Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 05, 2020 6:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
Odstraszacz kun.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
arti1982arti

WysłanyWysłany: Wto Mar 17, 2020 18:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U mnie kuna była tylko raz,kilka lat wstecz,do dziś nie mam z tym problemu.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Wto Mar 17, 2020 18:54
PostTemat postu : Re: KUNA......I CO DALEJ
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy......Szanowny Kolego Mariusz_2345 pięknie piszesz,prawdziwie,ale nie jest to prawda do końca.O wywózce kuny raz na zawsze zapomnij,nieszczęście gotowe u innego kolegi.W tym właśnie temacie na pierwszej stronie są moje wypociny na ten temat,i uważam,że to najwłaściwszy i jedyny sposób raz na zawsze pozbyć się drapieżnika.Współczuję tym kolegom co ten drapieżnik odwiedził ich hodowle,a tym co tego nieszczęścia nie zaznali dalsze zabezpieczenia hodowli i codzienną obserwację terenu.Pozdrawiam serdecznie i nikomu nie życzę spotkania z tą piękną bestią.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Witaj Wiesiu
Miałem kilka spotkań z tym szkodnikiem. Całe szczęście że nigdy nie dał rady spotkać się gołąbkami. Niestety, ale para zamieszkała na dachu. Pod blachą zrobiły sobie domek...jeden został wywieziony:))) a drugi wyprowadził się.
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Wto Mar 17, 2020 20:08
PostTemat postu : W POTRZASKU.......I CO DALEJ
Odpowiedz z cytatem

A ja witam młodzież......Krzysiek jesteś w czepku urodzony,to więcej niż cud.Szczęście wyjątkowe i oby Ciebie nigdy nie opuściło.Pozdrawiam Ciebie serdecznie życząc udanych młodzików,zadowalających lotów,wygrania WG i wszystkiego najlepszego Domownikom.Z szacunkiem i poważaniem Wiechu z Ostrowa.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Wto Mar 17, 2020 21:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kuna to takie paskudne zwierzę że nikt z nas nie może być pewnym że do nas nie wejdzie tak też w tym roku przekonał się mój kolega a był taki pewny że gołębnik ma nowy i szczelny a kuna nie pyta tylko szuka słabszego miejsca i wejście sobie sama zrobi a w nagrodę dostała do jedzenia trutkę na duże gryzonie sporo tego zjadła
Marianna56

WysłanyWysłany: Pią Mar 20, 2020 16:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wypędzić je z budynku gospodarczego, ale jak kiedyś kable w aucie poprzegryzaly to wystarczyło wkładać pod maske trochę psiej sierści i się wystraszyły
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: