Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 20, 2019 15:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wielki finał na WG w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , kasa jest , ty piszesz chyba o MWG Mazury , ja naprawde nie obawiam sie konkurecji , ja w tamtym roku robie tam z 38 ptaköw zakoszowanych na 5 lotöw = 26 konkursöw , wiec chyba nie zle , do tego 20 najleprzy as _ lotnik z 1250 ptaköw , wiesz to ma inne przyczyny , ja bardzo niechetnie jerzdze samochodem taki dlugie trasy to ponad 1500 km , to dla mnie mordega , do czerska jest owiele blizej i jednorazowo , moge to zrobic , ja chce byc zawsze osobiscie na locie finalowym , mam nadzieje ze ty terz , i wtedy podyskutujemy , patrzac sobie w oczy , dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na razie ograniczmy się do rywalizacji .W takim razie wyślę 3 może 4 ptaki .DL
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo kslom teraz pisze w liczbie pojedynczej , tz tylko do ciebie , na twoje pytanie , ty prawie w karzdym poscie , nazywasz nas mordercamy , tymi mordercami byli hitlerowcy , wiec to znaczy my , czy ty tak naprawde znasz historie , to mam zasrzerzenia , ty znasz historie ale tylko z twojego punktu , jak ty mozesz pisac ze caly naröd Niemiecki to mordercy i szkopy , czy ty wiesz ile bylo dokonanych zamachöw na hitlera ?? szkoda ze zaden sie nie udal , möwi ci cos te nazwisko R Luxsenburg , czy rodzestwo Scholl ? , nasz naröd tego nie akceptowal nie byl o to pytany , ten ktöry sie sprzeciwial , byl likwidowany , jeszcze jedno pytanie ten Niemiec ktöry z tobo pracuje , dlaczego twierdzisz ze to fajny czlowiek ?? , przecierz ty , nie znasz jego histori , jest mozliwe , ze jego - ojciec - dziadek byl terz hitlerowcem i morderco , a ty möwisz Dobry czlowiek , czegos tu nie rozumie , ps ja nie pisze bzdur i Bolkem tez sie nie nazywam , moje imie to Grzegorz , kogo ty kochasz i szanujesz to masz racje to twoja sprawa , u mnie jest podobnie , halo Wiarus nie zawracaj sobie glowy , ja mam naprawde dosc kasy , to nie ten problem , ja mam w tym roku inne cele , i pozatym koncentröje sie na WG kaszuby , gdzie cie dalej zapraszam , w celu poröwnania . dobry lot Gregor

Jak przez twoje gardło przedzie pojęcie "Niemcy hitlerowskie" a nie tylko hitlerowcy to może zrozumiesz . To tacy jak ty starają się zmienić historię. Pamiętaj "niemieckie obozy koncentracyjne" a nie żadne inne. Czy słyszałeś o Janie Karskim? Fajnie opisał jak to dzielny naród przeciwstawiał się faszyzmowi pełniąc służbę na wieżyczkach strażniczych w Oświęcimiu. Jeszce mi tylko powiedz o niemieckim ruchu oporu to normalnie zejde z tego świata. Poczytaj sobie jakie były intencje "bohaterów" z 20.07.1944.
Poczytaj sobie stenogramy z Norymbergi. Żaden z tam sadzonych nic nie słyszał nic nie widział. To do licha kto popełnił te wszystkie zbrodnie?
Ostatni raz zapytam gdzie ja napisałem szkop??? No pokaż!!!
Do niedawna twierdziłeś ze masz na inię Gregor a teraz nazywasz się Grzegorz...Cóz za zmiana!!!
Kim ty właśnie jesteś Grzegorzem czy Gregorem...?????
Pamiętaj Niemcy hitlerowskie....Jak tak dalej twój naród będzie "upraszcza"ł pewne sprawy to za 100 lat okaże sie ze to Polska była odpowiedzialna za wszystko.

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja chcialbym się dowiedzieć coś o tych sześciu ptakach za 600zł. Wiadomo w podziale nagród nie uczestniczą, ale czy z aukcji po wg. właściciel bierze pieniądze. I kiedy taka opcja będzie możliwa, czy może już trzeba się zapisać i czekać?
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic bardziej prostszego Wystarczy zadzwonić do Sebastiana Ostai pogadać i po krzyku. Chyba ze na telefon tez nie masz???

ARTNATURA

Sebastian Ostoja-Lniski

ul. Okrężna 6, 89-650 Czersk

tel. 601 68 63 44

NIP 555-111-99-00

e-mail: artnatura1@wp.pl

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Na razie ograniczmy się do rywalizacji .W takim razie wyślę 3 może 4 ptaki .DL

Panie wiarus po co marnować gołębie. ........
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 17:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kslom , my coraz bardziej zbaczamy z zalorzonego tematu =lot finalowy w RPA , i dlatego to muj ostatni post na ten nurtujacy nas inny temat , ja wiem ze ja cie nie przekonam , ale jeszcze raz powtarzam , ja juz kilkakrotnie pisalem , ze to co wam wydarzylo z naszej strony , potepiam , sie tego wstydze , ale jeszcze raz to nie moja wina , ja nie staram sie zmienic historie , to sie odbylo i tego nie mozna zmienic , co do Niemieckiego ruchu oporu , to prosze pinformuj sie na temat Komunistyczna Partia - Niemiec , zobacz ile tam ludzi ( przewarznie mlodzi i studeci ) walczylo , przeciw NSDAP ( to partia - Hitlera ) , ilu ich zginelo , przez rozstszelanie , wiec nie möw ze niebylo oporu , wiec zastanöw sie czy naprawde chcesz zejsc z tego Swiata ??, krötka informacja do mojego Imienia , ja bylem chszczony w Polsce , na imie Grzegorz i te imie mialem w dowodzie , ja sie tego imiona nie wstydze , tylko po przyjezdzie do Niemiec 1978 rok , zaistnial problem przy zameldowaniu w urzedzie , w Niemczech , nie istnieje take imie , i nie mozna go poprawnie czytac , ps w naszym alfabecie nie istnieje ta litera rz , wiec dlatego ta zmiana imienia , przetlumaczenie z Grzegorza na Niemiecke to Gregor wiec Gregor , mam nadzieje ze ty to rozumiesz .Dobry lot Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lut 09, 2019 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Kslom tu jest odpowiedz o imię Grzegorz/

https://www.youtube.com/watch?v=e2zan33Rtg4
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lut 10, 2019 18:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie oglądacie filmiki tego gościa kris122 , to podobno jest jeden z mistrzów w PZHGP. I takich głupot nie da się słuchać. Pokazyje jakieś mewki i mówi ze ma zamówienia na wspólne golebniki. A od zniesienia jajek trzeba dwa miesiące do wysłania gołębi, czy ten kris122 widział gołębie pocztowe?
Marek.0305

WysłanyWysłany: Nie Lut 10, 2019 19:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy te mewki są gołębiami córki pana trzaskalika i te mewki są mądrzejsze niż te twoje łapance poza tym pan trzaskalik jest hodowca na wysokim poziomie lotuje z dobrym wynikiem czego tobie brak tak więc nie czepiaj się tego hodowcy bo u niego to ty nawet do sprzątania byś się nie nadawał.pzd
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 9:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Marek.0305 , a to zwracam honor , jezeli to taki mistrz jak piszesz. Może krzyżuje te ozdobne z swoimi lotnikami i dlatego ma takie sukcesy. Jak się nie mylę to mój znajomy kupił od tego Pana białe Delbary i po pierwszym locie już ich mie było.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 16:32
PostTemat postu : Wielki finał na WG w RPA
Odpowiedz z cytatem

Ten post to totalny kibel.
Po tym co tu przeczytałem to woła o pomste do nieba.
Kilku etatowych forumowiczów obrzuca się mięsem i to praktycznie w każdym zamieszczonym poście.
Gdy do komentarzy każdego postu dopadnie się kilka osób, którzy obecni są w każdym założonym temacie to powstaje totalne Szambo, wystarczy prześledzić forum a każdy zobaczy powtarzające się osoby, które jednoczenie obrzucają się mięsem. Wygląda to tak jakby ino czekali na taka sytuacje.
Widać zazdrość i obłudę hodowców na forum publicznym co ma i też miejsce w naszych sekcjach,oddziałach itp. Nic się nie zmienia.

To forum zatraciło się już w takim stopniu i odbiegło od celu funkcjonowania tego forum.
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Chyba jest to forum dotyczące hodowli gołębia pocztowego, a wygląda to jak totalny KIBEL I SZAMBO

Forum szpitala psychiatrycznego w Toszku.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lut 17, 2019 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lukasz_n , napisz coś o hodowli gołębi pocztowych. Chętnie poslucham co masz do powiedzenia w tym temacie. Idzie wiosna a więc tematów do dyskusji nie powinno Ci zabraknąć.DL.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: