Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Paź 13, 2019 19:58 Zobacz posty bez odpowiedzi
REFLEKSJE O NAS SAMYCH
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Mam proste rozwiązanie : ujawnienie wszystkich IP będzie wyjątku
Kazdy począwszy od modów skończywszy na każdym nowo rejestrujący! !!!!!
Mam nadzieję że to uspokoi sytuacę.
Proszę o wpisy za i przeciw i może jakąś listę zrobimy forum
przecież to my .

Kto popiera pomysł?

A nie mówiłem ze to ciężki przypadek.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiuniu ciężki a raczej beznadziejny przypadek to ty jesteś przestań pisać o jajach bo akurat ty to masz na tym miejscu wydmuszki tyle ludzi co pluje ci w twarz a ty dalej pieprzysz swoje dyrdymały i cieszysz się z tego więc akurat ani jaj ani honoru to ty nie masz nie jesteś anonimowy bo twoje personalia wyszły na forum myślałem że jesteś tylko złośliwy a ty zwyczajnie jesteś głupi nic więcej to przestań szczekać bo już nudny jesteś!
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldii79 napisał:
Grzesiuniu ciężki a raczej beznadziejny przypadek to ty jesteś przestań pisać o jajach bo akurat ty to masz na tym miejscu wydmuszki tyle ludzi co pluje ci w twarz a ty dalej pieprzysz swoje dyrdymały i cieszysz się z tego więc akurat ani jaj ani honoru to ty nie masz nie jesteś anonimowy bo twoje personalia wyszły na forum myślałem że jesteś tylko złośliwy a ty zwyczajnie jesteś głupi nic więcej to przestań szczekać bo już nudny jesteś!

Ale ja kolego do ciebie nie chciałem przyjeżdzać po pysku tobie dawać, teraz jak ponoć adres masz to cykasz czego się boisz bo jak narazie to od ośmieszania siebie nie stronisz. Ja nadal czekam przy piwku się chłodzę.Ja szanowny kurdupelku nie piszę o swoich jajach i honorze bo o nie się nie obawiam, a o twoim pajacowaniu tu na forum. adres ponoć znasz na podroż potrzebujesz to adres daj prześlę byś wreście dotarł.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek popieram.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To gdzie te posty do mod2 .
Widzę że te moje prezesury uwierają cię jak za przeproszeniem drzazgi w pewnej części ciała ani to na tym siedzieć ani leżeć .
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:49
PostTemat postu : WARTO SPRÓBOWAĆ .....
Odpowiedz z cytatem

Wiem że to dziwnie zabrzmi ale po rozmowach z kilkoma kolegami mam ich poparcie i z tego co słyszymy od rudego są to sami zadymiarze i prowokatorzy odpowiedzialni za rozbicie Forum .
WIĘC PYTAM CO STOI NA DRODZE OCZYSZCZENIU FORUM .
NA DOBRYM LOCIE JEST TO NORMALNOŚCIĄ WPROWACMY SPRAWDZONY WZORZEC !!!!!
POZDRAWIAM MIREK

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Wto Cze 25, 2019 15:58, w całości zmieniany 1 raz
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
To gdzie te posty do mod2 .
Widzę że te moje prezesury uwierają cię jak za przeproszeniem drzazgi w pewnej części ciała ani to na tym siedzieć ani leżeć .

Przecież ja wiem ty wiesz jak z mirkiem u mod_2 płakaliście by wpisy i osoby wam nie przychylne wykasowano.I nie wiem jak byś prawdę zaklinał prawda jest prawdą i sama się obroni,co do twojej prezesury ja w tym cyrku udziału nie biorę i zwisa mi prezesuniu twoja funkcja,ale pisać mi o niej napewno nie zabronisz .Nie trzeba było na cala Polskę się tym chwalić gregora za chwalenie ganisz a sam to samo robisz.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I moerator to nie koniec jeśli będzie trzeba wyżej pójdę !!
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:08
PostTemat postu : Re: WARTO SPRÓBOWAĆ .....
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Wiem że to dziwnie zabrzmi ale po rozmowach z kilkoma kolegami mam ich poparcie i z tego co słyszymy od rudego są to sami zadymiarze i prowokatorzy odpowiedzialni za rozbicie Forum .
POZDRAWIAM MIREK

Mirek oj będziesz miał kłopot zarejestrowanych jest 93.716 użytkowników ilu z nich jest aktywnych a ile uśpionych czy robotów nie nasza wiedza ,ale ty ciota i diabeł napewno tego nie zmieni wyszliśmy z komuny jest demokracja ACTA ci się marzy bo jesteś krytykowany.Ale dla odważnych świat należy działaj dalej nie takie mury runęły.Trzymam kciuki za ciebie i twój wspaniały pomysł.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:16
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
POZDRAWIAM MIREK

Mirek oj będziesz miał kłopot zarejestrowanych jest 93.716 użytkowników ilu z nich jest aktywnych a ile uśpionych czy robotów nie nasza wiedza ,ale moderator to ciota i diabeł napewno tego nie zmieni wyszliśmy z komuny jest demokracja ACTA ci się marzy bo jesteś krytykowany.Ale dla odważnych świat należy działaj dalej nie takie mury runęły.Trzymam kciuki za ciebie i twój wspaniały pomysł.

ja bym się opamiętał IP TO NIC STRASZNEGO
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli co do moich funkcji prezesów mamy jasność -zwisają ci .
No to teraz te posty do mod w których prosiłem o usuniecie kogokolwiek z tego forum nie krepuj się .
A swoją drogą to jestem tez kierowcą F1 ( bo jestem)ciekawe jak mnie będziesz tytułował .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:38
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
POZDRAWIAM MIREK

Mirek oj będziesz miał kłopot zarejestrowanych jest 93.716 użytkowników ilu z nich jest aktywnych a ile uśpionych czy robotów nie nasza wiedza ,ale moderator to ciota i diabeł napewno tego nie zmieni wyszliśmy z komuny jest demokracja ACTA ci się marzy bo jesteś krytykowany.Ale dla odważnych świat należy działaj dalej nie takie mury runęły.Trzymam kciuki za ciebie i twój wspaniały pomysł.

ja bym się opamiętał IP TO NIC STRASZNEGO

Mirek a co tu do tego ma opamiętanie trzeba działać ja jestem tylko jednym z 93.716 użytkownikiem, wy nawet dla jawności możecie nawet do swoich domów się zapraszać nawet jeżeli chcecie i żonami się dzielić mi to obojętne będzie jak będzie ja o tym napewno nie będę decydował są do tego mądrzejsi i władni tego zagadnienia. Jestem jak ten wielki człowiek Solidarności za a nawet przeciw.Mirek to już twoja sprawa jak tym pokierujesz podjąłeś się tej sprawy więc wszyscy liczymy na ciebie.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Czyli co do moich funkcji prezesów mamy jasność -zwisają ci .
No to teraz te posty do mod w których prosiłem o usuniecie kogokolwiek z tego forum nie krepuj się .
A swoją drogą to jestem tez kierowcą F1 ( bo jestem)ciekawe jak mnie będziesz tytułował .

Prezesek nie pajacuj ,daj spokój odpocznij to ci się przyda.Prezesek z tego co widzę to ci co ciebie na prezesa wybrali to chyba komuś na złość chcieli zrobić.Więc im współczuję, bo ten kawał im nie wyszedł, ale to ich sprawa .
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiuniu od alkoholu to wiem że nie stronisz dla tego wypisujesz brednie najpierw piszesz o jajach za chwilę temu zaprzeczasz jak troszkę alkohol puści a teraz upały to uważaj bo główka może dokuczyć ps chyba byłeś w szkole gnębiony bo o przemocy ciągle przypominasz jak masz z tym problemy to do psychologa się wybierz bo na forum nikt cię nie uleczy !
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RUDY POSTY!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: