Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 18:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
i co wy na to???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bobdobrylot

WysłanyWysłany: Pią Paź 14, 2011 14:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie pierwszy to i nie ostatni przypadek ......
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Pią Paź 14, 2011 15:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Było,minęło.Pamiętam tylko,że w górnym rzędzie na druku były wpisane w kratkach numery porządkowe gołębi typowanych.
miet21

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 11:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam . Cyrk to za malo powiedziane. Ja z tego bagna się wypisałem,bo w tym zarządzie hodowca może płacić tylko składki nic poza tym. Od kiedy zarządem trzęsie Lubicz to np. loty odbywają się tylko z jednego kierunku północny- zachód ,inaczej Lubicz w lotach by nie istniał ,gdyż jest na dolocie a dolot może być od kilku minut prawie do 1 godz. między gołębiem np. ze Złej Wsi a Lubiczem czy Jedwabnem.To są jaja. Robią co chcą .Przy koszowaniu kabina z pod Lubicza jedzie do Małej Nieszawki po czym objeżdża wszystkie sekcje i wraca do Lubicza gdzie jako ostatni mogą koszować swoje gołębie przed odjazdem w trasę. To są oszczędności ? Mają swojego konwojenta dla nich niezastąpiony , który po przyjeżdzie do danej sekcji oznajmia do jakich klatek wkładać gołębie bo reszta jest zarezerwowana dla kogo ? Na harmonogramie nigdy Lubicz nie jest ujęty na pytanie dlaczego bo za mały format papieru.O nieprawidłowościach w tym zarządzie można by pisać ggodzinąami , ale szkoda słów , bo uważam że maj? za duże układy.
niki

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 12:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Miet opisujesz jak widze sytuacje w Toruniu!Widac ze dolanczasz do trzezwo myslacych.Podaj tylko jeszcze jakie odleglosci ta nasza kabina ze slynnym na cala Polske konwojentem musi pokonac i dodaj ze w Lubiczu koszuje smietanka odzialu.
miet21

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O tej śmietance dodam odpowiedż kol. b. Opole.Jeśli chodzi o kol ERNESTA to super hhodowca znam sprawę bo byłem na zebraniu , zrobili na nieggo taką nagonkę że cichowski i bracia dolegi osobiscie jeżdzili po sekcjach i przekonywali wszystkich hodowców do wyrzucenia kol ERNESTA z szeregów.Namówili nawet takich hodowców którzy go nie znali . w mojej sekcji przez godz. opowiadali ,jaki z niego bandzior. Myślę że pan Kawaler zna sprawę. ale najlepiej nic nie robić. Pozdrowienia dla kol A. GŁAZIKA, który pomógł P. ERNESTOWI włożyć kij w to mrowisko. PS.CO do konwojenta z Torunia to popieram metodę kol ROBERTA
miet21

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 14:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOL. NIKI ta słynna kabina z Torunia jeżdzi co tydzień przy koszowaniu dodatkowo dzieśiątki kilometrów. Napisałeś słynna ale nie piszesz dlaczego ja Ci odpiszę bo jak pomylisz klatki to musisz je wydłubywać brechą A dezynekcji to chyba nie było nigdy. Jak wszechwładny konwojent karłowski przyjechał koszować młode na próbny lot to w koszach po starych gołębi były jaja z madami. Żeby było śmieszniej przyjechał bez nowych papierów falistych Powiedział że papier możnaprzewrócić na drugą stronę POZDRAWIAM :lol:
miet21

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 15:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOL. NIKI ta słynna kabina z Torunia jeżdzi co tydzień przy koszowaniu dodatkowo dzieśiątki kilometrów. Napisałeś słynna ale nie piszesz dlaczego ja Ci odpiszę bo jak pomylisz klatki to musisz je wydłubywać brechą A dezynekcji to chyba nie było nigdy. Jak wszechwładny konwojent karłowski przyjechał koszować młode na próbny lot to w koszach po starych gołębi były jaja z madami. Żeby było śmieszniej przyjechał bez nowych papierów falistych Powiedział że papier możnaprzewrócić na drugą stronę POZDRAWIAM :lol:
niki

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To dla mnie nie nowosc.Raz byl nawet przypadek jak wycinano kosze boschem.Dla ciekawosci dodam ze kosze byly pelne ptakow i robil to sam PREZES DS LOTOWYCH SLYNNY DOLEGA.TAKIEJ TANDETY NIEMA CHYBA NIGDZIE
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2012 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niki.
Co możesz wymagać od takiego Dolegi. Ten facet nie rozumie wielu rzeczy, co można, a co nie. Czego mu nie można ująć, to przede wszystkim, jest to wybitna jednostka w podrabianiu pieczątek na potwierdzeniach. Po co biedne gołębie mają się męczyć z 600 km, jak mogą z 200 km. Przebiegłość jego docenił bardzo Wilmowicz. Otrzymał w zamian, dwa odznaczenia w dwóch latach -srebrne i złote. Tak dalej.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: