Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Maj 21, 2019 4:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mam sprawę,a raczej prośbę.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 6:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kiedy byłem małym chłopcem to moje myślenie było takie same jak mireczka
też wtedy chciałem zakupić lub nabyć w różnej formie tego znaczenia gołąbki co robią i zaraz będą robić konkursy.I napotkałem starego doświadczonego hodowcę który sprowadził mnie na ziemię.Tak się chłopcze nie da aby mieć osiągnięcia musisz dużo pracy w to włożyć,dużo miłości do gołębi i doświadczenia.I teraz jest już inne moje myślenie,upłynęło od tego czasu wiele lat.Ale widzę że dla innych takie myślenie nadal trwa.Fajnie by było kupić i to jeszcze za grosze i jeszcze z wypisaną gwarancja że gołąb będzie od razu robił konkursy i to jeszcze same pierwsze.I wtedy na tym forum sami mistrzowie by byli,i już nie było by z kim tu pogadać.Gratuluję takiego myślenia.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek Kolego nie rób tego Prosze:)
Rysiu ma same kiepskie listonosze.
Śledzę na Fejsie Rysia poczynania.
I nie ma on zbytnio aż takiego brania.
Też tam Kolegów nazywa trolami.
A młodych naiwnych wabi kwiatami.
Lecz słabo przędzie i nic nie schodzi.
Bo Rysia znają nawet Ci Młodzi.
Ale pozatym jest Tam wesoło.
Bo Rysiu z złości marszy swe czoło.
Myślę że Tobie Rysiu nie sprzeda.
Ja też chciałem kupić powiedział że Nie Da!
Nawet za koło od Daćki Dustera.
Powiedział że jeszcze mnie sponiewiera.
Więc dałem spokój Naszemu Rysiowi.
Niech nadal tymi kwiatami łowi. :)
Pozdrawiam.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 9:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor ja tylko z uśmiechem politowania mogę poczytać te twoje "rewelacje" które Ty tu przytaczasz. W chwili obecnej nie ma w Niemczech zawodnika który byłby w stanie mnie w jakikolwiek sposób zainteresować swoim gołębiami. A to że mówię szrot to znaczy że szrot, poziom lecenia w Niemczech jest mizerny, gdybyście musieli spełniać prosty warunek punktów wkładań jakie obowiązują w Polsce to w jeden sezon tego waszego VDB by nie było. To że ogrywasz tych leśnych dziadków i robisz wynik w mizernej konkurencji starych miłośników to ja tylko z politowaniem na te Twoje chwalenie się spojrzeć mogę. Ty być może u niezorientowanych możesz robić wrażenie u mnie możesz tylko tym swoim samochwalstwem uśmiech politowania wywołać. Znany niemiecki hodowcy co roku w Polsce organizujący imprezy i sprzedający w Polsce mnóstwo swoich gołębi w prywatnych rozmowach mówi "DRAMAT" tak że jeszcze dekada i pozostanie w Bundes Republice wspomnienie po leceniu.

pozdrawiam DL
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy51 , aż taki msciwy nie jestem , mogę Wiarusowi jedną sztukę sprzedać do rozplodu , ale zaznaczam to nie są tanie rzeczy, nie wiem czy go stać na taki zakup.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 10:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Rudy51 , aż taki msciwy nie jestem , mogę Wiarusowi jedną sztukę sprzedać do rozplodu , ale zaznaczam to nie są tanie rzeczy, nie wiem czy go stać na taki zakup.

Weź już przestań bo mnie denerwujesz.
Tak siedzisz przed kompem i się popisujesz.
Robisz sobie jaja a jaj ci brakuje.
Obrarzasz Człowieka co lata Lotuje.
Już Każdy na Forum zna te twoje śpiewki.
Więc przestań już proszę bo to nie przelewki.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja sobie robię jaja , to Ty robisz sobie jaja z Wiarusa. Ja chcę chlopu pomóc, a Ty co wierszyki , zamiast konkretnej pomocy. np. golebie do rozplodu. On wie co ja mam , bo mój jeden wygrał z jego setką a później dał mistrza drugiwgo WG.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 17:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To nie powinno być forum dla nerwowych,ani tych co chcą za wszelką cenę drugiego zdyskredytować . Bo napewno są w błędzie jeżeli twierdzą że doda to im splendoru.Nic z tego koledzy jeżeli tak myślicie.Są tu też tacy co mają tą inność w sobie,ale czy z tego powodu są gorsi od nas, Więc mam dla tych bardziej nerwowych,najlepsze to" nie wchodż nie otwieraj,nie zamieszczaj."będzie to dla obu stron bardziej przydatne jak ciągłe obrażanie.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 18:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Ttedy , ja tez z usmiechem politowania , czytam to co ty piszesz , naprawde , obawiam sie ze ty masz naprawde duze problemy , ty musisz byc naprawde wielkim Hodowco , ze morzesz rezygnowac z Niemieckich ptaköw , prosze napisz jake wyniki ty osiagasz w tym wielkim zwiazku , twierdzac ze nasze wyniki so mizerne , wiec twoje so chyba w poröwnaniu z moimy leprze , ty nie znasz struktury naszego zwiazku , u nas nie ma sekcji , mamy tylko jeden punkt koszowania tam koszuje caly oddzial , warzne ze jest zakoszowanych 250 ptaköw wtedy mozna przeprowadzic lot , ilos hodowcöw nie interesuje , ja sie nie chwale tego nie potrzebuje , nie robie sobie reklamy , nie szukam kupcöw , oni mnie szukajo , ci hodowcy wiedzo jake wyniki ja posiadam , jeszcze jedno do tych lesnich dziadköw , to przewarznie bardzo dobrzy hodowcy z wieloletnim doswiadczeniem i z wyselekcjowano druzyno , oni koszujo po 25 - 35 ptaköw , ale z nimy wygrac jest cierzko , oni stawiajo na jakosc , nie ilosc , u was jest odwrotnie , powiedz mi jesli to pytanie nie za trödne , gdzie jest jatwiej zrobic konkurs tz 1000 ptaköw ale tylko ptaki ktöre so w stanie zrobic konkurs , lub z5- 6 tys gdzie 2, 3 tysiace ginie , nie wraca do domu , te ptaki so niejednokrotnie zle przygotowane , nie majo formy , i so niejednokrotnie chore , no jak uwarzasz ??. dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Kwi 03, 2019 21:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy mam coś dla ciebie ten hodowca ci pomoże masz do niego nawet telefon ;)

Super rozpłodowy samczyk czerwony linia z strony ojca Płowy 808 i syn Portugal hod. Karol Paszek, od strony matki linia gołębi śp.Pawła Radwańskiego.Samczyk z dokumentacją pochodzenia.Tel.510345327

https://www.zloteskrzydlo.pl/infusions/aukcje/aukcja.php?id=1717

rudy51

WysłanyWysłany: Sro Kwi 03, 2019 21:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:

Super rozpłodowy samczyk czerwony linia z strony ojca Płowy 808 i syn Portugal hod. Karol Paszek, od strony matki linia gołębi śp.Pawła Radwańskiego.Samczyk z dokumentacją pochodzenia.Tel.510345327

Musisz do niego zadzwonić by coś tobie odpalił za najaranie mu klientów.
Musisz wszystkie tu zamieścić będzie miał darmową reklamę.Widać że wiesz jak się działa w marketingu internetowym.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 4:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:

Musisz wszystkie tu zamieścić będzie miał darmową reklamę.Widać że wiesz jak się działa w marketingu internetowym.

RACZEJ NIC BY Z TEGO NIE BYŁO BO PODPÓŚCIŁEM TEGO CWANIAKOWATEGO MĄDRALE PRZY PARU LICYTACJACH I PAJAC PŁACIŁ JAK ZA ZBOŻE MYŚLAŁ ŻE MNIE CYKNOŁ A TU LIPA CAŁKIEM NIE ZALEŻALO MI NA TYCH LICYTACJACH HE HE A JUŻ SZCZYTEM BYŁA LICYTACJA SZARKA ..... PODBIJAL MNIE BO PISAŁEM ŻE MNI ZALEŻY I KUPIŁ NIECH SIĘ CIESZY .
DO LICYTACJI TRZEBA MIEĆ GLOWE I WIEDZIĆ DO KĄD MOŻNA SIĘ BAWIĆ BO SIĘ MOŻNA PRZELICZYĆ :(

rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 5:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:

RACZEJ NIC BY Z TEGO NIE BYŁO BO PODPÓŚCIŁEM TEGO CWANIAKOWATEGO MĄDRALE PRZY PARU LICYTACJACH I PAJAC PŁACIŁ JAK ZA ZBOŻE MYŚLAŁ ŻE MNIE CYKNOŁ A TU LIPA CAŁKIEM NIE ZALEŻALO MI NA TYCH LICYTACJACH HE HE A JUŻ SZCZYTEM BYŁA LICYTACJA SZARKA ..... PODBIJAL MNIE BO PISAŁEM ŻE MNI ZALEŻY I KUPIŁ NIECH SIĘ CIESZY .
DO LICYTACJI TRZEBA MIEĆ GLOWE I WIEDZIĆ DO KĄD MOŻNA SIĘ BAWIĆ BO SIĘ MOŻNA PRZELICZYĆ :(

A mnie swojej historii przedstawiać nie musisz,Mnie twoje licytacje nie interesują. Chcesz się tu wszystkim pochwalić że w jakiś licytacjach udział brałeś.Rzeczywiście jest to powód do dumy. Oj prosty z Ciebie człowiek prosty. A cyknięty to uważam kolego to Ty jesteś i to od urodzenia.A jak narazie to udanych licytacji życzę jak to jest tak ważne dla Ciebie.

Mirek2001 jeszcze trochę i twoja wyobrażnia wyprodukuje to że to ty cyknąłeś tego Chińczyka co wylicytował gołębia za 1.250.000 euro.Chłopie masz wyobrażnię jak z tym przesuniętym gołębnikiem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: