Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 1:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
dotyczy poprawek zegarowo-lotowych
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
biała

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2012 20:33
PostTemat postu : dotyczy poprawek zegarowo-lotowych
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czytam te wasze wywody na temat poprawek regulaminu i zgadzam się z J.Kawalerem co do zapisu nie uznania gołebi wlożonych a nie odbitych do puli procentu.Dam przyklad w mojej sekcji 2009r wszyscy rywalizujemy o mistrzostwo sekcji loty w niedziele ok wolna ,a tu deszcz lot w poniedziałek z 14 hodowcow odbija gołębie 6-ciu my do pracy,prosiłem hodowców jako prezes by sobie odpuśćili ten lot i tak byli z czuba tabeli nic z tych rzeczy ten lot liczył się wszędzie tylko w sekcji chcieliśmy mieć równe szanse ,nie nasza wina że lot się nie odbył według ogólnika tak koledzy zabrali nasze konkursy nikt już ich nie dogonił 300 gołębi poszło na procent.Nie rozumiem zapisu czemu nie mogę lecieć na gumki i tipes.nie stać mnie na kupno tylu tipesów i zakładac na gołębie których nie lotowałem, młodymi nie lotuję jak wielu hodowców tak robi .robiłem nimi 4 loty który zdobył konkurs to go już miał co zostało zakladałem ątipesy co zgineło pieni?dze w domu ,komu idze na rękę taka polityka panie Prezydencie nie wszystkich jest stać, kochamy ten
sport proszę nie utrudiać-chyba ze widzi pan w tym oszustwa
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jacek098

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

też uważam że przepis który zabrania jednoczesnego lotowania na zegar i system to błąd.Wiem jednak że można włożyć gołebie na gumki (jeżeli korzystamy z systemu)tylko ich nie odbijamy i nie liczą się one do puli ilości gołębi np. w sekcji z ktorej to obliczamy ilosc konkursów.tak tłumaczył jakis czas temu Pan J. Kawaler.tylko na jakim dokumencie namy zapisywać ile ptaków liczy sie do konkursu a ile nie od jednego hodowcy.Czy bedą nowe formularze komisji wkładaniowej czy może już takie są.Proszę o pomoc w tej kwesti.
biała

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2012 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na razie też nie widzę fizycznej możliwośći wkładania gołębi na elektronika i gumki gołębi spisanych na spiśie bo te na gumki do niczego się nie liczą,za spis placę 5-zł od sztuki ,spisanych jest 80 szt 50 na tipesy 30 na gumy-jak nam odniesie się komisja wkładaniowa która wkłada po 30szt gołebi do kosza transportowego gdzie oni mają to notoać że w koszu jest 30 szt ,a prawidłowo 20szt te które się liczą do puli konkursów .W kabine mieści się 4500szt gołebi ,ale legalnych gołębi jest 3500szt,czy ktoś wie z kolegów jak to będzie funkcjionować,klatek wolnych nie ma ,a z protokołu komisji która podaje ilość gołębi wysłanych co ma w tedy wpisć wysłano ......................////
smowakowski

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2012 11:00
PostTemat postu : pula to gołebie które teoretycznie mają szansę na konkurs
Odpowiedz z cytatem

Jestem za
Proponuje brać do puli konkursów gołebie z osciennego oddziału jesli tylko sa w tej samej kabinie.
zeeshan

WysłanyWysłany: Pon Sty 05, 2015 5:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czy zawieszenie golebnika jest rownoznaczne z tym co bylo kiedys czyli zawieszeniem posesji?? pytam bo strasza mnie takimi rzeczami

WysłanyWysłany: Wto Sty 06, 2015 6:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: