Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Maj 21, 2019 4:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZROZUMIEĆ JĘZYK POLSKI ?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 21:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewne rzeczy trzeba zrozumieć,mianowicie to że ludzie w realu nie zachowują się tak wobec siebie.Istnieje pewien dystans w relacjach czego tu brak.Dlatego
nie należy forum traktować nader serio.piszę na kilku forach dwa z nich są o tematyce gołębiarskiej i tu jest straszna partyzantka ponieważ brak tożsamości.Tam gdzie ludzie piszą pod swoim nazwiskiem takie zjawisko nie występuje.Może więc można by coś z tym zrobić.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 21:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Pewne rzeczy trzeba zrozumieć,mianowicie to że ludzie w realu nie zachowują się tak wobec siebie.Istnieje pewien dystans w relacjach czego tu brak.Dlatego
nie należy forum traktować nader serio.piszę na kilku forach dwa z nich są o tematyce gołębiarskiej i tu jest straszna partyzantka ponieważ brak tożsamości.Tam gdzie ludzie piszą pod swoim nazwiskiem takie zjawisko nie występuje.Może więc można by coś z tym zrobić.

My bez żadnego bata powinniśmy wiedzieć jak ze sobą rozmawiać i nauczyć się szacunku do wszystkich nie zależnie czy jest mistrzem, czy był mistrzem i jakie doświadczenie posiada bo nie ma żadnego wśród nas hodowcy co od razu to doświadczenie zdobył.I to wszyscy zrozumieć powinni.W każdej dyskusji zdarza się tarcie bo od tego jest dyskusja ale nie powinna być siekanka. Myślę że masz takie samo zdanie.
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Kwi 06, 2019 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
spokojny24 napisał:
No ludziska miarka się chyba już przebrała i należałoby już trochę odpocząć Bo od tego jadu niedługo klawiatury popalicie Aż strach pomyśleć że to piszą ludzie których łączy wspólne hobby

A jad wiarusa i tych innych od nas podobno mądrzejszych Tobie nie przeszkadza,trzeba być kolego obiektywnym.A nie stosować moralność Kalego.Bo to koledzy,więc jeżeli tacy to koledzy to ja dziękuję Pozdrawiam.

I tu Kolego jesteś w błędzie Gdyż wpis mój był ogólny i nikogo personalnie w nim nie wymieniłem Co do kolegów To ja mam w swoim otoczeniu i na tym forum ich nie szukałem i szukał nie będę Ja porad jak również gołębi nie potrzebuje tak że swojej głowy wazeliną smarować nie muszę I dla mnie osobiście jest bez różnicy Czy jest to Wiarus czy Rudy51 Tak ze myślę ze się rozumiemy Pozdrawiam Dobrych lotów
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 06, 2019 16:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
rudy51 napisał:
spokojny24 napisał:
No ludziska miarka się chyba już przebrała i należałoby już trochę odpocząć Bo od tego jadu niedługo klawiatury popalicie Aż strach pomyśleć że to piszą ludzie których łączy wspólne hobby

A jad wiarusa i tych innych od nas podobno mądrzejszych Tobie nie przeszkadza,trzeba być kolego obiektywnym.A nie stosować moralność Kalego.Bo to koledzy,więc jeżeli tacy to koledzy to ja dziękuję Pozdrawiam.

I tu Kolego jesteś w błędzie Gdyż wpis mój był ogólny i nikogo personalnie w nim nie wymieniłem Co do kolegów To ja mam w swoim otoczeniu i na tym forum ich nie szukałem i szukał nie będę Ja porad jak również gołębi nie potrzebuje tak że swojej głowy wazeliną smarować nie muszę I dla mnie osobiście jest bez różnicy Czy jest to Wiarus czy Rudy51 Tak ze myślę ze się rozumiemy Pozdrawiam Dobrych lotów

Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienie ,i to teraz odnosi się do ogółu.Ja on oni my wszyscy robimy tu można powiedzieć sajgon. I to z wielkim wstydem muszę przyznać.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: