Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 13, 2019 22:13 Zobacz posty bez odpowiedzi
HapLabs
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
picia91

WysłanyWysłany: Sob Sie 30, 2014 9:35
PostTemat postu : HapLabs
Odpowiedz z cytatem

witam,

Czy ktoś stosuje preparaty tej firmy? Jakieś opinie ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Skajler

WysłanyWysłany: Sob Sie 30, 2014 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

fajna reklama, niezła wydajność i niestety na tym koniec, ogólnie zbyt słabe, aby sprostać współczesnym wymaganiom w naszym sporcie
jacek333

WysłanyWysłany: Sob Sie 30, 2014 18:03
PostTemat postu : te srodki
Odpowiedz z cytatem

'''''''HapLabs'''' to są najlepsze preparaty na rynku naszym kolego tylko sobie poczytaj cały program :)
Pakito82

WysłanyWysłany: Sob Sie 30, 2014 20:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja też je stosowałem pierwszy raz i miałem dobre wyniki uważam je za dobre
panda

WysłanyWysłany: Sob Sie 30, 2014 21:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Skajler zgadzam się z Tobą. Na pewno duży plus za "naturalność". Stosowałem tylko haplabsa według zalecanego planu (lekko modyfikowanego w zależności od lotu). Gołąbki nie wytrzymały pełnego sezonu. Wydaje mi się, że mogłaby być te preparaty, ale wspomagane czymś "mocniejszym".
irek0414

WysłanyWysłany: Nie Sie 31, 2014 15:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy".
Nie wiem czy jest sens pisac więcej.

Ja stosowałem cały zestaw z Tauben Medic. Praktycznie bliĽniaczy z HapLabs. Kolega mi odradzał bo wyjdzie lipa.
Drugi sezon na tym i naprawdę narzekac nie mogę.
Co sezon lepiej.
Na pewno jest za słaby Trichocox w okresię wylęgu młodych. Tu trzeba podać coś silniejszego bo z rzesistkiem sobie nie radzi.

Poza tym bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

P.S. Czy te "mistrze" którym nie wyszło przed sezonem lęgowo-lotowym zrobiły badania i stado na pewno było zdrowe?
Bo "umarłemu" to i kadzidło nie pomoże.

Ja życzę wam panowie więcej rozsądku i więcej własnego myślenia a nie zachwytu nad każdą reklamą. Tak daleko nie zalecicie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Nie Sie 31, 2014 17:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Otóż to! To ostatnie zdanie z postu Irka jest warte zapamiętania i stosowania w hodowli gołębi pocztowych :-)
panda

WysłanyWysłany: Nie Sie 31, 2014 18:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

irek0414 napisał:
"Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy".
Nie wiem czy jest sens pisac więcej.

Ja stosowałem cały zestaw z Tauben Medic. Praktycznie bliĽniaczy z HapLabs. Kolega mi odradzał bo wyjdzie lipa.
Drugi sezon na tym i naprawdę narzekac nie mogę.
Co sezon lepiej.
Na pewno jest za słaby Trichocox w okresię wylęgu młodych. Tu trzeba podać coś silniejszego bo z rzesistkiem sobie nie radzi.

Poza tym bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

P.S. Czy te "mistrze" którym nie wyszło przed sezonem lęgowo-lotowym zrobiły badania i stado na pewno było zdrowe?
Bo "umarłemu" to i kadzidło nie pomoże.

Ja życzę wam panowie więcej rozsądku i więcej własnego myślenia a nie zachwytu nad każdą reklamą. Tak daleko nie zalecicie.

Kolego lotuje od 15 lat, nigdy nie byłem mistrzem, ale zawsze w czołówce oddziału. I nie mów, że złej baletnicy... bo od 6śśśąąąąąąąąą lat najgorszy sezon i to sezon pierwszy na tych produktach. Wkurza mnie jak kto? wyraża zdanie , a kto? Ci wmawia co innego.
Jednemu podchodz? te produkty drugiemu nie. To samo jest z gołębiami u jednego lec? a u drugiego z tych samych ptaków nie. Z do?wiadczenia wiem, co MOIM gołębiom jest potrzebne. I nie chodzi tylko o wynik w lotach, ale stosuj?c stary program w gołębniku już było widać, że ptaki s? zregenerowane i gotowe do następnego konkursu. Stosuj?c program HapLabs nie widziałem aby gołębie miały formę.
I nikt mi nie wmówi, że sam HapLabs wystarczy! Moim zdaniem trzeba wł?czyć produkty "sprawdzone", które daj? efekt.
Ja koledzy wierze w to, że u was ta firma się sprawdziła. Sam na ni? przeszedłem, ponieważ polecał mi j? znajomy hodowca (ale on nie stosował tylko tej firmy, mieszany program). Pozdrawiam :) Życzę udanych lotów młodych ;)
podasek

WysłanyWysłany: Wto Wrz 02, 2014 11:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Panda w lotach najważniejsze jest karmienie i karmy produkty sa fajnie nie ma da się przeżyć ..... polecam z dwa probiotyki z 2 zakwaszacze z 2 elektorlity coś na regeneracje watroby i nerek i ogień karma lotowa to 3-4 karmy karma dieta z dwie diety lekkostrawna z 3 karmy i bestrączkowa z 2 karmy i masz sezon ogarnięty pozdrawiam polecam polskie produkty piękne, naturalne karmy ma prima wszystko pozostałe tez tam znajdziesz.... nie ma co za dużo kombinować pozdrawiam dobry lot
panda

WysłanyWysłany: Czw Wrz 04, 2014 1:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie mówię że kombinuje:)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: