Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Gru 08, 2019 22:36 Zobacz posty bez odpowiedzi
Serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kslom

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 15:26
PostTemat postu : Serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc
Odpowiedz z cytatem

Ponownie, serdecznie dziękuje Koledze Gregorowi Lorkowskiemu z Lunen za udzieloną pomoc. Kolega bezinteresownie pomógł mi uzgodnić jak również tłumaczyć moje spotkanie z hodowcą niemieckim. Jeszce raz bardzo dziękuje.
Miałem również okazję zobaczyć, na własne oczy, hodowlę prowadzoną przez Gregora. Wysoki poziom. Miałem okazję w swoim krótkim życiu zobaczyć wiele mistrzowskich hodowli. Mniej jednak pierwszy raz byłem "w miejscu" gdzie wyhodowano dwa Olimpijczyki. Nie wiem czy to mało czy dużo ale ja chylę czoła, kolejny raz.
Pozdrawiam i sukcesów życzę.
PS. Aby nie było to wyjaśnię juz w tym miejscu. Tak, jestem zainteresowany zakupem kilku młodych które Gregor ma przywieść na finał MWG Kaszuby. Czy uda mi się nie wiem.

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakoś ten temat nie budzi zainteresowania u tych gorliwych przeciwników gregora,czyżby temat dla nich zbyt wstydliwy, Głupio teraz go podważać. No tak ktoś tam u niego był go dobrze poznał, to jak to teraz podważać i pierdoły wypisywać.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 19:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi rudy co tu komentować . Kol kslom jak przystało na dobrze wychowanego człowieka postanowił w taki sposób podziękować za okazaną pomoc i chwała mu za to . My to przyjęliśmy do wiadomości i tyle . Ty oczywiście jak zwykle szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma . Pozdrawiam kol kslom .
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
A powiedz mi rudy co tu komentować . Kol kslom jak przystało na dobrze wychowanego człowieka postanowił w taki sposób podziękować za okazaną pomoc i chwała mu za to . My to przyjęliśmy do wiadomości i tyle . Ty oczywiście jak zwykle szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma . Pozdrawiam kol kslom .

Sensacji nie szukam ale przyzwyczailiście mnie do tego ze jak tylko jakiś wątek tu się znajdzie o gregorze to zaraz jest hejt na niego i na tego co się przyzwoicie zachowuje wobec niego ,a cofnij się nawet do twoich starych wpisów, twoich kolegów z tak zwanej waszej paczki np.czerwony co tak z nim sztamę trzymasz jak gregora bluzga,to wtedy jak twa duma ci pozwoli zrozumiesz moje zdziwienie a nie sensacji szukanie. Wiesz co to fałsz,więc masz ją w swoim wydaniu.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 20:16
PostTemat postu : Re: Serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kolego kslom , ja tez bardzo ci dziekuje , tak zachowujo sie , kulturalni -ludzie tz hodowcy , bylo mi milo cie i twojo zone osobiscie poznac , mam nadzieje ze to nie ostatnie spotkanie , co do tych mlodych , to jest zagwarantowane , ja chetnie pomoge , moze cos zwojujemy ps möj syn tez cie pozdrawia krötkie info do dzisiejszego lotu : lot udany z 40 koszowanych / 25 konkursöw , wszystkie na antenie , wiec jest ok , zycze wam wszystkiego dobrego , te 2 ptaki ktöre odebrales u tego hodowcy , to naprawde bardzo dobre ptaki , mam nadzieje , ze bedziesz mial z nich duzo uciechy . dobry lot Gregor
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2019 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W końcu coś miłego na temat pana gregora46, a nie tylko opluwanie jeden drugiego, dobrze że mało kiedy tu zagladam.Nie raz się zastanawiam, czy to jest forum PZHGP, czy forum wzajemnego opluwania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: