Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 23, 2019 17:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
co robić???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hamajuma

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 8:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No dobra. Uznajmy, że był ciężki (dla niektórych lot)! Proszę o wykazanie na dzień dzisiejszy braków po tym locie, bo może się okazać, że tylko dla niektórych był to katastrofalny lot. Ale dla czołówki ten lot zapewne był tylko lotem wymagającym.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="mirek2001"],,
rudy51 napisał:
No i tu mam ciebie kłamco i mataczu.Zamieściłeś pierwszy post ale nie ten co był bo go kolego zmieniłeś nic w przyrodzie kłamco i obłudniku nie ginie.
W sobotę 18,05 zamieściłeś bardzo nieprzyjemny obrażający,by go w niedzielę całkowicie na drugi dzień 19.05 w niedzielę zmienić już innej treści ja należą do tych co czytają uważnie kto co pisze,ale także co ja piszę kolego kłamco obłudniku.więc popatrz na niego kiedy został zamieniony. Jest wszystko jak na dłoni nawet godziny zamieszczenia a póżniej zmiany. Pierdoły najpierw zamieściłeś i wiedząc że poruta wyjdzie że regulaminów i przepisów nie znasz wielki działaczu związkowy szybko na drugi dzień matole zmieniłeś i chcesz tu przed wszystkimi głupa palić. Kolego nie ze mną te numery .WIĘC NIE PISZESZ CAŁY CZAS TO SAMO I W TEMACIE MIRKU KOLEGO DROGI........ ,,

MOŻE I WINNY ALE ZACZEPKI SZUKA IDIOTA I KŁAM UCZCIWYM HODOWCOM CIĘŻKO PRACUJĄCYM DLA OGÓŁU ZADAJE A TWOJA ODPOWIEDZ : https://www.youtube.com/watch?v=RFyoLcuRNls

dobitnie pokazuje twój stan emocjonalny i stan świadomości a do modera to ty latasz skomleć nie ja .....

Nie rozśmieszaj mnie,jak tak bronisz się przed tym moderatorem to coś w tym musi być,przecież nikt tej kwestii teraz nie poruszał.
waldix

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.koledzy tylko spokojnie.taka wymiana postów do niczego konkretnego nie prowadzi.bo dużo szumu a mało wiedzy.ktos tu wspomniał że może ktoś z zg się wypowie.dobrze by tak się stało.kolego Mirku ja na następny punkt wkladan nie mogłem pojechać gdyż tam po prostu nie było miejsca.dzwonilem i się dowiadywałem, tym bardziej że byłby to ewenement w naszym sporcie.pozdr.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 13:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.koledzy tylko spokojnie.taka wymiana postów do niczego konkretnego nie prowadzi.bo dużo szumu a mało wiedzy.ktos tu wspomniał że może ktoś z zg się wypowie.dobrze by tak się stało.kolego Mirku ja na następny punkt wkladan nie mogłem pojechać gdyż tam po prostu nie było miejsca.dzwonilem i się dowiadywałem, tym bardziej że byłby to ewenement w naszym sporcie.pozdr.

PO TO ZADALEM TO PYTANIE NA PRZYSZLOŚĆ .GK.L . LUB Z.G .

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 14:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
waldix napisał:

Na przyszłość to kolego się lecz. Bo mirek zadał tu na forum pytanie i już tu będzie od głównej komisji lotowej jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz i tłumaczenie się przed samym mirkiem2001,chłopie czy ciebie już naprawdę porąbało.Takie brednie wypisywać,młodym to ty możesz zaimponować choć myślę że i oni z politowaniem czytają co ty za brednie tu piszesz.Jakiś niedouczony na punkcie wkładań zapieprzył sprawę a ty chcesz tłumaczenia najwyższych organów związkowych.Mirek idż się prześpi bo bredzisz.On zadał pytanie na przyszłość ale trzeba być walniętym.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 15:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
waldix napisał:

Na przyszłość to kolego się lecz. Bo mirek zadał tu na forum pytanie i już tu będzie od głównej komisji lotowej jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz i tłumaczenie się przed samym mirkiem2001,chłopie czy ciebie już naprawdę porąbało.Takie brednie wypisywać,młodym to ty możesz zaimponować choć myślę że i oni z politowaniem czytają co ty za brednie tu piszesz.Jakiś niedouczony na punkcie wkładań zapieprzył sprawę a ty chcesz tłumaczenia najwyższych organów związkowych.Mirek idż się prześpi bo bredzisz.On zadał pytanie na przyszłość ale trzeba być walniętym.

Po pierwsze nie <jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz >
NASZEMU ZWIĄZKOWI PRZEWODZ Z.G na którego czele stoi PREZYDIUM ZARZĄDU a na czele P.Z.G stoi PREZYDENT I V-CE PREZYDENCI to by ci uzmysłowić gdzie żyjesz .... nie prezes tak jak to kolega z za Odry napisał chcąc dokopać po wyborze Kolegi Krzysztofa Kawalera na tą zaszczytną funkcję nazywając go prezesem .
Po drugie o wyjaśnienie wszelkich niejasności regulaminowych można się zwracać do instytucji nadzory w tym przypadku GKL lub do ZG.
I NA TAKIEJ INTERPRETACJI ZAPISÓW JA POZOSTAJĘ . DL

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 16:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
waldix napisał:

Po pierwsze nie <jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz >
NASZEMU ZWIĄZKOWI PRZEWODZ Z.G na którego czele stoi PREZYDIUM ZARZĄDU a na czele P.Z.G stoi PREZYDENT I V-CE PREZYDENCI to by ci uzmysłowić gdzie żyjesz .... nie prezes tak jak to kolega z za Odry napisał chcąc dokopać po wyborze Kolegi Krzysztofa Kawalera na tą zaszczytną funkcję nazywając go prezesem .
Po drugie o wyjaśnienie wszelkich niejasności regulaminowych można się zwracać do instytucji nadzory w tym przypadku GKL lub do ZG.
I NA TAKIEJ INTERPRETACJI ZAPISÓW JA POZOSTAJĘ . DL

Zwał jak zwał możesz nawet królu mój,chodzi o meritum sprawy,Więc będę obserwował jak przez te forum sam PREZYDENT wyjaśni tą sprawę mirkowi szanownemu ,może w przyszłości Prezydentowi.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 16:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , ja powarznie martwie sie o twöj stan zdrowotny , cos jest nie tak , dlaczego piszesz takie bzdury , ze ja chcialem . koledze K Kawalerowi , po jego wyborze dokopac ?? tylko dlatego ze nazwalem go Prezesem , nie prezydentem . wydaje mi sie ze w polsce macie tylko jednego Prezydenta , jesli sie pomylylem to przepraszam pana Kawalera co ty piszesz na temat tej sytuacji to czy ty naprawde wierzysz ze ten kolega hodowca , podczas koszowania zadzwoni do zarzadu glöwnego , lub do glöwnej komisji lotowej i ten problem jest rozwiazany , to nie zarzad glöwny to jednostka na miejscu koszowania pracuje nie kompetetnie , nie ma planu , tu nie pomoze i Prezydent , ty morzesz pozostacprzy tej interpretacji , ale to tylko twoja , inni majo inne zdanie na ten temat . dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor prezydentow jest w PL wielu w roznych organizacjiach i to nie tylko na szczeblu przywutcy danego kraju.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony 1363 , naprawde bystry chlopak z ciebie , czy ty nie zrozumiales ze to zart z mojej strony , ja bardzo dobrze wiem , ze prawie wszystkie organizacje majo prezydenta , kluby pilkarskie itd , tu chodzi tylko o to czy ja nazywajac waszego nowo wybranego Prezesem , a nie Prezydentem , dokopalem temu Panu K Kawalerowi , dlaczego dokopanie co ja zlego zrobilem , jesli temu panu na tym zalerzy , to go za to pomylke przepraszam , i od dzisiaj Pan Prezydent . tylko ten tytul nie rozwiarze problemu z koszowaniem w oddzialach - sekcjach .dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, czasami nie wiem kiedy zartujesz juz sie zaczolem gubic w Twoich wpisach co raz to wypisujesz ostrzejsze slowa. Nie wiem czy jestem bystry u Ciebie jest przeciesz Kanclerz a czy inne organizacjie maja takich przedstawicieli to tego nie wiem.... .
waldix

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.wyobrazcie sobie sytuację że przyjeżdżacie na punkt wkladan i okazuje się że ;prezes; sekcji oznajmia wam że nie ma miejsca w koszach i nie możecie włożyć gołębi na lot.n.na innym punkcie też nie włożycie bo nie ma miejsca.to jest super patent na pozbycie się konkurencji i na pewno o to chodziło.przykre to ale może spotkać każdego z was.mi z 58 włożonych udało się w tym locie zdobyć 40 konk.teraz macie jasność o co w tym incydencie chodzi.zastanawiam się jednak czy będę mógł włożyć na lot następny lot.pozdr
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol waldix , prosze nie pisz tego tak publicznie , to sie niektörym , nie podoba obawiam sie ze morzesz miec trödnosci tz mozesz byc uziemiony , jesli jest tak jak piszesz , to prosze posluchaj rady (rzart ) Mirka 2001 i zglos to sprawe do Pana Prezydenta lub do glöwnej komisji lotowej , ps oni napewno ci nie pomogo , takiego czegos w Polsce nie ma , u was wszystko ok i zapiete na ostatni guzik . dobry lot Gregor ps rzycze ci, ze bedziesz mögl zakoszowac wszystkie twoje ptaki i powtörzyc wynik z ostatniego lotu .
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="waldix"]Witam.wyobrazcie sobie sytuację że przyjeżdżacie na punkt wkladan i okazuje się że ;prezes; sekcji oznajmia wam że nie ma miejsca w koszach i nie możecie włożyć gołębi na lot.n.na innym punkcie też nie włożycie bo nie ma miejsca.to jest super patent na pozbycie się konkurencji i na pewno o to chodziło.przykre to ale może spotkać każdego z was.mi z 58 włożonych udało się w tym locie zdobyć 40 konk.teraz macie jasność o co w tym incydencie chodzi.zastanawiam się jednak czy będę mógł włożyć na lot następny lot.pozdr[/quote

Tak kolego jak każdy mozesz włożyć, przyjedz od np 15.30 i wlozysz wszystkie bez wyjątku .Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 20:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.wyobrazcie sobie sytuację że przyjeżdżacie na punkt wkladan i okazuje się że ;prezes; sekcji oznajmia wam że nie ma miejsca w koszach i nie możecie włożyć gołębi na lot.n.na innym punkcie też nie włożycie bo nie ma miejsca.to jest super patent na pozbycie się konkurencji i na pewno o to chodziło.przykre to ale może spotkać każdego z was.mi z 58 włożonych udało się w tym locie zdobyć 40 konk.teraz macie jasność o co w tym incydencie chodzi.zastanawiam się jednak czy będę mógł włożyć na lot następny lot.pozdr

waldix podtrzymywanie tego tematu nic nie da 57 odpowiedzi i z tych 57 ile dotyczy twojej sytuacji 5-6 a reszta to jedno wielkie dno tu nikt ci nie pomoze bo nikt tu niema takiej mozliwosci ta sprawe musisz zalatwic sam to co tobie zrobiono to jest wielkie swinstwo i gdybys tak to odpuscil to kto wie czy w nastepnym roku nie przyjdzie takiej swoloczy aby potraktowac cie jeszcze gorzej gdyby mnie cos takiego spotkalo ta sobaka do domu juz by o wlasnych silach nie wrucila i ja bym ci napisal jak umnie zalatwia sie takie sprawy ale powstalby tu wielki szum uzalal sie nad toba nie bede bo mysle zes twardy gurski sokol i sprawe zalatwisz sam tu na tym forum odpowiedzi nie szukaj bo tu jej nie znajdziesz pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: