Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 20, 2019 16:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
lot 600km dla młodych gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ass

WysłanyWysłany: Czw Sty 31, 2019 12:23
PostTemat postu : lot 600km dla młodych gołębi
Odpowiedz z cytatem

Z okazji jubileuszu panowie z WG Krakus wpadli na pomysł zorganizowania dodatkowego lotu i tak tydzień po locie finałowym ponad 500km będzie zorganizowany lot dodatkowy z 600km- ale to słabo bo można by zrobić lot bardziej wymagający np z Barcelony. A tak na poważnie to wg mnie jest to zwykłe niehumanitarne męczenie młodych gołębi szczególnie w polskich warunkach klimatycznych, bo czy 6 lotów konkursowych z finałem ponad 500km nie wystarczy? Mam lepszą propozycję ufundujcie np dodatkową nagrodę za wygranie finału ( indywidualnie czy drużynowo)np samochód i nie mówię tu o mercach jak u A. Pawelca ale taka dacia Duster za marne 40 tys. i już jest piękny jubileusz a jak nie ma kasy to chociaż z półfinału rower a z finału skuter. Gołąbki to nasi bracia mniejsi i nie wolno ich tak źle traktować dla kasy!
I to by było na tyle.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
borsuk100

WysłanyWysłany: Czw Sty 31, 2019 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A czy się taki urodził co wszystkim dogodził ? Są loty na 600 i są chętni to niech organizują i tyle . Ty nie chcesz bo za daleko na młode nie dajesz i nie krzyczysz bo po co ! Wszystko w temacie ...
krzychu84

WysłanyWysłany: Czw Sty 31, 2019 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewnie za drużynę zapłacone A w między czasie regulamin tj.plan lotów się zmienił... rozumiem złość,tak się nie robi.
Ass

WysłanyWysłany: Pią Lut 01, 2019 9:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że kolega borsuk to z tych co to puszczają w każda pogodę. I właśnie dzięki takim jak borsuk do naszego związku przychodzi coraz mniej młodych hodowców, bo dostają bombę na początek tej przygody z gołębiami i rezygnują. Moje pytanie, co taki lot ma udowodnić ze ten najwolniejszy jest najszybszy bo przecież 10 pierwszych z finału nie ma prawa w tym locie lecieć bo mogłaby przepaść kasa z aukcji. Przy średnich warunkach jest to lot 10 godzinny więc w połowie września w pierwszym dniu może nie być gołębia. Nagrody też kiepskie jak na taki lot więc po co mordować gołębie.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Lut 02, 2019 10:18
PostTemat postu : To moje zdanie ?
Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie jest jedna zasada:żrebakowi nie doczepia się wozu ! A tak logicznie pomyśleć co się chce tym osiągnąć ? Oczywiście że młody wróci z takiej odległości i z dalszej ale to jest młody organizm,pewnie na zachodzie się tak leci ale młode są inaczej hodowane i graja o wielkie pieniądze są do "zajechania" i tyle w temacie.Na Barcelonę świadomie skazujemy gołębie na tułaczkę i poniewierkę aby sie potem cieszyć że gołąb "doczołgał się po kilku czy kilkunastu dniach to wątpliwy powód do zadowolenia wg.mnie ? ale to moje zdanie.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: