Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 06, 2019 20:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Składki pzhgp
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Crashash.

WysłanyWysłany: Sro Kwi 03, 2019 22:24
PostTemat postu : Składki pzhgp
Odpowiedz z cytatem

Witam czy jako nowo wstępujący do oddziału i sekcji pzhgp młody hodowca przysługują mu zniżki na opłaty ? Mógłby mi to ktoś dokładniej rozpisać na co i jak ? Pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
AKCES

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego po pierwsze - jednym z warunków wstąpienia i równocześnie przyjęcia do PZHGP jest znajomość Statutu oraz pozostałych regulaminów i przepisów związkowych.Wszystkie znajdują się na stronie PZHGP Zarządu Głównego.
po drugie -działalność PZHGP w głównej mierze opiera się składkach członkowskich płaconych przez poszczególnych hodowców .Wyjątek stanowią
członkowie zasłużeni dla PZHGP .SA również w niektórych Oddziałach sponsorzy, którzy wspomagają te Oddziały i tam z pewnością opłaty są niższe.Zebrane ,,składki' w danej jednostce chodzi głownie o Oddział muszą pokryć planowane wydatki ,jeśli ktoś zapłaci mniej pozostali muszą to wyrównać. To czy nowo wstępujący hodowca może mieć jakąś zniżkę zależy od władz Oddziału do którego wstępuje. Ponieważ preliminarz budżetowy jest przyjmowany w lutym takie decyzje już zapadły. Dla przykładu w moim Oddziale jest taka zniżka przez pierwsze dwa lata dla nowo wstępującego ale
jest to wewnętrzna decyzja Oddziału.
Pozdrawiam D.L
AKCES

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego po pierwsze - jednym z warunków wstąpienia i równocześnie przyjęcia do PZHGP jest znajomość Statutu oraz pozostałych regulaminów i przepisów związkowych.Wszystkie znajdują się na stronie PZHGP Zarządu Głównego.
po drugie -działalność PZHGP w głównej mierze opiera się składkach członkowskich płaconych przez poszczególnych hodowców .Wyjątek stanowią
członkowie zasłużeni dla PZHGP .SA również w niektórych Oddziałach sponsorzy, którzy wspomagają te Oddziały i tam z pewnością opłaty są niższe.Zebrane ,,składki' w danej jednostce chodzi głownie o Oddział muszą pokryć planowane wydatki ,jeśli ktoś zapłaci mniej pozostali muszą to wyrównać. To czy nowo wstępujący hodowca może mieć jakąś zniżkę zależy od władz Oddziału do którego wstępuje. Ponieważ preliminarz budżetowy jest przyjmowany w lutym takie decyzje już zapadły. Dla przykładu w moim Oddziale jest taka zniżka przez pierwsze dwa lata dla nowo wstępującego ale
jest to wewnętrzna decyzja Oddziału.
Pozdrawiam D.L
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Pozwolę sobie zadać takie pytanie. A jak jest z ezaminem takiego nowego Hodowcy jak to się odbywa kto egzaminuje jakie pytania (przyład) są zadawane ile to trwa i czy jest jakaś selekcja czy tylko sztuka.?
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wystarczy że kasę zapłacisz i nikt o nic nie będzie pytał Tak ze kolego zapisuj się i lotuj i nie za dużo czytaj to forum Abyś na samym początku nie zwariował i nie stał się w przyszłości jak większość tu piszących Bo jak się naczytasz pierdół papierowych mistrzów i przesiąkniesz tą nienawiścią to szybciej skończysz jak zaczniesz Z mojej strony życzę powodzenia Pozdrawiam Dobrych lotów
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Wystarczy że kasę zapłacisz i nikt o nic nie będzie pytał Tak ze kolego zapisuj się i lotuj i nie za dużo czytaj to forum Abyś na samym początku nie zwariował i nie stał się w przyszłości jak większość tu piszących Bo jak się naczytasz pierdół papierowych mistrzów i przesiąkniesz tą nienawiścią to szybciej skończysz jak zaczniesz Z mojej strony życzę powodzenia Pozdrawiam Dobrych lotów

Rozumiem i Dziękuję.
Pozdrawiam i Wszystkiego Dobrego.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 13:14
PostTemat postu : Re: Składki pzhgp
Odpowiedz z cytatem

Crashash. napisał:
Witam czy jako nowo wstępujący do oddziału i sekcji pzhgp młody hodowca przysługują mu zniżki na opłaty ? Mógłby mi to ktoś dokładniej rozpisać na co i jak ? Pozdrawiam DL

Wszystko zależy od Delegatów Na Walne i Władz Oddziału jakie podejmą uchwały . Z doświadczenia wiem że raczej ten nowo wstępujący to nie ma za słodko . Jeśli Oddział poczynił jakieś inwestycje typu zakup samochody remont pomieszczeń itp. a na to były zbierane dodatkowo składki to powinieneś liczyć się z tym że swoją cegełkę trzeba będzie dołożyć . Jeśli zapisujesz się dopiero na loty młodych to składkę płacisz mniejszą w moim Oddziele jest to 50% podstawowej . Nie które Oddziały sprzedają obrączki z puli dodatkowych i jest to wtedy drożej . A tak po za tym to najczęściej jesteś rekomendowany przez dwóch kolegów (wprowadzających )najczęściej są to osoby z Zarządu . WYPEŁNISZ DEKLARACJE I POWODZENIA ŻYCZE DOBRY LOT ;)))

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 14:35
PostTemat postu : Re: Składki pzhgp
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Crashash. napisał:

Wszystko zależy od Delegatów Na Walne i Władz Oddziału jakie podejmą uchwały . Z doświadczenia wiem że raczej ten nowo wstępujący to nie ma za słodko . Jeśli Oddział poczynił jakieś inwestycje typu zakup samochody remont pomieszczeń itp. a na to były zbierane dodatkowo składki to powinieneś liczyć się z tym że swoją cegełkę trzeba będzie dołożyć . Jeśli zapisujesz się dopiero na loty młodych to składkę płacisz mniejszą w moim Oddziele jest to 50% podstawowej . Nie które Oddziały sprzedają obrączki z puli dodatkowych i jest to wtedy drożej . A tak po za tym to najczęściej jesteś rekomendowany przez dwóch kolegów (wprowadzających )najczęściej są to osoby z Zarządu . WYPEŁNISZ DEKLARACJE I POWODZENIA ŻYCZE DOBRY LOT ;)))

Kolego mirek2001 nie strasz kolegi nowo wstępującemu że nie będzie miał słodko,może jeszcze mu napisz że za cały samochód będzie musiał zapłacić i za wszystkie remonty.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

,,Tak samo mogą powiedzieć o tobie i nosa wtyka a na niczym się nie zna. Prosta rada dla ciebie nie wchodż, nie czytaj, nie zamieszczaj,a jak już to zrobisz to przynajmniej nie obrażaj. ,,

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
,,Tak samo mogą powiedzieć o tobie i nosa wtyka a na niczym się nie zna. Prosta rada dla ciebie nie wchodż, nie czytaj, nie zamieszczaj,a jak już to zrobisz to przynajmniej nie obrażaj. ,,

Mirek ty jesteś rudy51,to kim ja tutaj jestem.Chyba że ja to jestem ja, a ty jesteś plagiator.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:

Mirek ty jesteś rudy51,to kim ja tutaj jestem.Chyba że ja to jestem ja, a ty jesteś plagiator.

hodowca okularki przetrzej, cudzysłów ze szkoły pamiętasz ,
bo ja ze szkoły pamiętam jeszcze wyliczankę ja to ja ty to ty kto jest głupi ja czy ty?

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 21:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:

bo ja ze szkoły pamiętam jeszcze wyliczankę ja to ja ty to ty kto jest głupi ja czy ty?

Wcale co do twojej osoby to się nie dziwię , niektórzy ludzie na starość dziecinnieją,a ty wyrażnie do nich należysz. I dziękuje że wreście nazwałeś mnie hodowcą tak jestem od kilkunasty lat hodowcą gołębi pocztowych.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 21:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:

Wcale co do twojej osoby to się nie dziwię , niektórzy ludzie na starość dziecinnieją,a ty wyrażnie do nich należysz. I dziękuje że wreście nazwałeś mnie hodowcą tak jestem od kilkunasty lat hodowcą gołębi pocztowych.

skleroza nie boli trzeba się nachodzić oj trzeba jak się nicku nie pamięta albo ci go blokują oj zle z tobą zle

NO DOBRA KOŃEC TRZEBA RANO WSTAĆ GASIC ŚWIATŁA PENSIONSRIUSZE CISZ NOCNA ,,,,,GAŚIĆ ŚWIATŁO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 22:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie będzie Za słodko no rozumiem rozumiem
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 5:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I co pensjonariuszu obudziłeś się już. Ty jednak potrafisz w bardzo obrazowy sposób swą osobę przedstawić.Rzeczywiście pensjonariusza pewnego domu przypominasz. Nie chcę się pastwić nad Tobą i przemilczę fakt jakiego domu. Żebyś ty jeszcze tak jak to światło sprawnie wyłączasz ,potrafił swoje szare komórki do racjonalnego myślenia włączyć.Ale to już za skomplikowana technika chyba dla Ciebie kolego mirku2001
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: