Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 18, 2019 8:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mirek 2001 szuka wlaściciela golębia prosi o pomoc
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Jeżeli uważacie że czerwony to człek żartobliwy piszący takie brednie to nie wiem teraz co o was pomyśleć. A żeby nieraz widzieć lepiej można także założyć okulary, nie wszystko łzy potrafią załatwić.

tobie to i okulary nie pomogą bo i urody nie dodadzą i mądrości również nie przysporzą .

Trzech synów matka miała dwóch słynęło z mądrości a ten trzeci gubtak rudi poszedł do łączności ....
szkoda casu na polemizowanie z takim jak ty wiejskim przygłupem rudy mam nadzieja że w końcu jakiś specjalista trafnie cie zdiagnozuje i uda się wyleczyć ciebie ......
szkoda czasu na pieprzenie głupot z tobą pogoda jest przepiękna i lepiej usiąść w cieniu z chłodnym piwkiem . zdrowie Wasze Koledzy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 11:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
Jeżeli uważacie że czerwony to człek żartobliwy piszący takie brednie to nie wiem teraz co o was pomyśleć. A żeby nieraz widzieć lepiej można także założyć okulary, nie wszystko łzy potrafią załatwić.

tobie to i okulary nie pomogą bo i urody nie dodadzą i mądrości również nie przysporzą .

Trzech synów matka miała dwóch słynęło z mądrości a ten trzeci gubtak rudi poszedł do łączności ....
szkoda casu na polemizowanie z takim jak ty wiejskim przygłupem rudy mam nadzieja że w końcu jakiś specjalista trafnie cie zdiagnozuje i uda się wyleczyć ciebie ......
szkoda czasu na pieprzenie głupot z tobą pogoda jest przepiękna i lepiej usiąść w cieniu z chłodnym piwkiem . zdrowie Wasze Koledzy

Przecież to ty jesteś z wsi przecież to widać to czuć. A kto ciebie i pozostałych zmusza dyskutować z przygłupem takim jak ja, przecież jak widać to w kolejce stajecie kto pierwszy i kto większe brednie do mnie napisze.A pij sobie piwko pij teraz wiem po czym ty takie brednie tu wypisujesz,a teraz zobaczymy jaki pierwszy frajer na mój wpis przygłupa zareaguje.Teraz spokój mam sjestę proszę nie przeszkadzać.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:

Przecież to ty jesteś z wsi przecież to widać to czuć. A kto ciebie i pozostałych zmusza dyskutować z przygłupem takim jak ja, przecież jak widać to w kolejce stajecie kto pierwszy i kto większe brednie do mnie napisze.A pij sobie piwko pij teraz wiem po czym ty takie brednie tu wypisujesz,a teraz zobaczymy jaki pierwszy frajer na mój wpis przygłupa zareaguje.Teraz spokój mam sjestę proszę nie przeszkadzać.

No to mamy jakiś konsensus :) Rozumiem że wobec powyższego możemy nazywać cię przygłupem ,niech ci będzie ,w sumie mnie to bez znaczenia:)
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus matole gdzie twoja konsekwencja nawet w ostatnim twoim wpisie dałeś do zrozumienia że jestem półgłów,więc jeżeli tak jest a mądrość w powiedzeniach ludowych jest to swój do swego ciągnie więc witam szanownego półgłówka,byłem ciekaw kto na mój wpis pierwszy odpowie i nie myliłem się w nim ze jakiś frajer który okazał się wiarusem. Witaj w klubie szanowny wariacie.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wybacz nie dołączę psychotesty przechodzę pomyśle ,ale kto wie do czego może doprowadzić dyskusja z tobą :?:
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Wybacz nie dołączę psychotesty przechodzę pomyśle ,ale kto wie do czego może doprowadzić dyskusja z tobą :?:

I sam widzisz za cieńki jesteś ,z tymi psychotestami to bym się wstrzymał po tym co tu zamieszczasz to chyba sam je sobie robisz.jest takie powiedzenie kto mieczem wojuje od miecza ginie.Ja bym to zmodyfikował kto słowem wojuje,od słowa ginie."Świeć Panie nad duszą wiarusa naszego."
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Amen.
https://www.youtube.com/watch?v=HyO-OwHzipk
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 16:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Amen.
https://www.youtube.com/watch?v=HyO-OwHzipk

Ale wiarus nie przejmuj się masz tylu przyjaciół przyjadą do koziegłów złapią do wora i do jeziora,tylko czy tam jest jakieś jezioro,ale jeżeli jest to się napewno szybko tu dowiemy.
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 3:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:

Widzisz wiarus do czego może doprowadzić dyskusja ze mną,że prędko okazuje się że mądrości u ciebie za grosz ,a i głupota twoja się pomału wyczerpała. Brylowałeś tu na forum ale tylko dla tego bo idiotów w koło siebie miałeś.A wszystko jest podparte faktami.Przeczytaj niektóre wpisy tych twoich kolegów co tak ochoczo za ciebie tu głowę nastawiali,po prostu żenada.Ale jak to w życiu jest po burzy następuje spokój i wychodzi słońce ale nie dla ciebie.Wywołałeś burzę bo coś ugrać chciałeś,a skutek odwrotny nastąpił. Bo to już tak jest wiarus może i mistrzem byłeś ale zapomniałeś że nie we wszystkim tym mistrzem można być. Przegrałeś z pokorą ona się osobie przypomniała do pokory wiarusa przywołała i wiarusek, spotulniał może tak jak sam mówisz coś z ciebie będzie.A było to trzeba brykać szanowny wiarusie. Czekaj na swą kolejkę może ona przyjdzie. Jest piękne przysłowie nie rób drugiemu co tobie nie miłe i nie kłam nie ośmieszaj nie oczerniaj nie intryguj tu na forum, a być może znowu tu na forum mistrzem pozostaniesz.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 17:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z normalnym człowiekiem to można dyskutować z przygłupem to niemożliwe.
Mam to w dupie co wyimaginowała twoja wyobraźnia ,nawet tego nie czytam opowiedz to swojemu psychiatrze .U mnie nic się nie zmieniło pomimo twojej frustracji .Mam cie w du... przygłupie :)
https://www.youtube.com/watch?v=m7bHQYvKLzM&list=RDm7bHQYvKLzM&start_radio=1
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Mam to w dupie co wyimaginowała twoja wyobraźnia ,nawet tego nie czytam opowiedz to swojemu psychiatrze .U mnie nic się nie zmieniło pomimo twojej frustracji .Mam cie w du... przygłupie :)
https://www.youtube.com/watch?v=m7bHQYvKLzM&list=RDm7bHQYvKLzM&start_radio=1

I gdzie tu ta konsekwencja,nie czytam ale odpowiadam,a zakres słownictwa to tylko dwa słowa w dupie i przygłupie,jak na tak rozgarniętego coś ubogi zakres wysławiania się. Ale jak na ten stan zdrowia to jeszcze tak w normie.Myśl myśl wiarus może wymyślisz i dorzucisz więcej choć dwa słowa.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=-gNUPf9iXII
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 18:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="wiarus"]Z normalnym człowiekiem to można dyskutować z przygłupem to niemożliwe.
https://www.youtube.com/watch?v=m7bHQYvKLzM&list=RDm7bHQYvKLzM&start_radio=1[/quot

Jest jeszcze rozwiązanie Kolego Marku ,myślę o drodze postępowania administracyjnego, bo po mimo że unikamy człowieka on cały czas prowokuje i doprowadza do ciągłych awantur..
Jest to postępowanie dalece nie godne I NIE PRZYSTOI członka PZHGP.Brak koleżeńskości i wzajemnego szacunku.
I taką motywację proponuje wniosku.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirku to człek chory ,daj se z nim spokój ,niech se pisze co chce sam ze sobą. :)
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2019 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="mirek2001"]
wiarus napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=m7bHQYvKLzM&list=RDm7bHQYvKLzM&start_radio=1[/quot

Jest jeszcze rozwiązanie Kolego Marku ,myślę o drodze postępowania administracyjnego, bo po mimo że unikamy człowieka on cały czas prowokuje i doprowadza do ciągłych awantur..
Jest to postępowanie dalece nie godne I NIE PRZYSTOI członka PZHGP.Brak koleżeńskości i wzajemnego szacunku.
I taką motywację proponuje wniosku.

Natomiast wasze postępowanie przystoi i licuje z założeniami PZHGP. A może kilka ujęć przypomnienia Szanowny mirku członku PZHGP ,Który starą k.... na stosie chciał spalić,a może coś jeszcze dorzucić z waszego repertuaru.Więc nie rozbawiaj mnie bardziej "członku" bez skazy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: