Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Wrz 25, 2020 12:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Prosze o porade
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kobe

WysłanyWysłany: Sro Sty 18, 2006 16:46
PostTemat postu : Prosze o porade
Odpowiedz z cytatem

Chciałem w ten weekend rozpoczęę kurację marchewkowę ale w pogodzie mówię że maję byę bardzo niskie temperatury. Czy to nie zaszkodzi zdrowiu gołębiom ? Prosze o Wasze zdanie na ten temat :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Łukasz

WysłanyWysłany: Sro Sty 18, 2006 17:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myłlę że niska temperatura nie powinna mieę żadnego wpływu na zdrowie twoich gołębi jednak zależy czy chcesz podawaę w granulacie wformie doustnej czy też do wody pitnej bo ja stosuje tę metode i ona przynosi lepsze efekty
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Adam0148

WysłanyWysłany: Sro Sty 18, 2006 19:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak, powiedz swoim bliski zeby cie karmili samym chlebem i wystawili na tydzwn na - 20c jak przezyjesz taka kuracje to zrob to samo golebia. Jakos mi sie niewidzi robienie takiej kuracji przy bardzo niskich temperaturach bo przy takimi mrozie rosnie zapotrzebowanie organizmu na energie szczegolnie potrzebna do utrzymania stalej temperatury organizmu:)

Pozdro

WysłanyWysłany: Czw Sty 19, 2006 7:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bym ci radził poczekaę aż mrozy siarczyste ustępię dopiero podaj,za duże mrozy golęb potrzebuje bardzo dużo energi żeby ogrzaę organizm.To jest tak jak był palił w piecu papierem i chcial się ogrzaę przy 20*mrozie,a daj węgla to odrazu inazej,myłle że mnie zrozumiales.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Kobe

WysłanyWysłany: Czw Sty 19, 2006 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze opinie :) Poczekam aż temperatura zelży. Mam nadzieje że to będzie jak najszybciej bo termin porzenia trzeba będzie opóźnię. Jeszcze raz dzięki też tak myłle że to mijałoby się z celem.
Adam Twój przykład jest troche mało przekonujęcy ale dzięki że zabrałeł głos :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: