Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 22:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
opinja
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
liber01

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2012 17:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie czytałem wcześniejszych postów to się przyznaje bez bicia :)
jeżeli też uraziłem kolegę Mag tym, że napisałem że jest początkującym hodowcą, to też przepraszam za to bardzo
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Mag

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2012 18:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zygiiix !!!!
Robi-R33

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam , kolego golebie u koopmana mozna kupic za 100 euro jak rowniez za 1000 euro cena mowi sama za siebie , nie wiem czy mnie rozumierz porownam to do aut 100 e maluch 1000 mercedes niestety jakosc kosztuje . Jestem prawie pewien ze ktos wcisnol Ci nie to co pisze w papierach , poprostu nabili Cie w butelke . Moj bogaty kolega ma ardeny od Bujika uwierz mi nie stac Cie na nie . Poszukaj w necie poczytaj , umow sie jedz kilka razy kup i probuj - nie kupuj duzo za pierwszym razem pare lub dwie wyprobuj potem dokupuj jak sie sprawdza . p.s. aby kupic dobre golebie najpierw musisz kupic hodowce - nie doslownie musi Cie polubic pozdro
Mag

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałem jeszcze popróbować z obcych/kolega mówi że super latają/,no i jeszcze sprintery od P xxx,ale nie wiem czy mi sprzeda tanio.Bo drogich nie kupuje.
Kornik0128

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2012 21:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mag Czy Ty sobie jaja robisz ? z tego co czytałem Twoje posty wiedzę masz i już chyba jesteś starszym hodowca , a pytasz o takie rzeczy . Kolega jakie ma wyniki ?? Pozdrawiam i życzę powodzenia .
Mag

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2012 15:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

powiem tak:lotuje już sporo lat,udało mi się co nieco wygrać,ale to przez to że konkurencja osłabła.Byłem mistrzem okręgu,mistrzem regionu ,6 i 39 przodownik w Mistrzostwie Polski ,-to jedne z tych wyników które pamiętam.Jak każdy hodowca czasem coś dokupuje i chetnie słucham porad innych,bo człowiek do końca życia się uczy/z różnym skutkiem/.Ja nie uważam że drogie to dobre/gołębie/ wręcz przeciwnie.Mnie nie są potrzebne drogie gołębie i mocno zapisane rodowody.Ja kupuje gołębia,a jak już go kupie to przeglądam rodowód.A nie odwrotnie.To co kupowałem udawało mi się kupic dobre i to co sprzedawałem też było dobre.Poza tym to człowiekowi potrzeba troche rozrywki.
Robi-R33

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2012 18:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Fjnie Mag a ja sie tu produkuje zeby Ci doradzic a wychodzi na to ze to ja jestem pry Tobie chlopcem he - zdania nie zmienie zeby miec dobre ptaki trzeba zaplacic nie mowie tu o grubych milionach podawalem tylko przyklady tam to zupelnie inny swiat i bajka . Wazna tez jest lokalizacja rozrzut oddzialu , ja jestem z wielkopolski tu nie jest latwo , tym bardziej ze w mojej sekcji w czolowce oddzialu jest wiekszosc czlonkow trudno sie przebic , ale mam duzy upor mam nadzieje ze nie dlugo bede zadowolony z moich wynikow pozdro Robert
barkley

WysłanyWysłany: Pon Mar 12, 2012 14:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mag dziwny temat zalozyles . W sumie bardziej chodzi mi o to , ze zadales pytanie bynajmniej retoryczne .
Bo jaka roznica jest miedzy zakupem na portalu aukcyjnym a zakupem o tego samego hodowcy u niego w domu ? Niby zadna, a jednak jakze moze byc wielka ta roznica.

Ogolnie rzecz biorac kolego sa takie rzeczy ktorych przez neta bym nie kupil, i na pewno golebie pocvztowe zaliczaja sie do tego .
Przez neta co najwyzej mozesz zakupic ptaka ozdobnego, ktory ma latac wokol golebnika ozdobnego i ma ladnie wygladac.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: