Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 30, 2020 7:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
takie oto mamy ogłoszenia
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pawel0208

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2013 21:18
PostTemat postu : takie oto mamy ogłoszenia
Odpowiedz z cytatem

http://tablica.pl/oferta/golab-golebie-samica-pocztowa-z-lotow-ID2XRM9.html#0436dfb80d
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
krak1234

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2013 21:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

parodia,jeszcze mógł podać nr obrączki rodowej
beno

WysłanyWysłany: Nie Cze 23, 2013 21:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

widać że gościu pisze prawdę bez skropółu i nic się nie boi to skandal.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Cze 24, 2013 20:54
PostTemat postu : Re: takie oto mamy ogłoszenia
Odpowiedz z cytatem

pawel0208 napisał:
http://tablica.pl/oferta/golab-golebie-samica-pocztowa-z-lotow-ID2XRM9.html#0436dfb80d

No to jak zablokujemy mu telefon???
Startujemy z "ofertami kupna"
I więcej odechce sie takim ogłoszeń, bo łąpacze zostaną
pawel0208

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przestraszyłem chłopaka. Wygadał gdzie mieszka, imiona rodziców i ile ma lat. Niby wezwanie na policje zostało wysłane. Ogłoszenie za chwile znikło :)
Niech troche sie postresuje, to zapamięta na przyszlość. Dobry lot.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 8:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pawel0208 napisał:
Przestraszyłem chłopaka. Wygadał gdzie mieszka, imiona rodziców i ile ma lat. Niby wezwanie na policje zostało wysłane. Ogłoszenie za chwile znikło :)
Niech troche sie postresuje, to zapamięta na przyszlość. Dobry lot.

Dobry kit to w sumie wiecej niz polowa sukcesu , ale zeby tak ludziom kity na forum ogolnym wciskac ? :)
Druga sprawa kolego, dajmy na to ze golab jest jednak wlasnoscia tego co wystawil , a Ty zadzwoniles , postraszyles , jeszcze na dodatek wystawiles na forum ogolnodostepnym link do strony na ktorej ptak byl wsytawiony (tutaj nie wiem czy muszis miec zgode , wiec sie nie wypowiadam).
Spowodowalo to , iz gosc mogl dostac kilka niemiliych telefonow , co moglo doprowadzic do pogorszenia stanu zdrowia. Domyslalsz sie konsekwecji swojego czynu ?

Ja wiem i jestem zdania, ze jak ktos sprzedaje nieswojego ptaka, to trzeba takie rzeczy pietnowac i pokazywac . Trzeba mowic ze takie zachowania sa zle, jednak czy masz potwierdzone ze ten ptak byl z lotow ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
pawel0208

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak bo sam napisał że złapał samice z tipesem. Mam dość już poprostu łapaczy, a jak każdy będzie gadać i nic z tym robić to bez sensu nasze pisanie i rozmowa na sucho.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gdyby gosc napisal ze to najlepszy golab z lotu Barcelona, to tez bys uwierzyl i chcial dac te 4 dychy ?
Dlatego zadalem pytanie czy masz potwierdzone iz ten ptak jest z lotow , czy dodowdem tutaj jest tylko slowo pisane przez goscia ?
napisalem jjuz raz i powtorze, ze jezeli tak jest to takie sytuacje trzeba pietnowac, jednak jak gosc tylko tak sobie napisal , to co wtedy ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 11:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Obecnie jestem wrogiem handlu nie swoimi gołębiami i takie sprawy powinny być piętnowane, lecz uważam to jeśli taką sytuacje ,lub zajście namierzył właściciel gołąbka. W tej sytuacji nie mamy żadnych podstaw bo to może być chwytem reklamowym. Dobrze wiemy że na alegro lepiej schodzą gołębie przybłąkane powiem nawet że schodzą jak ciepłe bułeczki ,wystarczy tylko odpowiedni opis ,odpowiednia pieczątka ,lub adresówka. Gdzie gołębie z kartami ,rodowodami stoją w miejscu i nikt nie chce za nie dać parę groszy. A wiecie dlaczego bo dobrego gołębia nikt nie sprzedaje , ale dobrego można złapać ,i tak ludzie do tego podchodzą. Osobiście też bym nie kupił na alegro żadnego gołębia którego ktoś sprzedaje niby super rozpłodowca z kartą i obszernym rodowodem lub ogólnie dostępny kit o likwidacji hodowli . Ileż tam jest gołębi które posiadają karty rodowody a właściciele odstawili to na bok zakładając jakiegoś starego tipsa ,a ci zmyślniejszy robiąc piecśśśąąąąz?tki za 25 zł i bij?c na skrzydłach. i już wiara licytuje. To wszystko dlatego że postęp poszedł diametralnie do przodu a hodowcy gołębi w pewnym stopniu my?lenia zatrzymali się na ?redniowieczu. wystarczy tylko czubek na głowie lub piecz?tka pod skrzydłem nawet w zimie i już poszedł za kilka stów. i tu kol Barkley ma w pewnym stopniu rację , bo gdyby na płocie pisało pi---ka to też by dymali bo tak pisze. To jak post?pił kol Paweł jest jak najbardziej słuszne ,ale trzeba uważać żeby za czyjego? dziada kto ma go w dupie i nawet oddzwonić nie potrafi nie narobić sobie biedy.
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 16:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Paweł0208- gdzie Ty wyczytałeś,że on chce sprzedać tą samicę i ją złapał.Ja czytam,że chce ja oddać właścicielowi,chyba,że nie tam czytam.
zenek 03

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jestem też zdziwiony że koleś chce oddać gołębia a tu już chcą go wieszać
Fci-2013

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jak kolega pawel0208 go nie nastraszył to było ,że sprzeda , ale po tym telefonie zmienił treść ogłoszenia.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stanislaw i Zenek , nawet jak chce oddac za darmo to nie zastanowilo was cos w tym ogloszeniu ? :)) a powinno panowie , a powinno :) .
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ogłoszenie było że sprzeda a teraz zmienił , nawet suma była bodajże 40 zł , a ja stary myślałem że to jednak chwyt reklamowy , a to mały handlarz . A z drugiej strony jak stworzono takie prawo i takie warunki, to dlaczego by nie skorzystać. dla mnie to taki sam jak ten co wyrabia upoważnienie, może nawet ten drugi jest gorszy bo zrzeszony i świadomy .
mazi

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 19:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
... taki sam jak ten co wyrabia upoważnienie, może nawet ten drugi jest gorszy bo zrzeszony i świadomy .
.

Niestety. Głowa psuje się od głowy, a wzorce idą od góry...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: