Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Paź 20, 2019 13:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Palarski
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 9:44
PostTemat postu : MISTRZOSTWA ŚWIATA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.....Kolega Dominik Palarski jako Mistrz Polski 2008 roku został przez Zarząd Główny wraz innymi Hodowcami poproszony o reprezentowanie naszego kraju w Mistrzostwach Świata Gołębi Młodych 2009 rok we wspólnym gołębniku....Natur Agora 02 Barenton-Bugny...we Francji.W locie finałowym z miejscowości Poitiers (415 km.)jako pierwszy powrócił właśnie ptak Kolegi Palarskiego,wyprzedzając o 6 sekund ptaka czeskiego.Lot był bardzo trudny,bo w pierwszym dniu powróciło około 40 gołębi,a brali w nim udział przedstawiciele 21 krajów i to pod patronatem FCI.Uważam,że nie jest to żaden przypadek,bo Kolega Palarski swoimi nadzwyczajnymi wynikami potwierdził w póżniejszych latach,że jest znakomitym Hodowcą,reprezentującym nasz kraj na olimpiadzie.Wiem też,że wyniki takich prestiżowych lotów rozsławiają własciciela ptaka wszędzie i to na wiele lat.Zatem osobiście bardzo się cieszę,że w kraju mamy wielu również wybitnych Hodowców,takich jak Kolega Palarski,którzy w mistrzowski sposób potrafią wykrzesać z ptaka maksimum wydolności,są mistrzami i co najważniejsze godnie reprezentują naszą Ojczyznę,zdobywając dla niej mistrzostwa i złote medale,a Koledze Palarskiemu,mimo,że nigdy z Nim nie rozmawiałem jeszcze raz serdecznie gratuluję tak wspaniałych wyników.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, jak Ci szrot nie schodzi to nie musisz poddawać w wątpliwość wyników Dominika bo i tak to nie wpłynie na lepszy popyt u Ciebie. Wiesław pokazał swoim wpisem co znaczy szacunek dla czyjejś pracy i sukcesów i ucz się od niego to poprawisz swój PR.

pozdrawiam DL
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo SZanowny kol W Puchalski , ja w zadnej formie nie neguje wyniköw kol Palarskiego , z mojej strony tez gratulacje , tylko jedna uwaga , czy tako impreze morzna nazwac Mistrzostwamy - Swiata , przecierz udzial w tej imprezie , nie byl dostepny dla karzdego ? wiec nie morzna twierdzic , ze ten hodowca ktöry mial z tego lotu 1 ptaka jest Mistrzem - Swiata , , nie bylo wspulzawodnictwa , miedzy wszystkimy , tylko ograniczone , uczestnictwo , ps troche sie dziwie , ze zmieniace tak szybko zdanie co do WG , przecierz w waszych oczach , wG nic nie warte wszystko szczescie . . Kol Tedy ja nie moge poröwnywac mojego szrotu z D Palarskim , moje ptaki , nie braly udzialu w tej imprezie . co do popytu to , naprawde nie mam problemu . wiec daj spokuj z tym poröwnywaniem , kol Palarski , ma wyniki , ja mam tez , tylko tego nie morzna poröwnywac , ja z nim nie lotuje w jednym oddziele- okregu , wiec to poröwnanie jest tylko Korespondencyjne . dobry lot Gregor
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 13:43
PostTemat postu : MISTRZOWSKI LOT FRANCJA 2009
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.....Szanowny Kolego Gregor46 http://www.colombophiliefr.com/champ_monde/champ_deb.html Uważam,ze loty organizowane pod patronatem FCI jako Mistrzostwo Świata Gołębi Młodych mogą być uznawane za loty o ten tytuł i Szanowny Kolega Palarski ma prawo się tak tytułować.Spójrz Szanowny Kolego jacy tam Hodowcy brali udział.Wiele słynnych nazwisk,a jednak ten skromny ptaszek z niewielkiego Postolina w tym najważniejszym locie życia pokonał wszystkich,nawet tych o wielkiej renomie,i światowej sławie.To wyjątkowo cenne zwycięstwo reprezentanta Polski mnie ogromnie cieszy,podobnie jak półfinałowy lot na Teneryfie,gdzie zwycięski ptak Kolegów Rzepka wygrał pięknego mercedesa.Takie zwycięstwa naszych Hodowców radują serce,napawają dumą,a słysząc mazurka Dąbrowskiego,to już nic więcej nie potrzeba,by się głęboko wzruszyć i popłakać.Pozdrawiam wszystkich internautów serdecznie,a szczególnie zwycięzców tych prestiżowych lotów,życząc pozostałym Kolegom podobnych sukcesów.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 15:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo PoRaPI, i ty uwarzasz , ze to byly mistrzostawa Swiata , ilu Hodowcöw bralo tam udzial ?? przecierz to Wspölny Golebnik , o ktörym , wy sie tak negatywnie wypowiadacie , piszecie ze na WG , ptak nie pokazuje swojej klasy , to wszystko przypadek , cos tu nie pasuje ??,ps jacy Hodowcy , ty uwarzasz , ze napewno ze wszystkich krajöw , zrzeszonich w FCI ???, wiec to raczej , nie mistrzostwa Swiata , tylko inna forma WG . dobry lot Gregor

Ani mi za tym ani za tamtym ale.
Skoro było takie Mistrzostwo poza granicami Naszego Kraju to ja w tym problemu nie widzę. Więc w czym problem.? Skoro jest ten Pan Mistrzem Świata to należy to Uszanować.
A że nie nadmienił w jaki sposób go uzyskał to inna sprawa.
Napewno była tam większa rywalizacja jak na WG Czersk.
A tak na marginesie zawsze gdy Polak Wygrywa poza granicami Naszego Kraju, Daje Radość Swoim Rodakom i nie ważne jaka jest to Rywalizacja Sportowa.
Wydaje mi się że jednak Pan Faworyzuje wg w których brał Pan udział. Pozdraw
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 16:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol chodowca 442 , ja faworyzuje , wszystkie WG , jak juz kilkakrotnie pisalem , ale wielu zwas zaprzeczalo , takie wg , to mozliwosc sprawdzenia , poröwnania poziomu swojej hodowli z innymi , wiec jest dobrze ze kol Palarski pokazal ze jego ptak jest dobry , w takiej konkurecji , na Mazurek- Dombrowskiego , zaslurzyl , ale dla mnie to troche za malo , rzeby po jednym locie 1 ptakem ktury wygral z drugim o 6 sekund z lotu ponad 400 km , nazywac sie Mistrzem -Swiata , ja nie faworyzuje WG Czersk , ps ja zastrzegam , nie chce sie chwalic , ale ty mnie do tego zmuszasz , ja biore udzial miedzy innymi w Derby Mallorka , na wyspie Mallorka tam spotyka sie tez duzo bardzo dobrych hodowcöw , möj skromny wynik z lotu Finalowego 2016 = 2 konkurs , po 4 lotach konkursowych , 2 najlepszy lotnik AS , 2017 = 4 najlepszy lotnik po 4 lotach konkursowych As , i wiecej czolowych nagröd , wiec nie tylko WG Czersk .dobry lot . ps te dane so do sprawdzenia , na stronie www. Derby Mallorca
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Gregor Ja do niczego i nikogo tu na Forum nie zmuszałem i nie mam takiego zamiaru. A co do Pana wyników nie mam wątpliwości. Ale tak jak Pan tak i Każdy może i ma prawo do tego by się tym chwalić. Jednak nie wszyscy kożystają z tego . I tyle w temacie z mojej strony.
Ps. Ja Nikomu nie zazdroszczę a tym bardziej zmuszać do Chwalenia.
Mogę tu Pogratulować Życzyć Nadal Powodzenia.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 17:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szacunek kol Chodowca 442 , ja tez nikogo nie zmuszam , kazdy jak uwaza , co do chwalenia , to ja nigdy od siebie tu na tym forum sie nie chwalilem , odpowiadalem tylko na naiwne , nie prawdziwe wypowiedzi niektörych hodowcöw , ja naprawde nie jestem zmuszony aby sie chwalic , ja nie musze robic sobie reklamy , mnie nie zalerzy na sprzedarzy ptaköw , ja tego nie potrzebuje , u niektörych hodowcöw jest inaczej , dlatego ta dyskusja . ps niektörzy kozystajo z tego , nie majac wyniköw , w tym wypadku , jak sie tych hodowcöw pyta o pokazanie wyniköw , automatycznie zmieniajo temat , albo twierdzo teraz jest Zima , i zomowo poro o wynikach sie nie rozmawia , ps jatez nikomu nie zazdroszcze , mam na mysli tych , ktörzy majo udokumentowane- zweryfikowane Wyniki . dobry lot Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, Ty niczego nie potrzebujesz, reklamy, Polskiej kasy za szrot itd itp tylko zdradź wobec tego kto to taki "u niektörych hodowcöw jest inaczej , dlatego ta dyskusja" którzy to hodowcy potrzebują sprzedawać w przeciwieństwie do Ciebie, którzy to muszą się chwalić w przeciwieństwie do Ciebie. No i na koniec jako puentę powiedz mi co do ciężkiej cholery robią Ci Niemieccy hodowcy na Pipie gdzie garną się drzwiami i oknami. Wy nic nie musicie i niczego nie potrzebujecie ale tak jak Ci z Hagen wszyscy wyciągacie spocone łapki po polski szmal.

pozdrawiam DL
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 18:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Tedy lepiej bym tego nie ujął i jeszcze jedno po co przepłacać za szrot z zachodu jak w Polsce jest tyle wspaniałych linii i szczepów za marne parę groszy. Może nie uwierzycie ale ostatnio wsparlem pewnego mistrza z pomorza , gołębiami po 25zł. sztuka.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 18:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Tedy , ja naprawde niczego nie potrzebuje , jestem zadowolony z tego co mam , i co osiagnelem , co do chwalenia , to zobacz ile filmiköw , przewarznie od Klosa istnieje na waszych forach , ja do tej pory zadnego filmiku , nie nagralem , tego nie potrzebuje , jak to sie möwi Reklama , jest dzwignio Handlu , niektörzy twierdzo , ze majo DAN analizy od sprzedawanych ptaköw . co do PIPA , i kol Zgud Robert, to prosze zerknij w rodowody tych ptaköw , z kont one pochodzo ?? , ci z Hagen mnie nie interesujo , ich wNiemczech nikt nie zna , (brak wyniköw )jesli mialbym poröwnac ile Niemieckich hodowcöw kupuje Polske ptaki na PIPIE , a ile Polskich hodowcöw kupuje Niemiecke ptaki na waszych Aukcjach , to raczej jestescie lepsi. dobry lot Gregor
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 18:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , ten mistrz z Pomorza , napewno sie wzmocnil , te ptaki to pewnie te ktöre u ciebie nie przeszly selekcji , wiec naprawde b. dobry material , tylko pogratulowac i to za tako cene , no ale wiesz on chcial koniecznie ptaki z twojego Szczepu W 777 , i dlatego , cena nie grala roli , moze podasz jego nazwisko , ja pszypuszczam , ze on w pszyszlym roku zrobi mistrza Polski w Mlodych , i to tylko dzieki tobie i twojemu Szczepowi , duzo uciechy Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy nie potrzebnie atakujecie Gregora i obciążacie go haniebnymi czynami ,przecież Gregor ma Polskie nazwisko i jak sam pisze lotował w Polsce jaki więc z niego Niemiec?
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 , ja bylem wychowany za komuny więc obcy mi jest kapitalizm. My wszystkiego nie przeliczalismy na pieniądze. , dla mnie wazny jest czlowiek a nie pieniądze. Ale wyzysk zachodu wobec nas się niedlugo skończy. Wiem o czym mówię bo pracowalem u Niemca a obecnie pracuje u Amerykana. Niedlugo nasi bracia slowianie was pogodza , bo za dużo już sobie pozwalacie.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Gru 06, 2018 22:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy , ja jestem tez wychowany w czasie komuny tz za czasöw Gomulki , Gerka , mimo to kapitalizm nie jest mi obcy , uwarzam go za lepszy system , od tego czasu jak Polska wyrzekla sie Komunizmu , powodzi sie wam , o wiele lepiej , zobacz ile Niemieckich firm inwestuje w Polsce , przecierz to kapitalisci , ale wy z tego korzystacie , a nie jak ty muwisz jestescie wyziskiwani , zobacz Unia Europejska to tez Kapitalisci , i mimo to ta EU duzo wam pomaga , zobacz ile projektöw jest finasowanych przez EU , wiec nie jak ty piszesz , ze to sie niedlugo skonczy , tylko miej nadzieje ze to jeszcze dlugo potrwa , ty piszesz ze pracujesz u Amerykana przecierz Amerykan to typowy przyklad kapitalisty , i ty jako taki mondry , dojesz sie od niego WYKORZYSTYWAC , prosze pszemysl to co piszesz , o golebiach wiesz malo , ale o polytyce , jeszcze mniej . zycze ci dobrej nocy . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: