i dyplomy są, puchary a i coś od sponsorów ma być. I na koniec aukcja gołębi.Co do wg , gdzie wchodzą w grę duże pieniądze mogą być różne przekręty, na zagranicznych wg też. Każdy pamięta choćby wg Rogowo. Jak będę miał dyplomy to napewno pokaże, nie będę chował jak Arturo.

Siwy sprawa jest taka- jak zgłosisz już drużynę na jakiś WG to daj znać.
Bo organizator musi wiedzieć- musi wzmocnić wloty- bo jak Twoje championy będą lądować to moga pourywać i już się kolejny nie odbije.
Najlepiej to by pasowały amoryzatory od BMW?
Zeskok byłby pewniejszy.
A może, któryś z Kolegów z forum ma od innego modelu to proszę o info.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 16:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:

Słuchaj Kolego Siwy jest lepszy dil- nie wysyłaj na WG tylko wyslij do Kolegi Wiesława Puchalskiego.
Zobacz ile kasy w kieszeni- a renoma i tak bedzie.
A w kolejnym sezonie możesz posłać np tu-
https://www.samdpr.com/

http://www.belgianmaster.com/nl/

http://gdgp.chinaxinge.com/

I będziesz gość.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 16:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Arturo ja jestem po selekcji , a za rok to może pośle na wg do Rpa i milion dolarów w kieszeni. Choć jeden kolega kupił 10szt. do lotu z hodowli hdzie podobno gość coś tam wygrał, hodowla jest na B. Miliom dolars. I wszystkie 10szt. zginęły.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. Arturo ja jestem po selekcji , a za rok to może pośle na wg do Rpa i milion dolarów w kieszeni. Choć jeden kolega kupił 10szt. do lotu z hodowli hdzie podobno gość coś tam wygrał, hodowla jest na B. Miliom dolars. I wszystkie 10szt. zginęły.

Nie rób przykrości - posyłaj gdzie chcesz bo wszyscy już trenują
https://www.youtube.com/watch?v=CLIllHWfFUE
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: