Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 30, 2020 5:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
takie oto mamy ogłoszenia
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Fci-2013

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tipes sam by sie zgubił ?? ciekawe :D he he
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pawel0208

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2013 21:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzicie koledzy, chłopak zmienił ogłoszenie ze sprzedaży na oddanie, może chłopak nie był świadomy lub nie myślał nad tym, że złapane gołębie to jednak czyjaś własność, a nie jego, może nie miał mu kto wytłumaczyć jak się powinno postępować, po prostu musiał brać z kogoś przykład, pewnie coś go to nauczyło, szkoda tylko że tacy młodzi już tak postępują, ale cóż się dziwić więcej jest łapaczy z których mlodzi biorą przykład niż hodawców, i nie ma co się dziwić. Kończe ten temat bo go sam zacząłem, ale zawsze kto go przeczyta wyciągnie jakieś swoje wnioski. Wiem tylko jedno, że same pisanie i komentowanie, krytykowanie innych nie wystarczy, tylko trzeba działać tak żeby było lepiej. Pozdrawiam dobry lot.
barkley

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 7:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawel0208 bez urazy ale albo Ty naiwny albo on glupi, ale zeby gosc byl az tak bardzo glupi to bym nie powiedzial .
Jest takie powiedzonko, amienil stryjek siekierke na kijek, mozna by to teraz bylo wlasnie przypiac. Co za roznica jakie on da ogloszenie ?
Nie zastanowilo Cie ze tipesa nie, a gosc nr obraczki nie podal ?
teraz kazdy ktoremu zginela samica 2 lub 3 letniua bedzie do niego dzwonil i mowil nr obraczki, a noz sie zgadza ? No prosze Cie .
Ja tez moge oddac obraczki za darmo to nie problem, wszystko moge oddac za darmo :) , chcesz ? :)) Tylko pamietaj ze brak mozliwosci odbioru osobistego tylko wysylka, a koszty wysylki moga byc dosc wysokie a nawet bardzo wysokie :) .

Niestety kolego jak sa tematy w ktorych ktos mowi , iz sciaganie tipesa za "opieke" nad golebiem zmeczonym to calkiem normalna sprawa, do tego jest kims zajmujacacym stanowisko w oddziele, to Ciebie tam nie ma. Myslisz ze mlodzi od kogo sie ucza ? :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Fci-2013

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 8:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

około 2-3 letnia ? przecież na obrączce pisze z którego roku ona jest :D he he
Stanisław

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley- nie czytałem pierwotnego ogłoszenia, ale może wytłumacz co miało by mnie zastanowić w tym ogłoszeniu a powinno,chyba nie to,że ktoś chce oddać gołębia.Traktuje to tak samo jak ogłoszenia typu"wszedł Pl.......... tel......."
barkley

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam , mam do oddania (właścicielowi) zdrową około 2-3 letnią samiczke pocztowa ,która przyleciała do mnie i została z moimi gołębiami . lata u mnie od około 3 miesięcy.
Samica jest zdrowa
Nie ma juz tej zielonej spinki bo sie odpięła i gdzie przepadła :/
Jeżeli zgłosi się właściciel to mu ja oddam .
w razie pytań prosze dzwonic

Okolo 2-3 letnia ? Jezeli sie zglosi wlasciciel to oddam, ale jak nie to co ?
A Twoja i innych uwage powinno zwrocic przede wszystkim ze brak nr obraczki w tym wszystkim.
Wyobraz sobie ze ja daje ogloszenie ze nzlalzem na ulicy pieniadze, i jak sie zglosi wlasciciel to je oddam. Nie mowie, ile , jakie i gdzie, wiec mozna wnioskowac ze prawie na pewno nikt sie nie zglosi .
Wiec skoro sie nie zglosi wlasciciel (bo musieliby wszyscy zadzwonic do goscia ktorzy zgubuili dwu lub trzy letnie ptaki) to wtedy sprzeda .
pewnie nie wiedzial ze az tak mu fajnie wyjdzie, a moze wiedzial, nie intersuje mnie to. Wczesniej czy pozniej i tak pogoni . Niby za darmo ooda komukolwiek, ale do przesylki doliczy koszty pakowania 40 zl :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
pawel0208

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To młody chłopak, jeszcze nie zastanawia się nad tym co pisze.
Stanisław

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley- w tym przyznaję Ci rację.
pawel0208

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 12:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://tablica.pl/oferta/golab-golebie-pocztowe-czerwony-grochowy-samiec-ID2Ybx7.html#c576e3fbb6

Następne jego ogłoszenie. Wcześniej pewnie też sprzedawał a teraz oddaje.
barkley

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 12:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawel0208 takich ogloszen jest od ciula i ciut ciut. Podajac tutaj te wszystkie linki, wsyswiadczasz tzw. niedzwiedzia przysluge, bo ktos kto nie wiedzial gdzie szukac golebi z lotow, wlasnie juz sie dowiedzial. reklama niewazne jaka, zawsze dojdzie do klienta, a pozniej nikt nie bedzie pamietal czy jakas dyskusja byla, ale sprzedajacego moze juz zapamietac :) .
W tej nowej "aukcji" to samo :).
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 12:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley a ile to jest od ciula i ciut ciut , jak nie wiesz to ja ci policzę. pozdrawiam.
barkley

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 13:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
Barkley a ile to jest od ciula i ciut ciut , jak nie wiesz to ja ci policzę. pozdrawiam.

To policz , tylko ze rownie dobrze mozesz policzyc ile ptakow (przebled) sie placach i targach sprzedaje , nie jestes w stanie powiedziec ile to jest od ciula i ciut ciut, bo to liczba oscylujaca gdzies w granicach "od groma" oraz "w ch...j duzo " :))) . To sa liczby spore, nie do konca ustalone, ale wiadomo ze to wiecej niz troche , jednak na wiecej i na pewno tyle ze hej , hehe :) .
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2013 13:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czech kolegów na ekspedycji w Afryce ,wpada w łapy ludożerców. Wódz jest człowiekiem bardzo wykształconym umiejącym obliczyć każde zadanie. A Wiec mówi tak kto zada mi takie zadanie że ja go nie obliczę idzie wolny pozostali do kotła. pierwszy wymyślił zadanie ,wódz moment rozwiązał i mówi do kotła .Drugi podał jeszcze bardziej skomplikowane ,wódz usiadł i w kilka minut rozwiązał i mówi do kotła. Ten trzeci już cały spocony wykrzykną od Ciula . Wódz usiadł i liczy, minęło już ponad 3 godziny i nic mu nie wychodzi , wk....ony mówi powiedz ile to jest to cię puszczę ,słowo wodza. Wodzu mówi przestraszony trzeci członek ekspedycji , widzisz ten baobab ,tam na horyzoncie ,widzę odpowiada wódz ,to jest tyle co do tego baobaba i dalej za nim w pizdu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: