Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 1:16 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pomoc z programem obliczeniowym Siedlaczka
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
xyz

WysłanyWysłany: Nie Lut 24, 2019 16:20
PostTemat postu : Pomoc z programem obliczeniowym Siedlaczka
Odpowiedz z cytatem

Witam, czy któryś z hodowców posiada może instrukcję do programu obliczeniowego Siedlaczka ?? Obecny rachmistrz zrezygnował z funkcji i nikt nie chce podjąć się zadania, oprócz jednego młodego hodowcy który nigdy nie miał z programem styczności. Więc potrzebujemy nauczyć się programu od podstaw.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
AKCES

WysłanyWysłany: Wto Lut 26, 2019 12:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeżeli macie zakupiony legalnie program,powinien być razem z instrukcja.
Jeśli natomiast instrukcji nie posiadacie najlepiej zwrócić się o nią do autora.
Kiedyś na nim liczyłem ,ale już kilkanaście lat posługuje się programem Pana Andrzeja W. i nie wiem czy Pan Siedlaczek nie wprowadził jakichś zmian, zresztą w związku ze zmianami regulaminów, które zmieniają się dosyć często aby program był na bieżąco kompatybilny z regulaminem, każdy programista takie zmiany powinien wprowadzać.
Pozdrawiam.D.L
AKCES

WysłanyWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO SKORO WYBRAŁEŚ TEN PROGRAM TO TAK JAK NAPISAŁEM WYŻEJ.
Natomiast jeszcze jedna podpowiedź ,mianowicie ważne jest na jakich programach liczą Oddziały w Twoim Okręgu, szczególnie te z którymi możecie Tworzyć Rejony lotowe lub wspólne listy okręgowe.
Zarówno program pana Siedlaczka jak i Pana Wojtasioka mogły kiedyś z sobą współpracować natomiast potrzebna była ingerencja któregoś z autorów. Obecnie nie wiem jak wygląda sytuacja warto to rozważyć bo jest w pewnym stopniu dodatkowe utrudnienie.A skoro masz sie uczyc od podstaw to niewielk różnicą. Co niektórzy uważają, że program A.W jest trudniejszy ale moim skromnym zdaniem posiada więcej możliwości.
Pozdrawiam
D.L.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: