Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 06, 2019 21:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólne Gołębniki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Gregor nie pisz nam opowiadań .Dyskusja jest o liczbach bezwzględnych a nie urojonych. Ponawiam pytanie bo może nie jasno się wyraziłem :
Ilu hodowców i ile gołębi bierze udział w mistrzostwach którymi Pan nas bombarduje .Mówienie że u was są sami mistrzowie i gołębie z najwyższej półki jest nie prawdziwe i zwyczajnie głupie . Wszędzie są ci lepsi i słabsi bo jak inaczej tłumaczyć pańskie fenomenalne wyniki . Przy wyrównanej konkurencji nie miał by pan iluś tam po kolei najlepszych lotników. Dawno Pan wyjechał z Mojej ojczyzny i może Pan nie wie że my też mieszkamy w domach a nie w szałasach i jaskiniach , mamy dostęp do fachowej literatury GOŁĘBIE JAK WIDAĆ PO WYNIKACH ANI TROCHĘ NIE ODSTAJĄ OD WASZYCH A WRĘCZ PRZECIWNIE. Po drugie tu nie chodzi o Siwego i jego gołębia tu chodzi o pańską kreatywną księgowość .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy52

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielu jest u nas wybitnych hodowców dla których loty młodych nie mają większego znaczenia,większe natomiast pokładają w lotach dorosłych,wtedy wychodzi prawdziwa wartość gołębia. Więc szpaku drogi na jakim miejscu na listach jesteś po lotach starych jak potocznie na nich się mówi. Wtedy prawdziwy obraz twój hodowcy wyjdzie.
tedy

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Szpak, dyskusja z tym Niemcem na argumenty nie ma jakiegokolwiek sensu, bo dla niego jedynym słusznym argumentem jest on sam. Parafrazując to dyskusja z nim jest dokładnie tym :

Głuchy usłyszał od niemowy, że niewidomy zobaczył jak bez ręki, złapał łysego za warkocz

pozdrawiam DL
Yaro32

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo kol Yaro32 , jesli chcesz dyskutowac , to musisz uwarzniej czytac wpisy , ps ty mylisz chyba te WG , te dane ktöre podaje , dotyczo MWG Mazury , i te dane so do sprawdzenia , Kol Puchalski , jeszcze raz sens WG , jest cos wygrac , robic konkursy , dobrze leciec % , wszystko inne nie ma znaczenia dla mnie zaczynajo sie zawody od pierwszego lotu konkursowego , i tylko ta suma mnie interesuje Szpak czy ty naprawde to powarznie myslisz ?? ty pröbujesz udowadniac , ze robienie konkursöw z takej masy , jaka jest u was koszowana , jest trudniejsza , jest ale odwrotnie z tej masy 50% ptaköw , nie jest zdrowych , nie przygotowanych , nie trenowanych , te ptaki nie majo szans na zrobienie konkursu , w wiekszosci gino one sztucznie zawyszaszjo tylko ilos konkursöw , z czego dobrzy hodowcy chetnie korzystajo tz te konkursy so im podarowane ,dlatego powinniscie tym dostarczycielom tych konkursöw podziekowac , u nas jest odwrotnie , my koszujemy mniej , ale tylko ptaki ktöre mogo zrobic konkurs , wiec z tej malej ilosci , jest o wiele cierzej ps wszystkie wyniki , so liczone z najwiekszej listy wiec nie oddzial , czy ty uwarzasz , ze na 6 lot , zakoszowanych ok 4500 tys to malo , tu so tylko koszowane ptaki , ktöre sie liczo do mistrzostwa ,i tylko te ktöre mogo doniesc korzystny kilometrarz ps my liczymy nasze mistrzostwa na konkursy =kilometry = As punkty , no ale ty tych struktur , nie znasz , wiec nie morzesz konkretnie na ten temat dyskutowac . Gregor

Kolego Gregor ja zawsze czytam uważnie. Jesteś w ogromnym błędzie tam było przyjętych 1392 a nie jak upierasz się 1580 przyjętych. Najpierw prosze sprawdź a potem pisz prawdziwe informacje. To na tyle . Lubie dokładne dane a nie zmyślone.
rudy52

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy twoja twórczość ma naprawdę wysokie loty.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Yaro32 ja sprubuje ci wytlumaczyc , ze jednak nie umisz czytac wejdz na strone mwg Mazury , kilknij na uczestnicy 2019 , i zobacz co tam jest wstawione tz 1318 +259 rezerwowych ps n z pierwszego lotu treningowego bylo odbitych 1338 ptaköw , czy ty tak na powarznie myslisz , ze te wg , zadnych ptaköw nie zgubilo na oblotach , i z tego pierwszego lotu ????? wiec raczej ty piszesz nieprawde , jest jedna obcja moze nalerzysz do komitetu organizacyjnego tego MWG i posiadasz inne dane , lecz w tym wypadku ktos ,nie möwi Prawdy , wiesz ja terz lubie wszystko dokladnie zrobione , staram sie byc obiektywnym , ale nie pozwole sobie zarzucac mi klamstwa . dobry lot Gregor
Yaro32

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Kol Yaro32 ja sprubuje ci wytlumaczyc , ze jednak nie umisz czytac wejdz na strone mwg Mazury , kilknij na uczestnicy 2019 , i zobacz co tam jest wstawione tz 1318 +259 rezerwowych ps n z pierwszego lotu treningowego bylo odbitych 1338 ptaköw , czy ty tak na powarznie myslisz , ze te wg , zadnych ptaköw nie zgubilo na oblotach , i z tego pierwszego lotu ????? wiec raczej ty piszesz nieprawde , jest jedna obcja moze nalerzysz do komitetu organizacyjnego tego MWG i posiadasz inne dane , lecz w tym wypadku ktos ,nie möwi Prawdy , wiesz ja terz lubie wszystko dokladnie zrobione , staram sie byc obiektywnym , ale nie pozwole sobie zarzucac mi klamstwa . dobry lot Gregor

Kolego ilość zgłoszonych a ilość przyjętych czy Ty potrafisz odróżnić te dwa pojęcia? Ja tam widzę zadeklarowane gołębie , a nie faktycznie przyjęte. Jeśli zobaczysz spis gołębi to nie ma tam 1580 przyjętych. Nie brnij w to dalej. Wszyscy widzą 1392 przyjęte tylko Ty widzisz 1580. Ja potrafię i czytać i rozumieć to co czytam kolego Gregorze. Zweryfikuj swoje poglądy i przyznaj się do błędu. Spis gołębi przyjętych a lista uczestników, gdzie są ludzie , którzy nie dali. Z tego co się orientuje też nie dałeś a deklarował wcześniej. Byłeś na spisie uczestników i zniknąłeś. Sprawdź jeszcze raz.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To są fakty nad faktami.
A resztę oceńcie Sami.

Zamiast brnąć i prawdę głosić.
Wystarczy zwyczajnie przeprosić.

PANIE GREGOR.

ps.
Żeby nie było do kogo napisane.
Bo mi znów adwokat wprowadzi jakąś zmiane.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Yaro32 , jest tak jak piszesz , mimo to widze tu niedopatrzenie ze strony organizatora , dlaczego nie byl ten aktualny stan korygowany ? , dopiero o wiele puzniej ?? , ale to nie zmienia faktu ze ze 1389 przyjetych ptaköw na 4 lot bylo 399 zakoszowanych to jest ca 29 % od 1389 wiec raczej duze straty wyobras sobie jesli bylo by 1580 , to straty teoretycznie byly by jeszcze wieksze , Ps PANIE CHODOWCA _ AUTORZE , za co mam kolege Yaro przepraszac ?? czy ja go obrazilem , czy napisalem cos wulgarnego ?? sprawa jest wyjasniona twoje jak zawsze primitywne i durne wierszyki so do tego nie potrzebne .
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 10:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A to wypijcie za błendy.
Jednak miał rację Kolega Tędy.

Ostatnio zmieniony przez Chodowca442 dnia Czw Wrz 05, 2019 10:52, w całości zmieniany 1 raz
Yaro32

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 10:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo kol Yaro32 , jest tak jak piszesz , mimo to widze tu niedopatrzenie ze strony organizatora , dlaczego nie byl ten aktualny stan korygowany ? , dopiero o wiele puzniej ?? , ale to nie zmienia faktu ze ze 1389 przyjetych ptaköw na 4 lot bylo 399 zakoszowanych to jest ca 29 % od 1389 wiec raczej duze straty wyobras sobie jesli bylo by 1580 , to straty teoretycznie byly by jeszcze wieksze , Ps PANIE CHODOWCA _ AUTORZE , za co mam kolege Yaro przepraszac ?? czy ja go obrazilem , czy napisalem cos wulgarnego ?? sprawa jest wyjasniona twoje jak zawsze primitywne i durne wierszyki so do tego nie potrzebne .

Stan zadeklarowanych gołębi to jedno. Spis przyjętych gołębi to drugie. Dwie różne statystyki. Co do strat. Oczywiście są duże, ale czy na WG Kaszuby na których lecisz ich nie ma. Lekkie treningi spowodowały starty. Zaczęły się konkursowe i teraz będzie można stwierdzić poziom i starty. Poza tym ilość gołębi na WG Kaszuby a np. Koziegłówki, Krakus , Rogowo czy Mazury nie ma co porównywać tych gołębników.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Yaro32 ten temat chyba juz wyjasniony , ja jestem w stanie rozrörznic zadeklarowane , od przyjetych czy ty uwarzasz ze te wg ktöre majo wiecej PRZYJETYCH golebi , majo leprzy Poziom ?? poröwnujac straty raczej Nie ty sugerujesz mi ze biore udzial na slabym WG , ja jestem innego zdania ps ja w tamtym roku bralem udzial na MWG Mazury przy 1250 przyjetych ptaköw , i mimo to dobrze sobie tam radzilem , nie zawsze ilosc znaczy jakosc , na mwg kaszuby jest kilku naprawde dobrych hodowcöw miedzy innymy czolowy hodowca z Niemiec Dirk De Beer i belgijske ptaki z drurzyny MWG Mazury , i dryzyny GPS z Holandi wiec raczej nie tak slabo , do tego dochodzi , ze z tak malej ilosci koszowanych , jest cierzej zrobic konkurs brawo Chodowca 442 znowu rewelacyjny wpis . dobry lot Gregor .
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ej tam, ej tam już tak pan nie szalej.
Skoro się podoba będę pisał dalej....
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Masz rację kol Tedy Jak ktoś chce od niego konkretów to albo milczy albo co częściej spotykane rżnie głupa i na argumenty odpowiada według słynnego powiedzenia " A w Ameryce biją murzynów : Bo racje to mam ja Gregor a jak nie mam racji to patrz punkt pierwszy.
Ładnie widać to na przykładzie dyskusji z kol Yaro jak już nie mógł się wykręcić to zwalił winę na organizatora WG .
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy bo to jest tak jak w pewnym filie on prawdę zna ale nie umie jej powiedzieć ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jLET2WVBMK8
Mie musztrował kolory wymawiał że nie znam a sam jak piskorz się wije .

a co do WG : te gołębie giną tak bardzo bo nie znają naszego języka i nie potrafią na drogowskazach przeczytać no i o drogę zapytać ......

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: