Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 19, 2019 17:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
BELGICA DE WEERD-OŚWIADCZENIE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
raby77

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 17:18
PostTemat postu : BELGICA DE WEERD-OŚWIADCZENIE
Odpowiedz z cytatem

Panowie czy ktoś z was czytał grudniowy Poradnik Hodowcy,w którym to na stronie 68 Hendrik Jan Marinus de Weerd oświadcza że:nie współpracuje z Arturem Pawelcem,ani jego spółką Belgica Pawelec de Weerd Polska Sp.z.o.o.Nie sprzedaję jemu ani jego spółce produktów firmy Belgica de Weerd B.V.,że A.Pawelec ,ani jego spółka nie są dystrybutorami produktów firmy Belgica de Weerd.Oraz że nie daje zadnej gwarancji za produkty sprzedawane przez A.Pawelec i jego spółkę na których znajduję się logo Belgica de Weerd.
Pod spodem jest fotka kilku produktów z logo Belgica de Weerd i napis:Uwaga ,to nie są produkty firmy Belgica de Weerd B.V
Więc co on w końcu sprzedaje?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zen0171

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Takie ogłoszenie jest od ponad roku. Spawa było komentowane przez Artura Pawelca na youtube. Także na forum było to omawiane.
Proponuje sprawdzić.
raby77

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 19:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
Takie ogłoszenie jest od ponad roku. Spawa było komentowane przez Artura Pawelca na youtube. Także na forum było to omawiane.
Proponuje sprawdzić.

Nie było mnie tu 2,5 roku stąd moje zapytanie.
borsuk100

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja to już nie wiem o co tu chodzi ? jeśli sprzedaje podróby powinien siedzieć w pierdlu a jesli nie sprzedaje podrób powinien podać do sądu DE WERDA ! albo w lewo albo w prawo , a tu nic .
krzychu84

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Belgica De Werd BV A Belgica Pawelec de Werd Sp.z.o.o to dwie różne firmy. Podejrzewam że produkuje produkty o tym samym składzie co De Werd A żeby nie być posadzonym o podrabiania doda np jakaś witaminę czy jeden składnik inny i De Werd nic mu zrobić nie może.Ale to tylko moje zdanie...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: