Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 4:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
Portale DL i ZS,co sądzicie o tych portalach.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Paź 02, 2013 17:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega Sylwek59, na ZS w galeri ma zdjęcia z wizyt u znanych hodowców.Po co ,ano po to żeby mógł sprzedawać młode.Kolego żeby młode sprzedawać i zarabiać na tym to trzeba mieć wyniki.Kogo obchodzi jakiś tam 10-gołąb w sekcji, Tu trzeba być wysoko w rejonie i przynajmniej 300-setce w GMP.Ale kolega młody jest i jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim załapie o co tu chodzi.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sylwek59

WysłanyWysłany: Sro Paź 02, 2013 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy
Widzę, że mnie pomyliłeś z innym Sylwkiem, bo nigdy nie bylem tam adminem, ale to mało istotne. A gdzie ty zauważyłeś, że gołębie mi "leją na zielono"? :D Tak, te zdjęcia to po to, żeby sprzedawać młode :D ? Ty to masz fantazje. Ale masz rację. Sprzedałem 15 póĽniaków po 35-40zł (bo póĽnych nie zostawiałem dla siebie) i na wiosnę chyba z 5 sztuk. Wylicz mi jeszcze ile na tym zarobiłem! Żałosny gościu jesteś!
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Paź 12, 2013 17:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz Kolego nie zarobiłeś i nie zarobisz , bo nawet na Allegro już się skończyło eldorado.Ten Sylwek co o nim piszesz to ma układy, także na dobrym locie pisze głupoty.A jakie gołębie mają Ci psełdo mistrzowie za stodoły to wystarczy popatrzeć na Rogowwo , ZS i DL w tym właściciel DL= 0.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: