Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Paź 26, 2014 8:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
POTRZEBUJE POMOCY = PILNE!!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca52

WysłanyWysłany: Sob Sie 29, 2009 16:19
PostTemat postu : POTRZEBUJE POMOCY = PILNE!!!!
Odpowiedz z cytatem

Witam... Jestem starym hodowca golebi... Nigdy nie mialem z nimi problemu. Jednak w tamtym roku i w tym wiele zdechlo. Choroba znowu powrocila. W tym sezonie zdechlo wiele moich ulubiencow. Bylem kilka razy u weterynarza jednak nic to nie dalo. Kilka lekarstw tylko przedluzylo gehenne golebi, a i tak zdechly. Ogolnie choroba wyglada tak, ze golebie sa nakarmione, jedza, pija, a jednak dziwnie schna jakby od srodka, zostaje sam szkielet, siedza napuszone jakby im bylo zimno i przestaja latac jak zaczynaja schnac opadaja im skrzydla i nie lataja. Prosze o pomoc. Rady. Co moglbym zrobic by udalo sie je odratowac. Przynajmniej czesc z nich bo w takim tempie bardzo szybko zdechna mi wszystkie :(
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
qwerty

WysłanyWysłany: Nie Sie 30, 2009 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polexcam środek Enflocyna sol, miałem dokładnie to samo z młodymi, po kuracji z Enflocyną jak ręką odjął.
pozdr
pl0308amerylis

WysłanyWysłany: Pią Paź 02, 2009 20:12
PostTemat postu : pomoc
Odpowiedz z cytatem

kolego. jezeli tak dlugo leczysz golebie to dziwi mnie ze nie zrobileś badan w klinice weterynaryjnej jest taka np. w poznaniu czy w szczecinie. jezeli podają golebie mlode to uwazam ze jest to adeno. ale badanie rozwiąze problem. a kuracja moze okazać się szybka i tania.
mosqera

WysłanyWysłany: Nie Paź 11, 2009 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja podawalem Endobioflox .... mialem ten sam przypadek.. i gołębie przestały padac..
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: