Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lis 15, 2019 5:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
super lotnik - 47 konkursów
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sylwek59

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 6:02
PostTemat postu : super lotnik - 47 konkursów
Odpowiedz z cytatem

Sprzedam super lotnika PL-0226-13-14248. W swojej karierze zdobył 47 konkursów, w tym wiele czołowych. Od młodego ostro lotowany i już jako roczny został 3 rocznym lotnikiem oddziału zdobywając 7 konkursów (w tym 3 x 580km). W dorobku ma 1,7,8,11,15, itd konkurs na oddział. Lotowany metodą totalnego wdowieństwa. Wycofany z gołębnika lotowego ze względu na wiek. Na gołębniku mam jego całą rodzinę, które sobie świetnie radzą na każdym dystansie. Wielokrotnie przyczyniły się one do wielu różnych tytułów mistrzowskich. Więcej o nim opowiem pod tel. 609534758. Oczywiście wyniki do sprawdzenia na naszej stronie internetowej oddziału 226.
https://www.zloteskrzydlo.pl/infusions/aukcje/aukcja.php?id=1933

Ostatnio zmieniony przez sylwek59 dnia Wto Wrz 24, 2019 12:52, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 6:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zamieść kolego na DL tam szybciej znajdzie zainteresowanie ,chyba że coś ciebie przed tym powstrzymuje.
sylwek59

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 12:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy
Pozwól, że kolegów będę dobierał sobie sam. Mnie jeszcze nikt z żadnego portalu nie wyrzucił, więc na DL też dodałem ogłoszenie. Może ktoś będzie zainteresowany. Bez odbioru.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 13:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stary ptak , nie wiadomo czy jeszcze plodny. Mało konkursów, szpicowych prawie niema. I pewnie cena wygórowana. Lepiej nabyć od R. T. tam dużo młodsze więcej konkursów mają i to przeważnie szpicowych.
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 13:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
rudy
Pozwól, że kolegów będę dobierał sobie sam. Mnie jeszcze nikt z żadnego portalu nie wyrzucił, więc na DL też dodałem ogłoszenie. Może ktoś będzie zainteresowany. Bez odbioru.

Dlaczego sylwek tak nerwowo,czy ja coś złego czy obrażliwego zamieściłem.Póżniej się dziwicie że takim samem tonem ktoś wam odpowiada.
sylwek59

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy
Gdzie ty widzisz nerwowe zachowanie? Odpowiedziałem ci w kulturalny sposób. Znajdźcie sobie z siwym inny temat. W tym proszę nie piszcie jak nie macie nic sensownego do napisania.
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 15:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
rudy
Gdzie ty widzisz nerwowe zachowanie? Odpowiedziałem ci w kulturalny sposób. Znajdźcie sobie z siwym inny temat. W tym proszę nie piszcie jak nie macie nic sensownego do napisania.

Widzisz sylwek to ci postaram się coś nie coś wytłumaczyć, zwróciłem się do ciebie kolego użyłem to jako formę grzecznościową obruszyłeś się na to.Żebym wiedział że tak będzie forma byłaby odwrotna. To było grzecznościowe nie że uważam ciebie za kolegę tak się mówi między nami hodowcami. a drugie jeżeli już coś tu zamieszczasz musisz się z tym liczyć że rożną na to odpowiedz dostaniesz gdyż świętą krową tu nie jesteś.Więc ciebie grzeczność też obowiązuje ponoć to wynosi się z domu rodzinnego rodzice to nam przekazują .Chyba zapomniałeś ,a to są tylko twoje słowa skierowane do mnie.Więc teraz mogę tobie odpowiedzieć coś mało ci rodzice przekazali.Więc jeżeli nic sensownego nie masz nam do przekazania to nie pisz nie będziesz miał takiej samej odpowiedzi.
tedy

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 15:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a kto się dziwi oprócz Ciebie? zapracowałeś sobie Rudy Pudlorzu na swoją opinię wyszczekanej jadaczki jako Sancho Pansa, Sławetnego Gregora więc teraz nie dziw się że oprócz Sławetnego Gregora pies z kulawą nogą nie życzy sobie Twoich wpisów.

pozdrawiam DL
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 15:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
a kto się dziwi oprócz Ciebie? zapracowałeś sobie Rudy Pudlorzu na swoją opinię wyszczekanej jadaczki jako Sancho Pansa, Sławetnego Gregora więc teraz nie dziw się że oprócz Sławetnego Gregora pies z kulawą nogą nie życzy sobie Twoich wpisów.

pozdrawiam DL

A co tu jest coś do życzenia, tu jest forum ogólnopolskie dla wszystkich dostępne.Tu nie pokój życzeń więc jeżeli po to wszedłeś to się pomyliłeś.A co masz do psa z kulawą nogą że go do tego mieszasz.
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jedno mnie zastanawia dobrego lotnika się sprzedaje, był do końca eksploatowany a jak może już po mału nie daje rady to się go sprzedaje.Ale dla czego, czyżby był dobrym lotnikiem a już nie koniecznie jest dobrym rozpłodowcem. I co ktoś ma go nabyć by patrzeć na niego nie mieć nic z niego tak jak miał poprzedni właściciel. Zakup jego to pewne ryzyko.Więc kto da tu odpowiedz kupić czy nie kupić, lepiej może nie kupić by póżniej kasy nie żałować.
sylwek59

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 17:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy
Wybacz, ale moim zdaniem jesteś chyba ostatnią osobą na tym forum, która powinna zwracać innym uwagę na temat grzeczności i wychowania wyniesionego z domu... Nie będę z tobą dyskutował, bo to nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Proszę cię tylko o to, byś nie pisał w tym temacie. Jest tyle innych gdzie możesz się uzewnętrzniać.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sylwek59 piękny ptak i tylko pogratulować.Nie przejmuj się bzdurami bo to raczej zazdrość dupę ściska tym pseudo hodowcom.Hodowca tej klasy co Ty ma wszystkie ptaki wartościowe i żaden nie spożywa ziarna za free.Pozdrawiam
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 18:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Sylwek59 piękny ptak i tylko pogratulować.Nie przejmuj się bzdurami bo to raczej zazdrość dupę ściska tym pseudo hodowcom.Hodowca tej klasy co Ty ma wszystkie ptaki wartościowe i żaden nie spożywa ziarna za free.Pozdrawiam

Kolego Wiarus racja.
Mało tego ptak wywodzi się z polskich hodowli i to Rudego trzepie jak motyla przy starcie.
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 18:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie dlaczego tak nerwowo.przecież ja zajmując głos w tym temacie opierałem się na waszym wielkim doświadczeniu,Nikt kto inny a wy na tym forum podkreślaliście że żaden hodowca dobry swoich najlepszych gołębi się nie wyzbywa.Czyżbyście już swoje słowa zapomnieli. Co się z wami dzieje raz tak raz tak jak sytuacja pozwoli.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 17, 2019 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy52 napisał:
Panowie dlaczego tak nerwowo.przecież ja zajmując głos w tym temacie opierałem się na waszym wielkim doświadczeniu,Nikt kto inny a wy na tym forum podkreślaliście że żaden hodowca dobry swoich najlepszych gołębi się nie wyzbywa.Czyżbyście już swoje słowa zapomnieli. Co się z wami dzieje raz tak raz tak jak sytuacja pozwoli.

Ty Rudy pod ch.. to Szweda bo Polak się nie da.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: