Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 18, 2019 9:01 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołąb za 1 252 000 euro!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
videolotnik

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 11:32
PostTemat postu : Gołąb za 1 252 000 euro!!!
Odpowiedz z cytatem

Padł nowy rekord sprzedaży na pipa.be
Milion dwieście pięćdziesiąt dwa tysiące euro.

https://www.videolotnik.pl/2019/03/armando-najdrozszy-goab-swiata-armando.html

Oglądaj innych i daj się poznać innym hodowcom.
https://www.facebook.com/VideoLotnik
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
hodowca1234

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niesamowity rekord !!!
Gratulacje dla właściciela tego gołębia i dla portalu , który go sprzedał za taką astronomiczną kwotę .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 13:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niesamowite, dla właściciela ogromne gratulacje. Wyhodować ptaka który raz że zrobił wynik a dwa zdobył takie uznanie to miód na serce każdego hodowcy.

pozdrawiam DL
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 13:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście należą się gratulacje,byłem i oglądałem tego gołębia w Poznaniu,nawet szwagrowi powiedziałem by zwrócił uwagę co do tego gołębia.
Lata wyrzeczeń i nakładów na hodowle zwróciło się. I oto też chodzi,bo kasa też cieszy.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 15:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest to Prestiż uznanie a przede wszystkim autorytet i zaufanie Gratulacje dla hodowcy i powodzenia dla nabywcy U nas żeby gołąb na 14 wkładań był 14 razy pierwszy zdobył złoto i był olimpijczykiem jakiego jeszcze olimpijska arena nie widziała To i tak by za taka sumę nie poszedł Gdyby Płowy 808 wylatał taki wynik w Belgi To myślę że taka suma byłaby dla tego ptaka osiągalna
Przypomniało mi się jak za czasów komuny gdy spotkał się Polak z Czechem i się przekomarzali kto ma więcej Polak mówi a my i tak jesteśmy lepsi bo mamy Morze A Czech mówi a my mamy ryby Teraz by można było powiedzieć my mamy najlepsze gołębie a Belg mógłby odpowiedzieć a my mamy autorytet i pieniądze Na coś takiego pracuje się autorytetem całego stowarzyszenia a nie aferami Pozdrawiam dl
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 17:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tu jest ten gołąb na żywo w Poznaniu gdyby ktoś chciał podejrzeć, jak widać zachowuje się swobodnie jak gdyby znał swoją wartość. Fajny gołąb, nawet chyba lepiej jak na tym zdjęciu wygląda.

od 11:38 https://www.youtube.com/watch?v=aC7Q6QK0Mik&vl=en

pozdrawiam DL
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 19:38
PostTemat postu : Czekamy ???
Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo ciekawe te zachodnie fanaberie i kaprysy bogaczy mam tylko jedno pytanie Polacy na olimpiadach wygrywają od lat prawie wszystko,złotych medalistów mamy dziesiątki,rodowody mają wspaniałe "zachodnie"więc dlaczego nam Polakom nikt nie chce zapłacić choć 10%takiej kwoty ?.Traktuje się nas w świecie "gołębiarskim"podobnie jak w UE jak kraj i obywateli drugiej kategorii jeżeli chodzi o zakup naszych olimpijczyków oferuje się nam marne "psie" pieniądze ??? Może ktoś z kolegów tak zachwycających się tą kwotą potrafi to logicznie wytłumaczyć ?-czekamy ?
hodowca1234

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego teraz kibic... wytłumaczenie jest jedno . My Polacy nie potrafimy uszanować mistrzów naszego sportu i wciąż ich krytykujemy na co przykładem jest to forum . Opluwamy wszystko co wybija się ponad przeciętność ,a mamy wymagać od innych aby nas doceniali ? Belgowie czy Holendrzy potrafią się promować i ich wyniki są wyżej cenione niż naszych gołębi . Niedawno na tym forum pisano ,że wszystko co zachodnie jest kiepskie , a liczą się tylko polskie asy z krwi i kości . Ty teraz piszesz ,ze nasze olimpijczyki tez mają zachodnie pochodzenie i komu tu wierzyć ? A tak na poważnie przeczytaj sobie ostatni temat , który wzbudził tyle krytyki tych wielkich znawców naszego sportu i tam jest znacząca odpowiedz na twoje pytanie . Sam wychwycisz , które wypowiedzi .
A tak na marginesie :
Kolega wiarus torpedował również ten temat i nie było popleczników to szybko usunął swój post . Czy to jest normalne .
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dziecinne te Twoje pytanie, dla mnie to tak jakbyś nie miał bladego pojęcia czym jest reklama i marketing oraz uprzywilejowana pozycja. Belgowie z racji tradycji w sporcie gołębiarskim zawsze będą bardziej od nas uprzywilejowani. Po drugie reklama i marketing. Ilu hodowców polskich jest obecna w wydawanych na zachodzie wydawnictwach reklamowych? ilu ma strony w języku angielskim gdzie potencjalny nabywca mógłby dowiedzieć się czegoś o hodowcy i jego ptakach? ile hodowców polskich bierze udział w międzynarodowych imprezach wystawienniczych? ilu hodowców polskich rzetelnie prowadzi swoją buchalterię hodowlaną i wystawia rodowody na swoje ptaki? przecież czytając tu co niektóre wpisy dotyczące wystawiania rodowodów to najlepiej na serwetce pisać pochodzenie. Jak znajdziesz odpowiedź na te pytania to zrozumiesz że jeszcze długa droga do upowszechnienia Polskich ptaków i hodowców przed nami. A pierwsze jaskółki już są i pomału nasi hodowcy i sprzedają i są obecni na zachodzie. W tym roku w Kortrijk wystawiała się stacja Ovigor Ponderosa i jak widziałem zainteresowanie gołębiami było duże więc jak widać i Belgowie są w stanie interesować się polskimi ptakami trzeba im tylko umieć podawać je na tacy tak samo jak oni nam.

pozdrawiam DL
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Teraz kibic Doskonale wiesz dlaczego tak jest i tu żadne tłumaczenie tobie nie jest potrzebne Ponieważ tobie chodzi o rozkręcenie tematu bo odpowiedz to Ty kolego znasz doskonale
Ja w poprzedniej mojej wypowiedzi myślę że ująłem to dosłownie Polskich olimpijczyków nikt zwłaszcza z wschodu jak również z zachodu bo z stamtąd są ci nadziani kupcy nie bierze na poważnie W każdej sprzedaży jaka by ona nie była potrzebny jest autorytet Jako stary wyjadacz tego sportu wiesz o tym doskonale i zapewne pamiętasz smród z pod Wrocławia Później Wielkopolska gdzie na silę robiono olimpijczyka gdzie podczas kontroli hodowca uciekł za stodołę i choćby ten rok z pomylonymi numerami To wszystko kolego idzie w świat Później Falsyfikaty zachodnie dokręcą scenariusze i mamy jak mamy Co rusz przekręty po oddziałach unieważnianie wyników Czy myślisz ze to wszystko wpływa na autorytet naszego związku i nas i napędza nam kupców Gdyby to były lata osiemdziesiąte gdzie było jedno czasopismo i pisano tam to co chciano aby nam przekazach a nie to co my chcieliśmy wiedzieć to nikt by dziś o niczym nie wiedział Dziś niczego się nie ukryje konfident goni konfidenta i jeszcze nie zjadłeś a oni już wiedzą czym będziesz srał ja już w tym sporcie siedzę kupę lat i przeżyłem już nie jedno i nie jednego wielkiego mistrza gdzie później okazało się ze to jeden wielki przekręt Zapewne pamiętasz trzykrotnego mistrza Polski z Krapkowic lub świętą trójcę z dolnego śląska Takich przykładów na dzień dzisiejszy mógłbym ci podać jak Bóg mi świadkiem kilka dziesiątek a kto na tym cierpi Bogu ducha winni hodowcy Bo na zachodzie wszystkich wrzuca się do jednego wora . I co z tego że my wiemy że tu są znakomite gołębie jak większą sumę osiągnie zachodni brojler który całe życie skakał z deski na deskę jak Polski olimpijczyk Pozdrawiam Kolego
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega wiarus nie tylko torpedował ten temat,i widząc krytykę swojego postępowania to szybko usunął go, ale tu jest klu tej sprawy że także wpłynął na administratora na szybkie usunięcie niewygodnych dla niego wpisów.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Rudy51 Nikt nie usunął mojego wpisu gdyż usunąłem go sam Ponieważ Kolega Wiarus usunął swój Post a ja odniosłem sie do tego postu którego już nie było nie widziałem dalej sensu go tu trzymać Gdyż ktoś wchodząc nie wie o co chodzi Pozdrawiam
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Więc mój w przeciwieństwie do Twojego został usunięty.A tylko w nim zwróciłem się że nie potrzebna to ironia w jego wpisie i msza i ksiądz nie jest tu potrzebny.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol spokojny24 , podziwiam twojo odwage , tak na ten temat pisac , mam nadzieje ze jestes Polakem , jest tak jak piszesz , Polskim hodowcom brakuje autorytetu , te sprawy z waszymy werifikacjamy , do tego ten Olimpijczyk z innym numerem , w zadnym kraju na zachodzie nie ma werifikacji wyniköw po lotach , nasze wyniki so werifikowane po karzdym locie i drogo elektroniczno przekazywane do zarzadu glöwnego , nie ma tu morzliwosci robienia wyniku , wynik jest od razu kontrolowany , wiec take wybryki jak z waszym Olimpijczykem w kat F , u nas so niemorzliwe , ps napisze ci jedno anegdote , ja tego nie twierdze , to komentarze hodowcöw z zachodnich krajöw , dotyczy Olimpiady i wyniki Polskich ptaköw , istnieje take zdanie , tych nie trzeba ogladac , oni i tak oszukujo , chodzi o kat Sport , nie Standart , wiec jest tak jak jest , aby to zmienic , musicie u siebie zaczac robic solidno , przejrzysto robote , nie zaklamywac pochodzenia tych ptaköw , podawac orginalne rodowody , nie kopiowane .ja szanuje wszystkich polskich hodowcöw ktörzy majo czyste wyniki .wiec do roboty , moze nadejdo czasy , ze za polskie Olimpijczyki , bedziecie mogli brac , po 15000- 200000 euro , z wyjatkowe moze wiecej . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 daj już spokój my już sami potrafimy uporządkować swoje podwórko.Każdy chciałby nas pouczać.Unia chce nasz pouczać,Ty teraz też zaczynasz pouczać ,czy jak ty to rozumiesz.My naprawdę sami o sobie potrafimy zadbać.Powoli i się wszystko po zmienia.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: